Eyüp Evden Eve Nakliyat

                Eyüp ilçesi, İstanbul’un manevi değeri büyük olan ilçelerinden biridir. Peygamberimizin arkadaşlarından olan ve İstanbul’un fethine mazhar olmak için yaşlı olmasına rağmen at üstünde İstanbul’a kadar gelen Eyüp Sultan’ın kabrinin bulunduğu yerdir. Yılın her döneminde bu ilçeye ziyaret akını yaşanmaktadır. Eyüp evden eve nakliyat hizmetlerinin da bu manevi değerlere saygı çerçevesinde yapılması gerekir. 2015 yılından bu yana hizmet veren firmamız, bölgede bu hassasiyetlere dikkat ederek hizmet vernektedir. Uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübesiyle, bölgede nakliye sektörünün öncü firmalarındandır. Faaliyet gösterdiği alanlar ise şunlardır.

 • Evden eve nakliye,
 • Ofis taşımacılığı,
 • Parça eşya taşımacılığı,
 • Kurum taşımacılığı
 • Depolama hizmetleri ve diğer ek hizmetler olmak üzere değişik alanlarda nakliye hizmeti vermektedir.

Pro Ev Taşıma firması olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizde, müşteri memnuniyeti temel prensiplerimizden biridir. Bu memnuniyeti sağlamak için müşteri odaklı çalışıyoruz ve taşınan eşyaların güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için tüm önlemleri alıyoruz. Ekibimiz, sektörde uzman, deneyimli ve profesyonel olarak çalışan kişilerden oluşturduk. Her bir ekip üyemiz, müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışan ve taşıma sürecinde en iyi hizmeti sunmak için azami gayret gösteren kadrolu personelimizdir.

Eyüp Evden Eve Nakliyat

Eyüp En İyi Evden Eve Nakliyat Firması

Eyüp evden eve nakliyat firması olarak siz müşterilerimize her zaman hizmet etme noktasında size en yakın konumda bulunmaktayız. Mesafeleri sizler için kısaltıyoruz.  Modern araçlarımızla, alanında eğitimli ve uzman personelimizle, her taşıma türüne uygun araç seçeneklerimizle 7 gün 24 saat sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.  

Kurumsal ve yasal prosedürlere uygun alarak sektörde faaliyet gösteren firmamız Pro Ev Taşıma, profesyonel nakliye  hizmetlerine öncelik veren ve kendini sürekli geliştiren dinamik bir yapıya sahiptir. Her yıl yenilemiş olduğumuz araçlarımız ve hizmet kalitemiz ile, aradığınız en iyi taşıma olanaklarına sahip olmak istiyorsanız, bölgede tercih edeceğiniz en güvenli firma olarak huzurunuzdayız.

Kaliteli Eyüp Evden Eve Nakliyat Hizmetini Bizden Alın

                 Eyüp evden eve nakliyat sektöründe bunu niçin mi söylüyoruz? Firmamız taşınma hususunda sizleri her konuda anlayan ve sorunlarınıza en kısa ve doğru zamanda çözümler sunan bir yapıya sahiptir.  Deneyli ve uzaman bir kadroya sahip olmamız en büyük avantajımızdır. Bölge halkı için sunmuş olduğumuz uygun fiyat teklifleri ve kampanyalarla müşterilerimizi ekonomik olarak da mağdur etmiyoruz.  Tüm meslek gruplarında taşınmak isteyen müşterilere uygun ödeme koşulları sağlıyoruz. Bizi tercih ederek, hem paradan tasarruf edebilir, hem de hızlı ve güvenli bire taşınma hizmeti almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat
Eyüp Evden Eve Nakliyat

Neden En İyi Nakliyat Firması Olduğumuzu Düşünüyoruz?

                Böyle düşünmemizin pek çok nedeni var. En önemli nedeni daha önce hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşların referanslarıdır.  Sektörde en iyi firma olduğumuzu iddia etmemizin nedenlerinden en önemlilerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Sektörde yasal ve kurumsal olarak 8 yıldan beri hizmet veriyoruz.
 • Bugüne kadar yapmış olduğumuzu taşımacılık hizmetlerinde herhangi bir şikâyet almadık.
 • Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak onların istek ve önerilerine daima olumlu yaklaşıyoruz.
 • Taşıma ile ilgili gerekli olan tüm resmi evrak ve belgelerle taşımacılık yapıyoruz.
 • Nakliye işinde kullandığımız araçlarımız modern teknolojiye uygun ve bakımlı araçlardır. Bakımsız araçlar kullanarak müşterileri mağdur etmiyoruz.
 • Taşımacılık ve marangoz işlemlerini gerçekleştiren personelimize belirli dönemlerde gerekli eğitimleri verdirerek sertifikalarını almalarını sağlıyoruz.
 • Müşterilerimizi mağdur etmemek için sigortalı taşımacılık yapıyoruz
 • Paketleme ve taşıma sırasında eşyaların zarar görmemesi için kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanıyoruz.

Pro Ev Taşıma

Eyüp evden eve nakliyat hizmeti için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar
Adalar evden eve nakliyat

Eyüp Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

                İrili ufaklı pek çok firmanın faaliyet gösterdiği Eyüp evden eve nakliyat sektöründe aklınıza gelebilecek her türlü taşımacılık hizmetini sizlere sunuyoruz. Faaliyetlerimiz ve firmamız hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız ister büromuza gelerek bir çayımızı içebilir, isterseniz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Bölgede vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları şunlardır:

·         Asansörlü Ev Taşımacılığı Hizmeti

Eyüp evden eve nakliyat hizmeti sunarken en fazla ihtiyaç duyulan bir sistemdir. İstanbul’un her geçen gün yüksek katlı binaların yapıldığı ve değişik nedenlerle sürekli göç alan bir il olduğu düşünülürse asansörlü ev taşıma hizmetlerinin önemi daha da iyi anlaşılır. Pro Ev Taşıma firması olarak vermiş olduğumuz asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin özellikleri şunlardır:

 • Öncelikle, taşınma işlemi için asansör kullanılıp kullanılmayacağına uzman incelesi yapıldıktan sonra karar verilir.
 • Eğer asansör kullanılmaya karar verildiyse sistemin kurulumunun yapılacağı binanın özellikleri dikkate alınarak kurulum yapılır.
 • Asansör kurulumu için genellikle binaların balkonu tercih edilir. Eğer binanın balkonu yoksa pencereden taşıma işlemi gerçekleştirilir.
 • Asansörlü taşımacılık hizmetinde firmamız kadrolu elemanlarından profesyonel bir ekip bulunur. Bu ekip, eşyalarınızın araca yüklenmesi, taşınması ve boşaltılması sırasında korunması ve hasar görmemesi için özen gösterir.
 • Firmamızın sunduğu asansörlü evden eve nakliyat hizmeti genellikle sigortalıdır ve eşyalarınızın zarar görmesi durumunda sigorta yaptırılan acente tarafından zararınız karşılanır.
 • Hizmetimiz karşılığında firmamız piyasadaki diğer nakliye hizmetlerine göre daha uygun fiyatlara taşıma yapar.

·         Şehir içi Evden Eve Nakliyat

Eyüp evden eve nakliyat denilince ilk akla firmamız gelir. Sektörde bu alanda önde gelen firmalar arasındadır. Firmamızı evden eve nakliyat konusunda ön plana çıkaran husus, sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesi ve müşterilerimizin eşyalarını taşırken gösterdiğimiz hassasiyettir. Sunmuş olduğumuz şehir içi evden eve nakliyat hizmetinin özellikleri şöyledir: Evden eve nakliyat işleminin sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için firmamız tarafından taşınacak eşyalarla ilgili ücretsiz uzman incelemesi yapılır. Bu inceleme ile eşyaların miktarına göre taşınacak araç belirlenir.  Uygun fiyat seçenekleri müşterilere sunulur. Taşınacak gün ve tarih belirlenir.

Eyüp evden eve nakliyat zamanı geldiğinde ekiplerimiz tarafından eşyalarınız uygun ambalaj malzemeleri ile ambalajlanıp paketlenir. Paketlenen eşyaların üzerleri etiketlenerek dikkatli bir şekilde araca yerleştirilir. Yükleme, taşıma ve boşaltma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi için eşyalarınız sigortalanır. Sökülmesi ve taşındıktan sonra kurulumunun yapılması gereken mobilya, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi ev aletlerinin montaj işlemleri yapılır. Yapılan bu işlemlerle eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınır.

Adalar evden eve nakliyat

·         Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Eyüp nakliyat hizmetlerinin önemli bir kısmını parça eşya taşımacılığı hizmeti oluşturmaktadır. Firmamız bölgede parça eşya taşımacılığı hizmeti veren, sektördeki önde gelen firmalardan biridir. Firmamızın sunmuş olduğu parça eşya taşıma hizmetinin özelliklerini kısaca şu şekilde belirtmeniz mümkündür: Parça eşyalarınız tecrübeli paketleme ve taşıma ekiplerimiz tarafından uygun malzemelerle hızlı ve zarar görmeyecek şekilde paketlenir.  Paketlenen eşyaların üzerleri etiketlenerek taşınacak araca yüklenir. Hasarsız ve güvenli bir şekilde yeni adresinize taşıma işlemi yapılır. Parça eşyalar, zarar görme ihtimaline karşı sigorta kapsamındadır. Parça eşya taşıma hizmeti için esnek saat seçenekleri bulunmaktadır. Dilediğiniz gün ve saatte taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Eyüp için profesyonel nakliyat hizmeti

Eyüp evden eve

Profesyonel nakliyat himeti
İletişim

Bölgede Taşıma İşlemi İle ilgili Merak Edilen Konular

Nakliyat sektörü geniş bir yelpazede faaliyet gösterdiğinden taşınmak isteyenlerin merak ettiği konular da fazla olmaktadır.  Bu konulardan bir kaçı şu şekildedir:

 • Evden Eve Nakliyat Nedir?

Evden eve nakliyat, eşyalarınızın bir yerden başka bir yere güvenli bir şekilde taşınma işlemidir.  Anlaşma yapılan firma, müşterinin taşınma işlemini gerçekleştireceğini taahhüt eder.  Müşteri de yapılan bu işlem karşılığında firmaya taşınma ücreti öder.

 • Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Öncelikle, Eyüp evden eve nakliyat firması olarak bizlere ulaşmanız durumunda sizler için ücretsiz uzman incelemesi hizmeti veriyoruz. Taşıma ile ilgili tüm ayrıntılar konuşulduktan sonra belirlenen tarihte taşıma işlemine başlıyoruz. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketleyerek araçlarımıza yüklüyoruz.  Eğer asansörlü taşımacılık yapılacaksa asansörlü vincimizi taşınılacak bölgeye getirip nakliye süresini hızlandırıyoruz. Tüm bu işlemlerin sonunda anlaşmada belirttiğiniz adrese verilen süre içerisinde eşyalarınızı taşıyoruz.

 • İstanbul Evden Eve Nakliyat Maliyeti Ne Kadardır?

Eyüp evden eve nakliyat  maliyetleri, yaptığınız evden eve taşıma veya ofis taşıma işlemlerine bağlı olarak değişmektedir. Paketleme ve depolama gibi hizmetler, müşterilerin talep ettiği ek hizmetler taşınmanızın fiyatını etkilemektedir.  Fiyat değişikliğinde en büyük etkenler; taşınacak mesafe, işçilik, paketleme malzemesi, kat durumu ve oda sayısıdır.

 • Evden Eve Nakliyat Eşyaları Yukarıya Siz mi Taşıyorsunuz?

Elbette ki biz taşıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlere eşyalarınızı yerine yerleştirmek de vardır. Eşyalarınızı bulunduğu adresten araçlarımıza yükleyerek, akabinde anlaşmadaki adrese intikal edilip belirttiğiniz yeni yerinize eşyalarınız firmamız personeli tarafından taşınmaktadır.

 • Eşyalarımı Kendim Paketlemeyi Seçebilir miyim?

Tabii ki seçebilirsiniz. Mutfak eşyaları, kıyafetler ve özel eşyalarınızı kendiniz paketleyebilirsiniz. Geriye kalan; mobilya, beyaz eşya ve diğer eşyaları biz paketliyoruz. Fakat kendinizin paketlemesinden dolayı eşyalarınızın zarar görmesi halinde eşyalarınıza ait zararı karşılamıyoruz.

 • Hangi Alanda Nakliyat Hizmeti Veriyorsunuz?

                Eyüp evden eve nakliyat  firması olarak bu bölgede evden eve nakliyat işleri yapıyoruz. Bunun yanında İstanbul’un tüm ilçelerinde de evden eve nakliyat hizmetlerimiz de vardır. Bu bölgelerdeki şubelerimize ulaşmak istediğinizde müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Ayrıca şehirlerarası nakliyat hizmeti de vermekteyiz.

·         Eşyaları Depolama Hizmeti İçin Eşyaları Evden Siz mi Alıyorsunuz?

Ro Ev Taşıma olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerden biri de eşya depolama hizmetidir. Depolamak istediğiniz eşyalarınızı, bize başvurmanız halinde paketleyip depolama alanlarımıza kaldırıyoruz.

İletişim Bilgilerimiz
 Müşteri Hiz. 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81