Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

                Taşınmak isteyen müşterileri zorlu süreçler beklemektedir. Başlı başına sıkıntı olan taşıma işlemi yapılacak tercihlere göre sorunsuz atlatılabileceği gibi, içinden çıkılmaz bir hal de alabilir. Müşterilerin bu noktada en fazla zorlandıkları konuların başında eşyalarını taşıyacağı firma tercihidir. Bu nedenle nakliyat sürecinin en önemli aşamalarından biri firma tercihini çok iyi yapmak gerekir. Siz de iyi bir firma tercihi yapmak istiyorsanız için şu konulara dikkat etmenizi tavsiye ederiz:

 • Taşınmaya karar vermeden önce firmanın geçmişini iyice araştırın.
 • Firmanın hizmet politikalarının neler olduğunu öğrenin.
 • Firmanın taşımacılık alanında gerekli belgelere sahip olup olmadığını araştırın.
 • Yasal bir firma olup olmadığını anlamak için vergi levhası olup olmadığını soruşturun.
 • Firmanın fiyat politikalarının neler olduğunu öğrenin.
 • Kurumsal ve köklü bir firma olup olmadığını araştırın.
 • Firma ile ilgili iletişim adreslerinin olup olmadığını iyi tespit edin.
 • Firmanın vermiş olduğu hizmetlerle ilgili müşteri yorumlarına bakın.
 • Firma ile ilgili görsellerin gerçek olup olmadığına bakın.
 • Sözleşme ve sigorta poliçesi ile taşımacılık yapıp yapmadığından emin olun.

Sizlere sunduğumuz bu ölçütlere göre faaliyet gösteren firmalarla gönül rahatlığı içinde taşınma işlemini yapabilirsiniz. Pro Ev Taşıma olarak sektörde 8 yıllık deneyim ve tecrübe ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmanın garantisini veriyoruz.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

En İyi Hizmet veren Evden Eve Nakliyat Firması

                İstanbul gibi büyük şehirlerde sürekli artış gösteren firma sayısı ile birlikte evden eve taşınmak isteyen kişiler firma tercihinde zorluk yaşamaktadır. Çünkü sektörde garantisiz ve sigortasız hizmet sunan, ekstra para talep eden pek çok nakliye firması bulunmaktadır.  Firmamızın sektörde bir ağırlığı ve saygınlığı vardır.  Bu saygınlığımızı siz müşterilerimiz sayesinde sağlamış bulunuyoruz. Bu konumumuzu korumak ve devam ettirmek için sizlere en iyi koşullarda ev ve ofis taşıma hizmeti sunuyoruz. Kadrolu ve yeterli personel sayımızla ile taşınmanızı en sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz. Siz de sektörün en iyi hizmet veren firması ile tanışmak ve taşınmak istiyorsanız, sizleri bir kahvemizi içmeniz ve taşınma ayrıntılarını konuşmak için ofisimize bekliyoruz.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Şirketi

Esenyurt evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini ilk sıraya koyan bir hizmet anlayışına sahiptir. Teknolojik ve donanımlı kamyonlarımız sayesinde güvenli ve hızlı bir taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Firmamız sadece taşıma işlemi yapmaktadır. Bunun yanı sıra eşyalarınızı paketleme konusunda da uzman personellerimiz tarafından sizlere gerekli destek verilir. Tüm bu işlemler için sizlere sunduğumuz ücret makul seviyede olup bütçenizi ekonomik olarak zorlamamaktadır.

                Esenyurt evden eve nakliyat işlemleri sırasında kullanılacak olan taşıma teknikleri son derece önemlidir. Taşıma işleminin klasik yöntemlerle yapılması hem zaman kaybına hem de eşyalarınızın zarar görmesine neden olmaktadır. Pro Ev Taşıma olarak yeniliklere açık, müşterilerin memnuniyetini sağlayan mekanizmaları tercih etmekteyiz. Bu sayede en ufak bir sorunla karşılaşmadan eşyalarınızı belirdiğiniz ev veya ofisinize taşıyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece bizlere bulunduğunuz mekânın adresini vermenizdir.

İstanbul evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

                Eşya yükleme, taşıma ve boşaltmada görev alan personelimiz sizlere sorunsuz bir taşıma hizmeti vermek için azami gayret göstermektedir. Sizleri taşınma işleminin stresinden kurtarmak ve yeni mekânınızda rahat ettirebilmek için firmamız tarafından süreç şu şekilde işletilmektedir.

 • Taşıma işlemini sorunsuz ve kısa sürede tamamlanması için uzman ekiplerimiz tarafından ayrıntılı bir taşınma planı hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu planda eşyanın taşınacağı araçtan fiyat seçeneklerine kadar her şey belirtilmektedir.
 • Paketleme ve ambalajlama işlemi tamamlandıktan sonra taşıma işlemine geçilmektedir. Taşıma işleminde kullandığımız araçlar ve sistemler son derece modern ve fonksiyonel araçlardır.  Firmamızın araç portföyü, teknolojinin son örnekleri olarak müşterilerin dikkatini çekmektedir.
 • Taşınma işlemleri asansörlü ev taşıma sistemleri ile yapılmaktadır. Manevra kabiliyeti son derece yüksek olan bu sistem ile eşyalarınızın zarar görmesi ve düşmesi engellenmektedir. Verilen bu taşıma hizmeti sayesinde hem güvenli, hem de hızlı bir biçimde taşınma işlemi tamamlanmaktadır.
 • Taşınma işlemi güvenli bir şekilde tamamlanıp sizler gönül rahatlığı ile yeni evinize yerleşirken, bizlere de bir başka müşterimizin derdine derman olmak için yine yollara düşmek  kalmaktadır.

Pro Ev Taşıma

Esenyurt evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Esenyurt Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz

                Artık evden eve nakliyat ve ofis taşımacılık işlemleri klasik yöntemlerle yapılmamaktadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız asansörlü taşımacılık hizmetleri ile İstanbul halkının sektörde beğenisini kazanmıştır. Çünkü bu sistem sayesinde müşteriler süreci sorunsuz ve hasarsız atlatmaktadır. Firmamız, Esenyurt evden eve nakliyat kapsamında uzman ekibin yanı sıra hizmetlerinde son teknolojiyi de kullanmaktadır. Asansörlü nakliyat hizmetimizde taşınacak evin yüksek katlı binada olması önem teşkil etmemektedir.

Firmamızın sunduğu asansörlü nakliyat hizmetinin sağlamış olduğu pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar şunlardır: Ev veya ofis taşıma işlemi klasik yoldan yapılan taşıma işlemine göre çok daha kolay ve kısa sürede gerçekleşir. Taşıma sırasında eşyaların ve taşınan binanın zarar görme riski azalır.  Taşınmanın çevrede oluşturduğu gürültü ve kirlilik gibi olumsuz durumlar engellenmiş olur. Bu şekilde çevreye rahatsızlık verilmez. Tüm bu sebeplerden dolayı firmamız, müşterilerin asansörlü taşımacılık yapmasını tavsiye etmektedir. Öyleyse ne duruyorsunuz?    Sizin de ev ve ofis hizmeti almaya ihtiyacınız varsa,  asansörlü nakliyat hizmetimizden faydalanmak için aşağıda sunmuş olduğumuz iletişim numaraları üzerinden bizlere ulaşmanız yeterlidir. Taleplerinize en kısa sürede yetkililerimiz tarafından karşılık verilecektir.

Adalar evden eve nakliyat

Esenyurt  Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Esenyurt evden eve nakliyat firmamızın sunmuş olduğu evden eve nakliyat hizmetinde müşterilerimizden her daim olumlu dönüşler almak bizleri son derece mutlu etmiştir. Çünkü firma olarak ilk önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.  Nakliyat sektöründe uzun soluklu oluşumuzun nedeni siz müşterilerimizdir. Firmamızın yapabileceği en etkili ve ekonomik reklamın müşteri memnuniyeti ile sağlandığının bilincindeyiz. Bu nedenle daha önce hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlarla ilişkilerimizi olumlu tutup daima geliştiriyoruz. Pro Ev Taşıma firması olarak sektörde sunduğumuz hizmetler şunlardır:

 1. Evden eve nakliyat hizmetleri,
 2. Ofis ve büro taşımacılığı,
 3. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri,
 4. Parça eşya taşıma hizmeti,
 5. Eşya depolama hizmetidir.

Sunmuş olduğumuz bu hizmetler haricinde İstanbul halkının ihtiyaç duyduğu tüm taşıma hizmetlerini de güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz. Siz müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetlerde eşyalarınızı Pro Ev Taşıma güvencesiyle taşıyoruz. Eşyalarınızın eksiksiz ve hasarsız taşınması için profesyonel ekibimiz tarafından çok dikkatli ve özenli bir çalışma yürütülmektedir. Sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında, taşımak istediğiniz eşyaların demontaj ve montaj işlemleri uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu konuda çalışanlarımıza güveniyoruz. Çalışanlarımızın işinin ehli olması sayesinde eşyalarınızın zarar görmesi engellenmiş olmaktadır.

Esenyurt Eşya Depolama Hizmetlerimiz

Esenyurt evden eve nakliyat firması olarak eşya depolama hizmetlerimiz ile müşterilerimizin eşyalarını özenle ve güvenle muhafaza etmekteyiz. Ev ve ofis taşımacılığında sunmuş olduğumuz kaliteli ve güvenli hizmetimizi ev eşyası depolama işlemlerinde de sunmaktayız. Kurumsal firmamızın sağlamış olduğu alt yapı ve uzman kadromuz ile kaliteli, güvenli hizmet anlayışına sahibiz. Firmamız tüm nakliye ve depolama işlemlerinde eşyalarınızı modern sistemlerle koruma altına almaktadır. Depolama sırasında oluşacak tüm zararlar firmamızca karşılanmaktadır. 

Firmamız Pro Ev Taşıma; ev ve ofis eşyası depolama, parça eşya depolama, koli depolama sigortalı kiralık depo alanları gibi işler için müşterilerimizin hizmetinizdedir. Depo alanlarımız yüksek güvenlikli kameralarla 7/24 izlenmektedir. Ayrıca güvenlik personeli tarafından koruma altına alınan  depolama alanlarımız rutubete karşı klima ve havalandırma sistemi ile desteklenmektedir. Sunmuş olduğumuz depolama hizmeti ile eşyalarınızı kısa süreli ve uzun süreli olarak depomuzda saklama imkânı vardır.

Güvenli ve kaliteli hizmetin adresi olan Pro Ev Taşıma,  size en iyi hizmeti sunabilmek için büyük çaba göstermektedir. Talep ettiğiz hizmetleri sizlerin belirlediği gün ve saatte gerçekleştiriyoruz.  Lütfen ayrıntılı bilgi için bizlerle iletişime geçin.

Sık Sorulan Sorular

                Eşya depolama hizmeti ile ilgili müşterilerin merak ettiği sorular ve cevapları…

 • Depolama Sigortanız Var mı?

Eşya depolama sigortası diye özel bir sigorta bulunmamaktadır. Kendiniz özel olarak eşyalarınızı uzman sigortacılar vasıtası ile sigortalayabiliyorsunuz. Firmamızın yapmış olduğu sigorta bina sigortasıdır. Bu sigorta ile eşyalarınız doğal afetlere ve yangına karşı sigortalıdır. Tarafımızdan oluşan kırılma, bükülme gibi durumlarda ücreti firma kendi karşılamaktadır. Depolama sigortamız var diyen firmalardan uzak durulmalıdır. Hâlihazırda bu tarz sigortalama yapılmamaktadır.

 • İstediğimiz Zaman Depolarınızı Gelip Görebilir miyiz?

Depolarımızı eşyanızın geldiği gün, eşya depolama firmalarını araştırma aşamasında veya anlaşma yapmak için görebilirsiniz. Görmek için gelmeden önce firmamızı aramanız yeterlidir.

 • Eşyalarımın İçinden İstediğim Zaman Eşya Alabilir miyim?

Almak istediğiniz eşyalarınızı randevu oluşturduktan sonra gelip alabilirsiniz. Fakat alacağınız eşyanın ebadına göre geri alma işlemi ücretli veya ücretsiz olabilmektedir. Bu durumları göz önünde bulundurarak eşyalarınızı almanızı öneririz. Ayrıntılı bilgi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim Bilgilerimiz
 Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Esenyurt için profesyonel nakliyat hizmeti

Esenyurt evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Esenyurt semtinde evden eve nakliyat hizmetinde profesyoneldir.