Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş evden eve nakliyat firması olarak evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, sigortalı şehir içi ve şehirlerarası nakliye hizmeti vermekteyiz. Pro Ev Taşıma firmamız, 2015 yılından beri nakliyat sektöründe hizmet vererek tecrübe kazanmış, profesyonel olarak faaliyet gösteren bir firmadır. Siz müşterilerimize Beşiktaş evden eve nakliyat firması olarak uygun fiyat alternatifleri ile taşıma hizmeti sunmaktayız. Bizlere göstermiş olduğumuz yoğun ilgi ve destek sayesinde sektörde güçlenerek sürekli kendimizi geliştirmekte ve yenilemekteyiz. Güler yüzlü ve eğitimli taşıma personelimiz ile sizlere layık kaliteli ve güvenli bir taşınma süreci yaşatmak için tüm çabamızı gösteriyoruz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Firmaları

Beşiktaş evden eve nakliyat  firması olarak 2015 yılından beri evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz. Bölgenin iş yoğunluğundan dolayı nakliyat firmalarının sayısının fazla olması firmamızın faaliyetlerinde herhangi olumsuz bir duruma sebebiyet vermemiştir. Firmamız kurumsal bir kimlikle hizmet etmektedir. Vermiş olduğu hizmetle sektörde adından sıkça söz ettiren bir firmadır. Yasal olarak ve taşımacılık sektörünün gerektirdiği prosedürlere uygun olarak hareket etmektedir. Yasal olmayan yollarla faaliyet gösteren firmaların sayısının azımsanmayacak kadar çok olduğu sektörde, sizleri firma seçiminde çok dikkat etmeniz noktasında uyarmak üzerimize bir borçtur. Çünkü siz müşterilerimizin parasıyla ve eşyalarıyla mağdur olmasını hiçbir zaman arzu etmeyiz.

                Beşiktaş evden eve nakliyat  sektöründe uzun yıllar çalışmanın vermiş olduğu olgunluk ve tecrübe ile insan ilişkilerine önem veren güler yüzlü ve samimi, işinin ustası personelimiz ile sizlerin memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz. Sizler de taşınma işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlamak istiyorsanız, sizleri de yanımızda görmek isteriz. Taşımacılıkta zirvede olan “Pro Ev Taşıma” firmamızdan hizmet almak istiyorsanız, aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir ve en hızlı şekilde istediğiniz tüm bilgileri müşteri temsilcimizden alabilirsiniz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Parsiyel Taşımacılık Hizmetimiz

Beşiktaş evden eve nakliyat firmamız ihtiyaç duyduğunuz her zaman sizlerin   bütün parsiyel taşıma taleplerinize en modern ve kaliteli çözümü sunmaktadır. Ekip ruhu içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz bu  taşımacılık hizmetlerinde sizleri hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz. Taşınma talebinizi bizlere ilettiğiniz takdirde hemen harekete geçiyoruz. Öncelikle taşınacak eşyanız ile ilgili uzmanlarımız tarafından ön keşif yapıyoruz. Eşyalarınızı yerinde görerek taşınma işlemi için yapılabilecekleri en ayrıntısına kadar planlıyoruz. Taşınmaya en uygun aracı sizin için kararlaştırıyoruz. Taşınacak eşyanız ile ilgili en uygun fiyat teklifini ve ödeme koşullarını sizlere sunuyoruz. Eşya paketleme ve yükleme işlemleri, alanında uzman olan personelimiz tarafından yapılmaktadır.  Sizleri parsiyel eşya taşıma sürecinde mağdur etmemek için güvenilir çözümler üreterek siz müşterilerimize her zaman ekonomik çözümler sunuyoruz.

İstanbul evden eve nakliyat

Beşiktaş Sigortalı Evden Eve Taşımacılık Hizmetimiz

Beşiktaş evden eve nakliyat işlemi başlamadan önce “Pro Ev Taşıma”  firmamız tarafından bütün eşyalarınıza, bedeli üzerinden sigortalama işlemi uygulanır. Karşılıklı anlaşma çerçevesinde taşıma ile ilgili belirlenen tüm koşullar firmamız tarafından yerine getirilir. Eşyaların güvenliği için alınması gereken bütün tedbirler tarafımızca alınır. Alanında uzman personel kadromuz ile bütün eşyalarınızı tek tek eşya paketleme hizmeti kapsamında ambalajlanıp paketlenir. Kırılacak eşyaların paketlenmesinde daha dikkatli davranılır. Bu eşyalar ayrı ayrı paketlenerek işaretlenir.  Yapılan bu paketleme işlemi, eşyaların daha kısa sürede taşınması ve daha güvenli bir şekilde nakliyelerinin sağlanması için gerçekleştirilir. Bu kapsamda asansörlü evden eve nakliyat aracımız ile her türlü eşyanız dilediğiniz yükseklikte katlara rahatlıkla ve güvenli bir şekilde taşınır.

Beşiktaş evden eve nakliyat sırasında sigortalı nakliyat sözleşmesi yapmaktayız. Bunu yapmamızın amacı, taşınma esnasında eşyalarınızda oluşabilecek zararların karşılanmasıdır. Sigortalı evden eve nakliyat sürecinde eşyalarınızın darbe alma, çizilme ve kırılmalara karşı anlaşmalı sigorta acentemiz tarafından eşyalarınızın bedeli ödenmektedir.

Pro Ev Taşıma

Beşiktaş evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Sunmuş Olduğumuz Diğer Hizmetlerimiz

                Beşiktaş ve İstanbul’un diğer ilçelerinde uzun yıllar hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanlar, müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü taşımacılık işleridir. Yukarıda belirttiğimiz hizmetlerimiz dışında firmamız tarafından verilen hizmetlerin belli başlı olanları şunlardır:

·         Ofis Taşımacılığı Hizmeti

Ofis taşımacılığı hizmeti veren şirket olarak Pro Ev Taşıma, kurumsal ve bireysel şirketlerin ve yapıların taşınma işlemlerini de itina ile yapmaktadır. Beşiktaş ilçesi ofis taşımacılığının yoğun olarak yapıldığı bir bölgedir.  Ofis taşımacılığı diğer taşımacılık alanlarına göre daha dikkat gerektiren bir taşımacılık türüdür. Firmamız tarafından sağlanan ofis taşımacılığı sigortalı ve sözleşmeli olarak yapılmaktadır. Pro Ev Taşıma, vermiş olduğu kurumsal nakliye hizmeti ile her ölçüde firma, şirket ve holdinglerin taşıma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

·         İşyeri ve Fabrika Taşımacılığı Hizmeti

İşyeri taşımacılığı İstanbul gibi büyük şehirlerde verilen bir taşımacılık türüdür. Firmamız, İstanbul ve Türkiye genelinde küçük, orta ve büyük ölçekli işyeri ve fabrikaların taşıma işlemini de yapmaktadır. İş yeri taşıma işlemleri ile dilerseniz eşyalarınızı eski işyerinden yeni işyerine, dilerseniz depolama alanına taşıyoruz.

Adalar evden eve nakliyat

Profesyonel Sigortalı Evden Eve Nakliyat Firmamız ile Taşının

Profesyonel  ve sigortalı evden eve nakliyat hizmeti veren Pro Ev Taşıma  firmamız ile taşının. Rahat ve konforlu bir nakliye hizmeti almanın keyfine bizimle beraber çıkarın. Güvenli ve garantili nakliye firmamız tüm aşamalarda, sizleri asla mağdur etmeyecek ve üzerine düşen sorumluluklarını eksiksiz yerine getirecektir. Firmamız, yapmış olduğu yazılı sözleşmeli taşıma ile siz değerli müşterilerimizin taleplerini güvence altına alır. Anlaşmalı sigorta poliçesi ile tüm eşyalarınız firmamızın  güvencesi altındadır. Amacımız hem sizlerin, hem de firmamızın güvenliğini sağlamak ve eşyaların zarar görmesini engellemektir. Pro Ev Taşıma firmamız, yıllarca vermiş olduğunuz emekle aldığınız eşyalarınızın taşıma sırasında asla zayi olmasını istemez. Siz de profesyonel ve sigortalı bir evden eve taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Paketleme ve Ambalajlama Hizmetimiz

Beşiktaş evden eve nakliyat firmamız, ayrıca taşınma öncesi paketleme ve ambalajlama hizmetini titizlikle yapmaktadır. Eşya paketleme konusunda da profesyonel çalışmalara imza atan Pro Ev Taşıma, bu hizmeti verirken şu hususlara dikkat etmektedir:

 • Firmamız eşyalarınızı paketlerken anti bakteriyel ve sağlıklı ambalaj  malzemeleri kullanır.
 • Tüm eşyalar en küçüğünden en büyüğüne kadar paketlenir.
 • Paketleme işlemi yapılırken taşınacak bölüme göre eşyalar gruplanır.
 • Paketleme işlemi deneyimli personeller tarafından yapılır.
 • Taşıma ve boşaltma sırasında sorun yaşanmaması için paketlenen eşyaların üzeri etiketlenir.
 • Eşyanın özelliğine göre kaliteli ve dayanıklı paketleme malzemeleri kullanılır.
 • Paketleme işlemi bittikten sonra kalan taşıma atıkları personelimizce temizlenir.
 • Müşteri memnuniyeti açısından yapmış olduğumuz bu paketleme işlemi sayesinde eşyalarınız olası hasarlardan korunmuş olur.
 • Paketleme işleminde kullandığımız malzemeler, daha önce kullanılmamış malzemelerdir.
 • Paketleme servis elemanlarımız 7/24 dilediğiniz noktada ambalajlama, paketleme ve taşıma işlemlerini itina ile gerçekleştirir.
 • Yapmış olduğumuz bütün taşıma işlemlerimizde, paketleme firmamızın vazgeçilmez bir hizmetidir.

·         Askılı Tekstil Taşımacılığı Hizmeti

Özellikle son zamanlarda gelişme gösteren askılı tekstil taşımacılığı firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Bu taşımacılık işini özel araçlar ve deneyimli personel ile gerçekleştiriyoruz. Taşıma yapılacak araçlarda kurmuş olduğumuz askılı düzenek ile fabrika sahipleri ve mağazaların tekstil ürünlerini güvenli ve müşteriyi mağdur etmeyecek şekilde sağlıyoruz.

·         Şehirlerarası Nakliyat Hizmetimiz

Beşiktaş evden eve nakliyat firması olarak gerek bireysel ve gerekse kurumsal şehirlerarası nakliyat hizmeti veriyoruz. Talepleriniz doğrultusunda kurumsal ve yasal yollardan güvenli taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Sektörde profesyonel ve sigortalı nakliyat hizmeti bir firmayız.  

·         Villa ve Yalı Taşımacılığı Hizmetimiz

Pro Ev Taşıma firmamız, villa ve yalı taşımacılığı kapsamında ihtiyacınız olan tüm işlemlerinizi profesyonel ekip ve ekipmanlarla gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda eşyalarınızı yeni adresine taşıdıktan sonra kurulumunu ve yerleştirmesini yapıyoruz.

·         Eşya Depolama Hizmeti

Beşiktaş evden eve nakliyat firması olarak eşya depolama alanlarımızda sizlere özel temiz ve kilitli oda depo alanları tahsis ediyoruz. Depo alanlarımız 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmekte ve rutin temizlik işlemleri uygulanmaktadır. Eşyalarınızı dilerseniz siz de depo alanımıza getirebilir, dilerseniz personellerimiz tarafından evinizden alınarak depo alanımıza getirebilir. Depolama alanlarımız modern teknolojiye uygun depolama yöntemleri ile saklanmaktadır.

Yukarıda sunmuş olduğumuz hizmetler firmamızın siz müşterilere sunmuş olduğu belli başlı faaliyet alanlarıdır. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerin dışında firmamız, aşağıda belirttiğimiz hizmetleri de talep etmeniz halinde sizler sunma imkânına sahiptir.

 • Beyaz eşya ve antika eşya taşıma taşımacılığı,
 • Piyano taşımacılığı,
 • Evcil hayvan taşımacılığı,
 • Çeyiz eşyası taşıma,
 • Ambar kargo nakliyat hizmetleri,
 • Müze ve sanat eseri taşımacılığı,
 • Konsolosluk taşımacılığı,
 • Banka, bankamatik ve para kasası taşımacılığı,
 • Hastane, üniversite, okul ve dershane taşımacılığıdır.

İhtiyaç duyduğunuz taşıma hizmetleri için aşağıda sunmuş olduğumuz iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Beşiktaş için profesyonel nakliyat hizmeti

Beşiktaş evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Beşiktaş mevkiinde evden eve nakliye hizmeti vermektedir.