Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat firmalarından olan Pro Nakliyat; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımacılıkla sektöre getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe lider bir kuruluştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan firmamız; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için tüm gayreti ile çalışmaktadır. Firmamız kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Kaliteli evden eve nakliye hizmeti yapılırken prensip olarak hiçbir ev eşyası ambalajlama ve paketleme malzemeleri kullanılmadan evden dışarı çıkarılmaması gerekir. Kaliteli evden eve taşımacılık yaparken firmamız, her zaman sektörde meydana gelen teknolojik gelişmeleri takip etmektedir.

Pro Ev Taşıma firmamız, modern donanımlı araçları ve profesyonel taşıma ve marangoz ekipleri ile müşterilere modern standartlarda taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Vermiş olduğu hizmetler arasında sigortalı evden eve nakliyat hizmeti de vardır. Bu hizmet ile olabilecek kazalara karşı, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketleri tarafından eşyalarınız, değerine uygun olarak sigorta yaptırılmaktadır. Firmamız, eşyalarınızı kendi eşyaları gibi koruyarak taşımakta ve bu düşünce ile yoluna devam etmektedir. Güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve taşımacılıkta tecrübenin verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliye Firması Olarak Sunduğumuz Hizmetler?

                Müşterilerimiz, Başakşehir evden eve nakliyat sırasında tercih edeceği firmalarda bazı özellikler aramaktadır. Çünkü taşıma işi hem müşteri hem de taşıyan firma için zorlu bir süreçtir. Bu süreçte müşteriler hem parası ile hem de eşyası ile mağdur olmak istememektedir.  Çünkü firma tercihinde yapılan bir hata, eşyanın taşıma sırasında telafisi zor olumsuzluklara neden olabilmektedir.  Firmamız, müşterilerimizin bu istekleri doğrultusunda modern yöntemlerle ve donanımlı araçlarla hizmet vermektedir.   Firmamızın müşterilerimize sunduğu nakliye hizmetinin incelikleri şunlardır:

 • Uzman Personel Kadrosu: Firmamızın dikkat ettiği en önemli hususlardan birisi, alanında uzman personel ile hizmet sunmasıdır. Personellerimiz kadrolu, eğitimli ve profesyoneldir. İşini bilen ve müşteriyi mağdur etmeyen güler yüzlü ve işine sadık kişilerdir. Müşteri memnuniyetinin taşımacılıktaki ön yüzü taşıma kadromuzdaki uzman personellerimizdir.
 • Kaliteli Taşımacılık Hizmeti: Kaliteli taşımacılığın en önemli özelliği yasal prosedürlere dikkat ederek ve kurumsal olarak faaliyet göstermektir. Ayrıca hizmet araçlarının ve ekipmanlarının da modern ve bakımlı olması gerekir.
 • Kusursuz Müşteri Memnuniyeti: Müşteri memnuniyeti, bir firmanın uzun süre sektörde kalabilmesinin ön şartlarından biridir. Bu durum “bir müşteri bin müşteri” ilkesi ile hareket eden firmamız için vazgeçilmez politikalardan biridir. Sadece taşıma sürecinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamıyoruz. Taşıma işlemi bittikten sonra müşterilerimiz ile ilişkilerimizi devam ettirmekteyiz.
 • Uygun Fiyat Politikası Uygulama: Taşımacılıkta uygun fiyatla faaliyet göstermek ancak firmamız gibi köklü ve kurumsal firmaların işidir. Pro Nakliyat, taşınma öncesi sunmuş olduğu ücretsiz uzman incelemesi hizmeti ile taşınacak eşyanıza en uygun fiyat tekliflerini sunarak sizleri bu konuda mağdur etmemektedir. Ayrıca firmamız, dönemsel olarak yapmış olduğu fiyat ayarlamaları ile uygun fiyata taşınma hizmeti sunmaktadır.
 • Sigortalı Taşımacılık: Taşımacılığın olmazsa olmazlarından biri de sigortalı taşımacılık hizmetleridir. Özellikle uzun yolculuklarda eşyaların zarar görmemesi ve taşınan kişinin mağdur olmaması için bu hizmetin verilmesi gereklidir. Firmamız hem taşıma sırasında, hem de yükleme sırasında meydana gelebilecek hasarlara karşı eşyalarınızı değerinde sigortalamaktadır.
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Kurumsal Taşımacılık Hizmetlerimiz

Kurumsal bir firmaya sahibi olan herkesin en fazla düşündüğü şeylerin başında, taşınma maliyeti ve masraflarını azaltmak gelir.  Bu nedenle taşınmak isteyen firma sahipleri, bütçesine uygun bir bina ya da dükkân bulup buraya taşınarak masrafları en aza indirmek ister. Kurumsal bir   firmayı taşımak kolay bir iş değildir.  Bu konuda firmalar ve taşınacak kişiler biraz sıkıntı çeker. Pro Nakliyat, bu konuda içinizin rahat olabileceği şekilde sizlere güvenli ve hızlı bir şekilde kurumsal taşınma hizmeti sunmaktadır. En kısa zamanda sizleri yeni adresinize taşıyarak, büyük bir dertten kurtarmaktadır. Firmamız kurumsal taşıma işlemini şu şekilde yapar:

 Paketleme işleminden taşıma işlemine kadar her türlü işlemde sizlere yardımcı oluyoruz. Sizleri hiç yormadan ve size zahmet vermeden yeni adresinize sizleri taşıyoruz.  Bize adresinizi vermeniz durumunda hemen harekete geçiyoruz. İşini bilen ve tam anlamıyla alanında profesyonel personelimiz ile adresinize gelerek eşyalarınızın tamamını özenli ve dikkatli bir şekilde paketliyoruz.  Bu şekilde taşınmanın en zorlu işlemlerinden birisi olan paketleme zahmetinden sizleri, kılınızı dahi kıpırdatmadan yapıyoruz. Paketleme işlemini dikkatli ve güvenilir bir şekilde yaptıktan sonra taşıma işlemine başlıyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat

Başakşehir evden eve nakliyat hizmetinde hızlı bir taşıma yöntemi olan asansörlü taşıma işlemi ile hızlı bir şekilde eşyalarınızı nakliye aracımıza yükleyerek yeni adresinize taşıyoruz.  Güvenlik amacıyla aracımızın kapılarını sizin yanınızda kapatıyor  ve siz olmadan asla açmıyoruz.. Bu sayede eşyalarınızın kayıp olması ya da çalınması durumunun önüne geçmiş oluyoruz.

Nakliye aracımızda hasar görmemesi ve ya çizilmemesi için eşyalarınızı değerine göre sigortalayarak sizi asla mağdur etmiyoruz. Eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zararınızı tespit ederek hemen karşılıyor ve gereğini anında yapıyoruz.  Bu şekilde sizleri yormadan ve zahmete sokmadan kurumsal firmanızın taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz. Hızlı ve güvenilir nakliye firması olarak size kurumsal taşımacılıkta en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Pro Ev Taşıma

Başakşehir evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Başakşehir evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızı sigortaladıktan sonra en uygun ve kaliteli paketleme malzemeleri ile eşyalarınızı alanında deneyimli personellerimiz ile ambalajlıyoruz. Daha sonrasında ise eşyalarınızı yine en uygun nakliye araçlarına yüklüyoruz. Yükleme işleminden sonra eşyalarınızı, bizden ulaştırmamızı istediğiniz adrese güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Eşyalarınızı ulaşması gereken yerlere ulaştırdıktan sonra da oldukça titiz ve dikkatli bir şekilde indirerek sizlerin istediği şekilde yerleştiriyoruz. Bizler, sizlere en iyi şekilde nakliye hizmeti vermenin mutluluğunu yaşarken size de bu mutluluğun keyfini çıkarmak kalıyor.

Adalar evden eve nakliyat

Sigortalı Taşımacılık İçin Güvenilir Adres Arıyorsanız Bizi Tercih Edin

Başakşehir evden eve nakliyat firması olarak, kısa zaman içerisinde, en kolay şekilde taşınma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler için güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin bu konuda bizleri tercih etmesi halinde, yılların verdiği tecrübe ile taşınma işini sorunsuz tamamlamaya gayret ediyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmetler arasında sigortalı taşımacılık hizmeti de vardır. Sigortalı taşımacılık için, güvenilir adres olarak sizlere en özel şekilde nakliye hizmetlerini sunmaktayız.  Taşınma işlemleri esnasında eşyalarınızın her birini ayrı ayrı olacak şekilde sigortalıyoruz. Böylelikle olası sorunlar karşısında, eşyalarınızın sigortalanmış olması nedeniyle zararınız şirketimiz tarafından sizlere kuruşuna kadar ödenmektedir. Sizleri hiçbir durumda mağdur etmemek için en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyatta Neden Pro Ev Taşıma Firmamız

Başakşehir evden eve nakliyat konusunda İstanbul’un en güvenilir  nakliye firmaları arasındayız.  Vermiş olduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin güvenini kazanmaya büyük çaba gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti en üst düzeye çıkarmak, firmamızın temel ilkeleri arasındadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için vermiş olduğumuz taşıma prensiplerimiz şunlardır:

 • Deneyimli ekip arkadaşlarımız ile hizmet vermekteyiz. Personellerimiz sektöre yıllarını vermiş eğitimli ve kadrolu elemanlarımızdır.
 • Kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanarak müşterilerin eşyalarının zarar görmesini engelliyoruz. Taşınmazın olmazsa olmazı olan paketleme işini, taşınacak tüm malzemeler için yapıyoruz. Bu işlemi yaparken her eşyaya uygun paketleme ve ambalajlama malzemesi kullanıyoruz.
 • Profesyonel taşımacılık hizmeti yapıyoruz. Firmamız yasal ve kurumsal olarak hizmet vermektedir. Ayrıca taşıma alanında gerekli olan tüm taşımacılık belgelerine sahip bir firmayız.
 • Taşımacılıkta son model araçlar kullanıyoruz. Araçlarımız teknolojiye uygun donanımlı ve bakımlı araçlardır. Taşınacak eşyanın özelliğine göre ter türlü araçla taşıma işlemini yapıyoruz.
 • İstanbul’da taşımacılıkta lider firmayız. Konumumuz itibariyle yaptığımız işin bilincinde olarak ve titizlikle işimizi yürütüyoruz.   Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmanın gayreti içindeyiz.
 • Maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışıyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin görüş ve önerilerine daima önem veriyoruz. Müşteri memnuniyetini için personellerimizi belirli aralıklarla eğitimden geçiriyoruz.
 • Referans ile eşya taşıma işlemi yapıyoruz. En büyük referansımız, daha önce hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlardır. Bu referanslarımız bizleri tercih edecek müşterilerimiz için önümüzde duran olumlu örneklerdir.
 • Hizmetlerimizi 7/24 müşterilerimize sunuyoruz. Müşterilerimizin dilediği saatlerde taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu noktada müşterilerimizin firmamızı arayarak rezervasyon yaptırmaları yeterli olacaktır. Rezervasyon için bizleri aşağıda sunduğumuz iletişim adreslerinden aramanız yeterlidir.

 

Sık Sorulan Sorular

                Bölgede taşınmak isteyenlerin nakliyat sektörü ile ilgili merak ettikleri konular ve cevapları kısaca şöyledir.

 • Nakliye İşlemi Ne Kadar Sürer?

Nakliyat işleminde sabit bir süreden bahsetmek mümkün değildir. Uzun süreli taşımalarda genelde evin büyüklüğüne, taşınacak eşyanın mesafesine ve eşyanın toplu olup olmamasına bağlı olarak değişmektedir. Evden eve nakliyat işlemi ortalama olarak 6-8 saat sürmektedir.

 • Evden Eve Nakliyat Fiyatları Hangi ölçütlere Göre Belirlenir?

Evden eve nakliyat fiyatlarının belirlenmesinde birçok ölçüt vardır. Bu ölçütlerden bazıları; taşınacak iki yer arasındaki mesafe, taşınacak eşyanın miktarı, evin kaç oda ve salondan oluştuğu, binada asansör olup olmadığı, müşterinin talep ettiği ek hizmetlerdir. Daha fazla bilgi için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hiz. 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Başakşehir için profesyonel nakliyat hizmeti

Başakşehir evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Başakşehir mevkiinde evden eve nakliyat hizmetini sunmaktayız.