Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler evden eve nakliyat firmamız, İstanbul evden eve nakliye firmaları arasında hizmet verdiği uzun yılların tecrübesi ile kalitesini birleştirip olumlu rekabet anlayışı ile sektörde liderlik konumuna erişmiş ender firmalardan biridir.

Kurulduğu günden bu yana taşımacılık faaliyetlerinde tüm Türk halkına taşıma alanında yeni bir hizmet anlayışı sunmuştur. Geçmişten bu yana sayısız başarılara imza atan Pro Ev Taşıma firmamız, başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de ev taşımacılık hizmetinde adından söz ettirir bir konumundadır.

Beyoğlu Eşya Depolama Hizmetimiz

Pro Ev Taşıma firması olarak profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere kaliteli eşya depolama hizmeti veriyoruz. Eşya depolama son yıllarda ortaya çıkmış bir eşya muhafaza etme şeklidir.  Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde kullanılmayan ev ve ofis eşyalarının muhafazası amacıyla firmalar tarafından verilen bir hizmettir. Firma olarak eşya depolama hizmetini İstanbul ve ilçelerinde, güvenlikli, odalı ve odasız depolama alanlarında muhafaza ediyoruz. Eşya depolama ihtiyacının birçok sebebi olabilir. Bu sebepler arasında;

 • Evinizde eşyayı koyacak yeterli alanın olmaması,
 • Ailenizden kalan değerli eşyaların muhafaza edilmek istenmesi,
 • Covid -19 sürecinde olduğu gibi okuduğunuz okulun geçici olarak kapanması,
 • Yurtiçi ve yurtdışı görevinizin çıkması,
 • Değişik nedenlerden dolayı küçük bir eve taşınmanız belli başlı olanlarıdır.

Önceki dönemlerde sağlıksız şartlarda depolanan eşyalar günümüzde daha sağlıklı ve korunaklı depolama alanlarında muhafaza edilmektedir. Firmamız modern teknoloji ile eşyalarınızı depolamaktadır. İster bir parça eşyanız  isterse komple eviniz olsun depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Firması

Firmamız, Bahçelievler evden eve nakliyat firması içerisinde başta evden eve taşımacılık olmak üzere tüm nakliye sektöründe taşımacılık hizmeti vermektedir. Kurumsal yapısıyla ve yasal taşımacılık anlayışı ile nakliyeye ihtiyacınız olduğu her zaman diliminde,  ihtiyacınızı karşılayacak köklü bir firmadır. Bahçelievler nakliyat firmaları arasında firmamız; ambalajlı, sigortalı, asansörlü taşıma ve asansörlü ev taşıma hizmeti veren ve sektörün uzun yıllar önde gelen firmalardan biridir.

 Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti veren firmamızın temel amacı; sorunsuz bir nakliye hizmeti sağlamaktır. Geçmişten bugüne kadar Bahçelievler taşımacılık firmaları içerisinde firmamız, kat ettiği yol ile müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutmuştur. Müşterilerimizin tüm beklentileri elinden geldiği kadar eksiksiz, güvenilir ve maksimum düzeyde hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamaktadır. Bu nedenle sorunsuz ve güvenli hizmet sunmanın bilincinde olan bir firmadır.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat
Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bahçelievler konumu itibariyle İstanbul’un en önemli bir ilçelerinden biridir. Gelişmekte olan bir ilçe olduğundan dolayı her türlü nakliye firmalarının faaliyet gösterdiği taşınma merkezlerinden biri haline gelmiştir. Firma olarak Bahçelievler’deki en uygun evden eve nakliyat fiyatları ile müşterilerimiz için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.  Nakliyat fiyatları sunulan hizmete göre farklılık göstermektedir. Bahçelievler evden eve nakliyat ücretlerinin belirlenmesinde;

 • Taşınacak oda sayısı,
 • Taşınacak binanın yüksekliği,
 • Taşınacak eşyanın miktarı,
 • Taşımada kullanılacak araç tipi,
 • Taşınacak mesafenin uzaklığı,
 • Müşterilerin taşınma sırasında talep ettiği ek hizmetler,
 • Taşınacak eşyaların paketlemesinde kullanılan malzemeleri kalitesi gibi geniş yelpazede faktörler etkili olmaktadır.

Pro Nakliyat olarak, taşınma öncesi ekonomik bir fiyat çıkarabilmemiz için, ücretsiz olarak sunduğumuz uzman incelemesi hizmeti almanızı öneririz.  Çünkü taşınacak ev veya ofis eşyalarınızın uzman incelemesi tarafından yerinde tespiti yapılması fiyatların belirlenmesinde önemli bir etkendir. Eşyalarınız için uzman incelemesi (ekspertiz) yapıldıktan sonra sağlıklı bir evden eve nakliyat fiyatı çıkarmamız için bizimle irtibata geçmeniz önemlidir. Pro Ev Taşıma olarak bizlere 7/24 iletişim bilgilerimizden ulaşmanız mümkündür.

İstanbul evden eve nakliyat

Ev Taşımacılığını En Modern ve Hızlı Bir Şekilde Yapıyoruz

Ülkemizde son dönemlerde evden eve nakliyat ve ofis taşıma alanında büyük bir rekabetin olduğu inkâr edilemez bir durumdur. Firmamız bu rekabet ortamından uzak, geniş müşteri portföyü ile evden eve ve ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı gibi tüm nakliyat faaliyetlerinde önüne çıkan tüm engelleri aşarak başarıdan başarıya koşmaktadır. Bahçelievler evden eve nakliyat alanında kurulduğu yıldan bu yana %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile çalışmalarına devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği her alanda işini zamanında, doğru ve güvenli bir şekilde yapan firmamız bu anlamda en güvenli nakliyat şirketidir. Türkiye’nin köklü ve kurumsal nakliyat şirketi olan Pro evden eve taşımacılık firmamız, ayrıca Türkiye’nin her tarafına evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Profesyonel elemanları ve geniş araç filosu ile İstanbul’un ilçeleri ve tüm illerimizde talep ettiğiniz hizmet türüne göre faaliyet gösteren firmamız, siz değerli müşterilerimiz sayesinde hizmet standartlarını üst düzeyde tutmaya gayret göstermektedir.

Pro Ev Taşıma

Bahçelievler evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Bahçelievler Nakliye Hizmet İçeriği

Bahçelievler evden eve nakliyat fiyatlarını belirlemek ve taşınma günü herhangi bir aksaklıkla karşılaşmamak için ön keşif yapıyoruz. Taşınacak olan eşyalarınızı, binanın asansör ve merdiven durumunu kontrol etmekteyiz. Bu sayede detaylı bir taşıma planlaması yapıyoruz. Yapılacak olan işlemler hakkında müşterilerimizi endişeye mahal kalmayacak şekilde açıkça bilgilendiriyoruz. Aynı zamanda, varsa müşterinin ek taleplerine ve ev taşıma fiyatları gibi tüm sorulara cevap veriyoruz. Temel prensibimiz Dürüstlükten hiç bir zaman ödün vermemektir. Müşterimizin çıkarlarını şahsi çıkarlarımızdan daime üstün tutuyoruz.

Pro evden eve nakliyat firması olarak, sonradan sıkıntı yaşamamak için taşıma ile ilgili tüm ayrıntıları baştan konuşarak müşteri ile anlaşma sağladıktan sonra taşıma işine başlıyoruz.Siz de taşıma işinde bizleri tercih ederseniz, tercihinizde ne kadar haklı olduğunuzu  ve en iyi evden eve nakliyat firması ile çalıştığınızı fark edeceksiniz.

Adalar evden eve nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Öncü Kuruluş

Bahçelievler evden eve nakliyat firmaları içinde en güvenli ve garantili taşımacılık hizmeti sunan kurumsal nakliye şirketiyiz. İstanbul’da şehir içi taşıma, şehirlerarası nakliyat, ofis taşıma, parça eşya taşıma, asansörlü nakliyat gibi alanlarda hizmet vermekteyiz. Resmi, faturalı ve  kurumsal nakliye şirketleri  olarak çalışmaktayız. Bu konumu ile diğer firmalar arasında lider konumda bulunmaktayız.

Sektörde diğer firmaların örnek aldığı rehber bir firma niteliği taşımaktayız. Bahçelievler evden eve nakliyat firması olarak; ev taşıma şirketi arayan vatandaşlarımız için güvenli, garantili ve uygun fiyatla hizmet vermekteyiz. İstanbul’un en köklü ve geleneksel evden eve nakliyat firmalarından biriyiz.  Taşıma hizmeti almak isteyen siz değerli müşterilerimize her türlü iletişim araçları ile fiyat teklifleri ve diğer hizmetlerde yardımcı olmaktayız. Bizlerden talep ettiğiniz taşıma hizmetini, sağlıklı koşullarda ve nakliye ekibimiz ile endişelenmenize gerek kalmadan güvenle gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Ambalajlı Taşıma Hizmeti

Bahçelievler evden eve nakliyat işlemi sırasında ev eşyalarınızı çizilmeden ve kirlenmeden kusursuzca paketliyoruz. Yeni adreste ambalajlarından sökerek eski haline getiriyoruz. Paketleme işini her eşyanın özekliğine uygun kaliteli malzemelerle uzman ekiplerimizle yapıyoruz. Malzemenin özelliğine göre gerekirse birkaç kat malzeme kullanıyoruz. Tüm bunlara ek olarak eşyalarınızı ağırlığı, apartmandaki merdiven ve asansör durumlarına göre özel olarak paketleme yapıyoruz. Eşyalarınızın ambalajlanması neticesinde kirlenmesi ve zarar görmesini asgari düzeyde tutmaya çalışıyoruz. Profesyonel ekiplerimizle paketleme ve ambalajlama işlemini yapıyoruz.

Bahçelievler  Eşya Taşıma Sistemi

Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetinde çalıştırdığımız elemanlarımız alanında uzman kişilerdir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet için personelimizi belirli aralıklarla eğitimden geçiriyoruz. Kadrolu ve tecrübeli elemanlarımızla sökme takma, taşıma ve boşaltma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.  Taşınmadan önce ücretsiz uzman incelemesi göndererek tespit yaptırıp, taşıma işleminin daha planlı bir şekilde yürütülmesini sağlıyoruz. Müşterilerimizin eşyalarının zarar görmemesi için sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık yapıyoruz.

Pro Ev Taşıma firması olarak, gerektiği yerlerde eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükleyerek en kısa zamanda yeni adrese doğru yolculuğa çıkıyoruz. Yükleme sırasında eşyaların dizilişine ve doğru yüklenişine dikkat ediyoruz. Evden eve taşıma hizmetinde iyi dizilemeyen eşyalar, araç hareket halinde iken yerlerinden oynayıp zarar görebileceği için ekiplerimiz dikkatli bir şekilde yükleme yapmaktadır.

Evden Eve Nakliyatta Kurulum ve Montaj Hizmeti

Firmamız tarafından eşyalarınız yeni evinize ulaştırıldığında eşya asansörümüz tekrar kurularak, vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultuda evinize taşınıp yerleştirilir. Kurulum gerektiren mobilya, masa ve gardıroplarınız uzman marangozlarımız tarafından ilgili yerlere kurulur. Uzman bir ekip tarafından yapılması gereken bu işlemlerin bilgisiz kişiler tarafından yapılması mobilyaların yıkılmasına, kapılarının düşmesine ve diğer eşyaların zarar görmesine sebep olmaktadır. Taşınırken mağdur olmamak için çalışacağınız firmayı büyük bir hassasiyet ile seçmeniz firmamızın sizlere tavsiyesidir. Taşıma işlemi bittikten sonra yeni adresinizde sizlere de evinizin keyfini sürmek kalır.

Sıklıkla Sorulan Sorular 

Bahçelievler evden eve nakliyat sektöründe firmalarından hangisi benim ihtiyacımı daha iyi karşılar? Aklınıza gelecek ilk seçeneklerden biri olan evden eve nakliye firmaları arasında yer alan “Pro Evden Eve Nakliyat” firması olarak hizmet verdiğimiz süre zarfında sorulan sorulardan bazıları şunlardır:

·         Bahçelievler Sigortalı Nakliyat Hizmetiniz Var mı?

Elbette ki vardır. Pro evden eve nakliyat firması olarak; müşteri memnuniyetine ve kaliteli bir şekilde iş yapmaya önem veren bir firma olarak tanınırız. Pek çok türde ve fiyat seçeneğinde sigortalı eşya taşıma hizmetimiz mevcuttur. Sigortalama hizmeti iki şekilde oluşmaktadır. Bunlardan birincisi, eşyanın kamyon üzerinde seyir halinde iken oluşabilecek hasarlara karşı yapılan sigorta, bir diğeri ise elemanların taşıma esnasında eşyalara verebileceği hasara karşı yapılan sigortadır. Bu iki sigortalama hizmeti birbirinden farklı olmaktadır.

·         Kaplanlar Nakliyat Çalışanları Ne Kadar Deneyimli?

Firma olarak; Bahçelievler evden eve nakliyat alanında müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutuyoruz. Bu nedenle, firmamızın çalışanlarının, alanlarında uzman olan kişilerden oluşması bizim için büyük bir önem taşır. Taşıma işinizi gönül rahatlığıyla firmamızın deneyimli personellerimizin ellerine bırakabilirsiniz. Çünkü personellerimiz konusunda deneyime sahip olup işlerini en iyi şekilde yapmaya gayret göstermektedir.

·         Bilgilendirme ve İletişim Hizmetleri Nasıl Çalışıyor?

                Pro evden eve nakliyat firması olarak, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden ötürü, onlarla olan iletişimimiz her geçen gün daha iyiye gitmektedir. Müşteri temsilcimize günün her saatinde ulaşmanız mümkündür. Taşıma ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru varsa, iletişim bilgilerini kullanarak bizi istediğiniz her an firmamızı arayabilirsiniz. İşte, ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz…

İletişim Bilgilerimiz
 Müşteri Hiz. 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Bahçelievler için profesyonel nakliyat hizmeti

Bahçelievler evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Bahçelievler etrafında evden eve nakliyat işlemleri yapmaktadır.