Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Beyoğlu evden eve nakliyat demek sadece eşya taşımak veya taşıtmak anlamına gelmemektedir. Evden eve eşya taşıtmak demek, “Eşyaya zarar vermeden taşınacağı yeni yere yerleştirip, eşyaları tekrar kullanabilir hale getirmek demektir. Kurumsal taşımacılık yapan firmaların ev taşımada asıl amaçlarından biri tanesi bu olmalıdır. Gelişigüzel taşımacılık, merdiven altı taşımacılık yapan firmaların işidir.  Özensizce yapılan bir taşımacılık hem müşteriye hem de firmaya uzun vadede büyük kayıplar getirmektedir. Bu nedenle taşımacılıkta modern yöntemler ve araç gereçler kullanılması gerekir.

Kurumsal ve sektörde tecrübeli bir firma olarak Pro Ev Taşıma, taşıma işleminden sonra tekrar evinizi   yaşanabilir ve kullanılabilir hale getirir. Verdiğimiz profesyonel hizmet sayesinde siz hiç eşya taşıma derdine düşmeyecek, telaş etmeyecek ve diğer günlük rutin işlerinizi aksatmadan yapabileceksiniz.  Vermiş olduğumuz  sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde eşyanızın başına gelebilecek herhangi bir zarardan da sorumlu olmayacaksınız.

Pro Ev Taşıma firmamız, tüm bu problemleri tecrübeli elemanları ile güvenli ambalajlama ve paketleme malzemeleri kullanarak çözmektedir. Beyaz eşyalarınızı ve mobilyalarınızı;  sökme ve ambalajlama, monte ve demonte etme, mutfak eşyalarını paketleme hizmetini en iyi şekilde yapmaya devam ediyoruz. Merak ettiğiniz konularda bizi arayarak tüm detayları öğrenebilirsiniz. 7/24 müşterilerimizin hizmetinde olan firmamız yetkililerini aramaktan çekinmeyiniz.

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat

Bizimle Taşınmanız İçin Gerekçelerimiz

                Beyoğlu evden eve nakliyat hizmeti alırken ilk önce firma tercihi yapmaktır. Firma tercihlerinde dikkat edilmesi gereken bazı gerekçeler vardır. İşte bizleri tercih etmek için gerekçelerimiz…

·         Profesyonel Ekip ile Çalışıyoruz

Beyoğlu evden eve nakliyat hizmeti verirken tecrübeli personelle hizmet ediyoruz. Personellerimizi belirli aralıklarla eğitimden geçiriyoruz.

·         7/24 Hizmet Veriyoruz

Hizmet almak istediğiniz taşımacılık alanı ile ilgili, istediğiniz gün ve saatte nakliyat hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Pro Ev Taşıma her zaman sizlerin emrindedir.

·         %100 Müşteri Memnuniyeti ile Hareket Ediyoruz.

Beyoğlu evden eve nakliyat hizmetinde önem verdiğimiz teme ilkelerden biri de müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimize değer veriyor ve verdiğimiz değerin karşılığı olarak kurumsal bir hizmet sağlıyoruz. Taşımacılıkta %100 müşteri memnuniyetini sizlere garanti ediyoruz.

·         Sigortalı Taşımacılık Yapıyoruz

Müşterilerin taşımacı firmadan en büyük beklentisi eşyalarının zarar görmemesidir. Firmamız eşyalarınızın zarar görmesi halinde karşılığını ödemektedir. Bu sayede güvenli bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

·         Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Sunuyoruz

Taşınmadan önce, güvenli ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti vermek için ücretsiz uzman incelemesi yaptırıyoruz. Bu hizmet ile yapılacak taşıma işlemini tüm ayrıntılarına göre planlıyoruz. Bunu yapmanızın nedeni taşınma ihtiyacınız ile ilgili sizlere yardımcı olabilmek ve randevu oluşturmaktır.

·         Paketleme Hizmeti Veriyoruz

Beyoğlu evden eve nakliyat sürecinde paketleme işlemi, taşınmanın en kritik evrelerinden biridir.  Bu evrede firmamız tarafından eşyalarınız en küçüğünden en büyüğüne kadar paketlenmektedir. Paketleme yapılırken eşyaların özelliğine uygun kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Tüm odalardaki malzemeler ayrı ayrı paketlenerek yeni adreste daha kolay bir yerleşme imkânı sağlanmaktadır. En ufak eşyanızdan en büyük eşyanıza kadar firmamız tarafından titizlikle paketleme işlemi yapılmaktadır.

 Ofis Taşıma Hizmetimiz

Beyoğlu evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığında verdiğimiz özeni, aynı şekilde  ofis taşımacılığı hizmetinde de gösteriyoruz. Ofis taşıma işlemi  diğer taşımacılık hizmetlerinden daha meşakkatli ve stresli bir taşıma işlemidir.  Çünkü ofislerde genel olarak önemli belgeler ve bunun yanında elektronik cihazlar da bulunmaktadır. Taşıma işleminden önce firmamızın sizler için sunduğu ücretsiz uzman incelemesi hizmetimizden yararlanmanız mümkündür. Ofis eşyalarınızın hasar görme ihtimaline karşı eşyalarınız değerinde sigorta yapılmaktadır. Firmamızdan ofisinizdeki eşyaların taşınmasını talep ettiğinizde, eşyalarınıza istediğiniz gün ve saatte araç filomuzdan gerekli aracı sizin için hazır hale getirerek taşınmanızı gerçekleştiriyoruz.

Ofisinizi mi taşıyacaksınız? Sakın Paniğe Kapılmayın!  

Ofis taşımacılığı işlemlerinde her zaman özenli ve dikkatli davranmanız gerekir. Pro Ev Taşıma firması olarak sizlere nakliye sürecinde güven ve kaliteyi bir arada sunmaktayız.  Profesyonel bir ekip ile taşınma işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Ofis taşımacılığı işlemi yaparken güvenilir firmaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Güvenilir olmayan bir firma ile anlaşma yapmanız hem maddi açıdan hem de ruhsal açıdan zarar görmenize neden olabilir. Firma olarak sizlerin maddi ve manevi açıdan zarar görmenizi istemiyoruz.

Profesyonel taşıma ekibimizle 7/24 sizlerin memnuniyeti için hizmet vermekteyiz. Ayrıca firmamız ofis eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması için sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Bu şekilde sizin için hayati bir öneme sahip olan evraklarınız ve elektronik cihazlarınız yeni adresinize taşınmaktadır. Siz de taşınma işlemi sırasında ve daha sonra mağdur olmamak, güven ve kaliteyi bir arada görmek istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Beyoğlu Evden Eve Nakliyat
İstanbul evden eve nakliyat

Ofis Taşıma Fiyatları

Ofisinizi taşımaya kara verdiniz, fakat henüz fiyatlar konusunda herhangi bir bilgi sahibi değilsiniz.  Diğer yandan eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesini istemiyorsunuz.  Yapacağınız en önemli iş güvenilir bir firma tercihinde bulunmaktır. Firmamız bu konuda sizlerin endişelerini gidermekte ve sizlere çözüm önerileri sunmaktır. Sizlerin bu konuda yapması gereken sadece ofisinizin taşınmasına dair gereken bilgileri en ince ayrıntısına kadar bizlere bildirmenizdir.

Ofis taşıma hizmetiniz için sizlere en uygun fiyatları sunuyoruz. Firma olarak amacımız sizlere uygun fiyata kaliteli bir hizmet sunmaktır. Taşıma fiyatlarında bazı nedenlerden dolayı değişkenlik meydana gelmektedir. Bu değişikliğin nedenleri arasında;

  • Taşınacak eşyalarının boyutu,
  • Hangi konumdan hangi konuma taşınacağı,
  • Taşımanın asansörlü olarak yapılıp yapılmayacağı,
  • Sektörde zaman meydana gelen dalgalanmalar,
  • Taşıma işlemini yapacak personel sayısı önemli bir yere sahiptir.

Firmamız, sizler için en uygun fiyatı verebilmek için ücretsiz uzman incelemesi hizmeti vermektedir. Bu sayede taşınacak eşyalarınız ile ilgili en uygun fiyat ve araç belirlenmektedir. Sizlerin taşıma fiyatlarından ve taşınma işleminden memnun kalması, firma olarak önceliğimizdir. Ofis taşıma işlemlerinde firmamıza güvenerek taşıma işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Pro Ev Taşıma

Beyoğlu evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Beyoğlu Eşya Depolama Hizmetimiz

Pro Ev Taşıma firması olarak profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere kaliteli eşya depolama hizmeti veriyoruz. Eşya depolama son yıllarda ortaya çıkmış bir eşya muhafaza etme şeklidir.  Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde kullanılmayan ev ve ofis eşyalarının muhafazası amacıyla firmalar tarafından verilen bir hizmettir. Firma olarak eşya depolama hizmetini İstanbul ve ilçelerinde, güvenlikli, odalı ve odasız depolama alanlarında muhafaza ediyoruz. Eşya depolama ihtiyacının birçok sebebi olabilir. Bu sebepler arasında;

  • Evinizde eşyayı koyacak yeterli alanın olmaması,
  • Ailenizden kalan değerli eşyaların muhafaza edilmek istenmesi,
  • Covid -19 sürecinde olduğu gibi okuduğunuz okulun geçici olarak kapanması,
  • Yurtiçi ve yurtdışı görevinizin çıkması,
  • Değişik nedenlerden dolayı küçük bir eve taşınmanız belli başlı olanlarıdır.

Önceki dönemlerde sağlıksız şartlarda depolanan eşyalar günümüzde daha sağlıklı ve korunaklı depolama alanlarında muhafaza edilmektedir. Firmamız modern teknoloji ile eşyalarınızı depolamaktadır. İster bir parça eşyanız  isterse komple eviniz olsun depolama ihtiyaçlarınızı karşılamak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Adalar evden eve nakliyat

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

                Öncelikle eşya depolama hizmeti almak istediğiniz firmayı çok iyi seçmeniz gerekmektedir. Eşya depolama hizmeti almak için firmamızı seçtiğiniz takdirde personellerimiz tarafından eşya depola işlemi şu şekilde yapılmaktadır: Önce depolanacak eşyaların paketlenmesinde kullanılacak malzemeler temin edilir. Bu malzemeleri isterseniz kendiniz alabilir, isterseniz firma yetkililerimizden temin edebilirsiniz. Malzeme temininden sonra anlaştığımız saat ve günde evinize geliriz.  Varsa bir bardak çayınızı içtikten sonra paketleme işlemine başlarız.

Evin tamamı veya parça eşya taşınacaksa ona göre hareket ederiz. Parça eşya taşınacaksa kullanacağınız özel eşyalarınızı ayırmanızı isteriz. Eşyalarınız personelimiz tarafından komple streç ve havalı patpat ile kaç kat gerekiyorsa sarılır. Eşyalarınız arabaya düzenli bir şekilde yerleştirilir.  Taşınacak araçlara eşyalarınız dikkatlice yüklenir. Daha sonra depolanacağı yere eşyalarınız düzenli bir şekilde yerleştirilir. Taşıma işlemi ile ilgili hazırlanan sözleşme siz müşterilerimize teslim edilir. Bu sözleşmede eşya depolama ile ilgili her şey belirtilir. Bu şekilde depolama işlemi tamamlanmış olur. Pro Ev Taşıma firması olarak verdiğimiz hizmet sadece depolama işlemi ile sınırlı değildir. Eşyalarınızı, depolandıktan sonra istediğiniz gün ve saatte görme imkânınız vardır. Pazar günleri eşyalarınızı görmek istiyorsanız daha önceden haber vermeniz gerekmektedir. İstediğiniz takdirde eşyalarınızın fotoğrafları çekilir ve sizlere ulaştırılır. Eşyalarınıza, kaybolmaması için numaralandırma yapılır. Ayrıca sözleşmede toplam eşya sayınız ve eşyaların isimleri yazılır. Teslim tarihinde eşyalarınız kontrol edilerek sizlere iade edilir.

Depolama İşlemi ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Firmamızdan depolama hizmeti alan müşterilerimizin en fazla merak ettiği sorulardan bazıları şunlardır:

·         Depolama Yapılacak Eşyaya Nasıl Fiyat Veriyorsunuz?

Öncelikle müşterilerimizin talepleri doğrultusunda eşyanızın bulunduğu eve gelerek inceleme yapıyoruz. Yapılan bu incelemeye göre fiyat veriyoruz. Dilerseniz depolanacak eşyalarınızın fotoğraflarını veya videolarını gönderirseniz bu şekilde de fiyatlandırma yapıyoruz. Firmamız depolama ücretini eşyanızın kapladığı alana göre belirlemektedir.

·         Depolama Hizmeti ile Beraber Nakliye Hizmeti de Veriyor musunuz?

Bu konuda tercih müşterilerimize aittir. Dilerseniz başka bir firma ile de eşyalarınızı depolama alanına getirebilirsiz, dilerseniz ekibimiz eşyalarınızı adresinizden alarak depola alanına getirmektedir. Ancak başka bir firma ile getirilen eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir hasar durumunda firmamız sorumlu değildir. Bunun yanında nakliye firmamız ile getirdiğiniz eşyalar firmamızın garantisi altındadır.

·         Eşya Depolama Sözleşmesi Yapıyor musunuz?

Pro Ev Taşıma, sektörde faaliyet gösteren kurumsal bir firmadır.  Bu nedenle eşyanız araca yüklendikten sonra veya yüklenmeden eşya sözleşmesi yaparak sözleşmenin bir nüshası size veriyoruz.  Sözleşmede eşya depolama ile ilgili her şey açık bir şekilde yazmaktadır. Bu konuda herhangi bir endişeye kapılmanıza gerek yoktur.

·         Hangi Tür Eşyaları Depolamıyorsunuz?

Kanunen depolanması yasak olan maddeleri depolamıyoruz.  Bu maddelerden bazıları; yanıcı özelliğe sahip olan maddeler, yiyecek ve içecek, banyo malzemeleri gibi malzemelerdir. Çünkü bu tür malzemeler diğer eşyalarınıza zarar vermektedir.

Depolama ve diğer taşımacılık hizmetleri ile ilgili firmamızla iletişime geçerek ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Beyoğlu için profesyonel nakliyat hizmeti

Beyoğlu evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Beyoğlu mevkii evden eve nakliyat işlerini yapmaktadır.