Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy evden eve nakliyat firmamız, isterseniz bir eve, daireye; isterseniz çok katlı bir apartman dairesine taşınıyor olun, profesyonel bir anlayışla ve özenle her zorluğun üstesinden gelerek hizmet vermektedir. Sizleri, taşınma sırasında yaşanabilecek sıkıntılardan ve taşınma zorluklarından kurtarmak için varız. Biz, sizin eşyalarınızı taşırken sizler de bir kahve içme rahatlığı içinde bizleri seyredin ve taşınma işinizi bize bırakın.
Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti sunan Pro Nakliyat, müşterilerinin taşınma işlemlerini en hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmek için faaliyet göstermektedir.

Çekmeköy ve çevresindeki müşterilerine kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmetleri sunan firmamız, deneyimli ekibi ve modern araç filosu ile sektörde göz doldurmaktadır.
Proev taşıma. Evden Eve Taşıma, müşterilerine taşınma öncesi ücretsiz keşif hizmeti sunar. Taşınacak eşyaların durumuna göre en uygun taşıma planı hazırlar.

Taşıma öncesi tüm eşyalar ambalajlanır, paketlenir ve taşınma esnasında zarar görmemesi için sigortalanır. Yapılan tüm bu işlemler, müşterilerimizin eşyalarının taşınma sırasında zarar görmemesi içindir.

Profesyonel Nakliyat İşlemleri

                Çekmeköy evden eve nakliyat işlemlerinin profesyonelce ve yasal bir şekilde yapılması gerekir. Firmamız taşımacılıkta profesyonelliğin önemini idrak etmiş köklü bir firmadır.

Profesyonel nakliyat işlemleri, taşınma sürecinde ihtiyaç duyulan ve müşterilerin eşyalarının güvenli bir şekilde taşınması için gereken tüm işlemleri içermektedir. Pro Evden Eve Nakliyat, Çekmeköy ve çevresinde müşterilerine profesyonel nakliyat hizmetleri sunmaktadır.  Bu hizmetler kapsamında firmamız tarafından şunlar yapılmaktadır:

 • Müşterilerine taşınma öncesi ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır.
 • Taşınacak eşyaların durumuna göre en uygun taşıma planı hazırlamaktadır.
 • Eşyaların zarar görmemesi için ambalajlanma, paketlenme ve taşınma esnasında sigortalama işlemleri yapılmaktadır. Tüm bu işlemler, müşterilerin eşyalarının taşınma sırasında zarar görmemesi için gerekli olan işlemlerdir.
 • Taşıma işleminde eğitimli ve deneyim sahibi elemanlar görev almaktadır.
 • Taşınma işlemleri sırasında özel ekipmanlar kullanarak eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.
 • Deneyimli personeli ve modern araç filosu ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.
 • Nakliyat işlemleri sırasında, müşterilerin isteklerine göre farklı hizmet seçenekleri sunulmaktadır.
 • Firmamız, müşteri memnuniyeti nakliyat hizmeti vermektedir.
 • Taşınma işlemlerinizin en iyi şekilde gerçekleştirilmesini garanti etmektedir.
Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Çekmeköy evden eve nakliyat sektöründe yılların vermiş olduğu bir tecrübe ile hareket eden firmamız, daima sektörün profesyonelleri ile çalışmaktadır. Alanında uzman personelimiz tüm eşyalarınızın paketlenme, yükleme ve taşıma süreçlerini büyük bir itinayla yapar. Taşımacılık ekipmanımız, ve araçlarımız, eşyalarınızın güvenliği için son derece modern ve donanımlıdır. Firmamız, eşyalarınızın taşınması sırasında hasar görmemesi için sigortalı evden eve nakliyat işlemi yapmaktadır.
                Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen müşterilerin nakliye fiyatları araştırması sırasında sigorta işlemlerinin ücrete dâhil olup olmadığını öğrenmeleri gerekir. Çünkü bu şekilde, ilave ücret ödemek zorunda kalmadan eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşımış olursunuz. Firmamız sigorta işlemi ile herhangi bir maddi kayıp yaşamayacağınızı sizlere garanti etmektedir.

İstanbul evden eve nakliyat

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

                Çekmeköy evden eve nakliyat fiyatları, müşterilerin mağdur olmaması için büyük önem taşımaktadır. Sadece fiyatları dikkate alarak tercih edilen firmalar müşterilerin mağduriyetine neden olmaktadır. Bu nedenle fiyat teklifleri almadan önce taşınma ayrıntılarının çok iyi belirlenmesi gerekir. Firmamız nakliye fiyatlarını belirlerken şu hususlara dikkat etmektedir. Müşteri ile nasıl anlaşılmış ise o tarifeye uygun hareket etmektedir. Nakliyat süreci boyunca başka hiçbir ilave ücret talep etmemektedir.  Bu şekilde yaşanabilecek mağduriyetlerin de önüne geçilmektedir. Çekmeköy evden eve nakliyat konusunda kurumsal ve profesyonel hizmet sağlayan firmamız, müşterileri bu şekilde daima memnun etmeye çalışmaktadır.

Nakliyat fiyatları konusunda dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de  güncel fiyatların takip edilmesidir. Bu nedenle taşınma işlemi planlandıktan sonra fiyat araştırması yapmak daha makul olmaktadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye  Bağlı Olarak Değişir?

İstanbul’da trafik yoğunluğundan dolayı bir mesafeden diğer bir mesafeye gitmek çok uzun zaman almaktadır. Bu durum nakliyat fiyatlarını etkilemektedir. Nakliyat fiyatlarının farklı olmasında bir diğer husus eşyalarınızın fazla olmasıdır.  Çünkü taşınacak eşyaya göre araç temin edilmektedir. Türkiye’nin her tarafında nakliyat fiyatlarını etkileyen belli başlı nedenleri şöyle sıralayabiliriz. Taşıma masrafları olarak adlandırılan benzin, araç bakım, kasko, sigorta gibi masraflar fiyat değişikliğinin bir diğer nedenidir. Bu nedenle taşınmadan önce güvenilir firmalardan fiyat teklifi almanız ve ona göre hareket etmeniz menfaatinize olacaktır. Güncel fiyatlardan haberdar olmak için firmamızı dilediğiniz saatle arayıp fiyat teklifi alabilirsiniz.  Unutmayın, nakliyat sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan firmamız fiyat konusunda sizleri asla mağdur etmez.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

                Çekmeköy evden eve nakliyat hizmeti ile bölgede faaliyet gösteren firmamız, bunun yanında müşterilerin en fazla ihtiyaç duyduğu eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti de vermektedir. Çünkü eşyanın taşınması sırasında gözden kaçırılmaması gereken en önemli hususlardan biri eşyaların zarar görmemesidir. Firmamız eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti verirken şu hususlara dikkat etmektedir:

 • Taşınacak eşyalarınız profesyonel ekip tarafından paketlenmektedir ve hasar görmemesi için gerekli özen gösterilmektedir.
 • Paketleme sırasında eşyanın özelliğine uygun kaliteli malzemeler kullanılır.
 • Eşya paketleme ve ambalajlama işlemi hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde yapılır.
 • Eşyalar paketlenirken taşınacak bölüme göre sınıflandırılarak etiketlenir.
 • Eşya paketleme hizmeti için müşterilere uygun fiyat seçenekleri sunularak en uygun fiyat tarifi seçmenize yardımcı olunur.

Pro Ev Taşıma

Çekmeköy evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Çekmeköy
Adalar evden eve nakliyat

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hiz. 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Adres:

Tosunlar İş Merkezi Meclis Ankara Caddesi

34785 Sancaktepe İstanbul

Sık Sorulan Sorular

                Çekmeköy evden eve nakliyat sektörü ile ilgili vatandaşların merak ettiği sorular ve cevapları kısaca şöyledir:

·  Pro Nakliyat En İyi Firma mı?

Firmamız nakliyat sektöründe uzun yıllar hizmet vermektedir. Her geçen gün hizmetlerimize yenilerini katıyoruz. Ekibimizle müşteri memnuniyetini sağlamaya gayret ediyoruz. İşimizi layıkıyla yapmaya çaba gösteriyoruz. Sektörde en iyi firma olma yolunma hızla ilerliyoruz.

·   Eşyaların Taşınma Süreci Ne Kadar Sürer?

Müşterilerimizin isteklerini, ekibimizin profesyonel olması sebebiyle en kısa zamanda gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Ortalama olarak şehir içi taşınmalarda yükleme işlemi 6 saat sürmektedir. Bu durum taşınılan yerin uzaklığına göre değişmektedir. İşinizin acil oluşuna göre bu süre değişiklik gösterebilmektedir.

· Nakliyat Dışında Eşya Depolama Hizmeti Var mı?

Firmamızın nakliyat hizmetleri dışında depolama hizmeti de vardır. Eşya depolama alanında lider firma olarak eşyalarınızı güven içerisinde depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

· Eşya Taşıma Kamyonlarınız Kapalı mı?

Eşyalarınızın güvenliği için açık taşıma aracımız  bulunmamaktadır. Ayrıca kapalı kasa kamyonetlerimizin içerisine eşya dışında hiç bir malzeme almıyoruz. Eşyalarınız, nakliyat firmamızın öncülüğünde ekibimiz tarafından güvenle taşınmaktadır.

· Eşyalarım  Taşıma Sırasında Zarar Görür mü?

Eşyalarınız taşınma işleminden önce uygun ambalajlama malzemeleri ile ambalajlanmaktadır.  Paketlemede kullan at sargılar kullanılmakta ve baloncuklu patpatlarla paketlenmektedir. Bunun yanında kırılacağını düşündüğünüz ürünlerinizi paketlerken ayrıca dikkat ediyoruz. Taşıma sürecinde profesyonel ekibimiz, eşyalarınıza zarar vermeden taşımaktadır.

· Evden Eve Nakliyat Talebi Oluşturmak İçin Bir Ücret Ödeyecek miyim?

Pro Evden Eve Nakliyat firmamız ile nakliye talebi oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir. Firmamızın faaliyetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Çekmeköy için profesyonel nakliyat hizmeti

Çekmeköy evden eve

Profesyonel nakliyat himeti
İletişim