telefon ikonu
0 532 158 80 14
galeri » İstanbul Evden Eve Nakliyat proevtaşıma evden eve nakliyatevden eve nakliyat

galeri

galeri

Galeri Eşya Ambalaj ve Paketleme Firması

Galeri Eşya paketleme konusunda profesyonel çalışmalara imza atan Eşya Ambalajlama firmamız anti bakteriyel ve sağlıklı ambalaj malzemeleri kullanır. Gayemiz eşyaların nakliyesi gerçekleştirilirken zarar oluşmasının önüne geçmektir. Aynı zamanda sağlık açısından hem kendi personellerimiz hem müşterilerimiz hem de reaksiyona geçecek diğer ev eşyalarının sağlığı ve güvenliği açısından tercih ediyoruz. Bu uygulamamızı bütün eşyalarda tek tek özenle gerçekleştiriyoruz. Mobilya eşyalarından tutunda Beyaz eşyaların paketlenmesine kadar bütün eşyalar itinayla paketlenir. Eşya Ambalaj ve Paketleme hizmetimiz sayesinde hem sağlıklı hem de güvenli bir nakliye hizmeti almış olursunuz. Müşteri memnuniyeti açısından gerçekleştirdiğimiz paketleme uygulaması bütün taşıma işlemlerimizde bir rutin haline gelmiştir.

Nakliyat Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Nakliyat Paketleme resimlerimiz aşağıda sunulmuştur. Bütün eşyalarınızı özel paketleme malzemeleri ile ambalajlayıp, paketliyoruz.

galerigaleri

galeri

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Şirketi

galerigaleri

Şehiriçi Evden Eve Nakliyat 

Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme ve Ambalajlama

Galeri Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti ile taşıması yapılacak eşyalarınız özenle paketlenir ve ambalajlanır. Nakliyat firmamız siz kıymetli müşterilerimizin yerine bütün eşyalarınızı özel ambalajlama malzemeleriyle güvenle paketler.

İstanbul Eşya Paketleme Şirketi

İstanbul eşya paketleme şirketi olarak taşınmadan önce ve sonra dilediğiniz zaman ve istediğiniz yerde 7/24 eşya paketleme hizmeti için ekiplerimiz hazırdır. Nakliye öncesi ev eşyaları veya ofis eşyaları büyük bir özen ile paketlenir. Taşıma aşamasında zarar görme ihtimaline karşın alınması gereken tedbirlerin başında gelir. Kırılır Eşyalar ayrı ayrı özel ambalaj malzemeleri ile ambalajlanır. Paket halinde koli haline getirilir. Hangi eşyanın kırılır olduğu üzerine not ile belirtilir. Ayrıca Paketleme aşamasında hangi eşyanın evin hangi bölümüne ait olduğu üzerine yazılır. Taşıma aşamasında yeni evinize eşyalarınızı dizerken veya kurulum gerçekleştirirken karmaşa yaşanmaz. Eşyalarınızı karışıklık olmadan düzenli bir şekilde yeni yerlerine belirlenen oda ve bölümlere bırakılır.

Eşya Paketleme Nasıl Yapılır?

Eşya Paketleme taşınacak eşyaların özel korunaklı ambalaj malzemesi ile sarılması ile yapılır. Bu sarma işleminin gayesi eşyayı çizilme, darbe alma, kırılma gibi olumsuzluklara karşı korumaktır. Eşyalar daha önceden dezenfekte edilmiş steril ambalaj malzemesi ile sarılır. Açıkta bir yer kalmayacak şekilde paketlemesi yapılır. Kırılacak eşyalar patpatla havalı balon ambalaj ile sarılır. Diğer eşyalar ve mobilyalarda özel korunaklı ambalajlama malzemeleri ile paketlenir.


Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hakkında Merak Edilenler

Eşya Paketleme Ücretli Midir?

Taşımasını yapacağımız müşterilerimiz için ev eşyası paketleme hizmeti ücretsizdir. Her hangi ek bir ücret talep etmiyoruz. Bütün eşyaları eşya güvenliği aşısından ambalajlıyor uz.

Beyaz Eşya Nasıl Paketlenir?

Kırılacak eşyaların başında gelen beyaz eşyalar eşya paketleme naylonu ile paketlenir.

Ev taşırken kıyafetler nasıl Paketlenir?

Kıyafetler için de askılı elbise dolabımız mevcuttur. Bütün eşyalarınızı askıdan alıp askılı dolabımıza bırakıyoruz. Aynı ütü ile kırışıklık dahi olmadan takım elbise abiye gibi bütün elbiselerinizi taşıyoruz.

Taşınırken ayakkabılar Nasıl Paketlenir?

Ayakkabıları özel kutularımız ile taşıyoruz. Böylece büzülme kaybolma gibi durumlar yaşanmıyor.

Balonlu Ambalaj Naylonu Kullanıyor Musunuz?

Evet hem balonlu ambalaj naylonu hem de ambalajlama malzemelerini kullanıyoruz.

galeri galeri

Paketleme ve Ambalajlama

Türkiye’nin Her Yerine Nakliyat

galeri
galeri

 

 

 

Bize Yazın