telefon ikonu
0 532 158 80 14
Hakkımızda » İstanbul Evden Eve Nakliyat evden eve nakliyat

İstanbul Proevtaşıma Evden Eve Nakliyat hizmeti alanında çalışmalarına başladığı günden bu yana kadar İstanbulda yer alan bütün başarılı nakliyat çalışmalarını müşterileri ile buluşturan Proevtaşıma Nakliyat, alanında uzman ekibiyle sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyor. Evden eve taşınmayı talep eden herkesi, bu hizmetle buluşturmayı hedefleyen Pala Nakliyat, bu konu üzerinde her geçen gün daha başarılı hizmetler veriyor. İstanbul evden eve nakliyat konusunda bütçe dostu ve işinde usta olan firmamız, taşıma hizmetinin güvenli ve hızlı bir şekilde yerine getirilmesini sağlamaktadır.

Proevtasima.com ‘u Yakından Tanıyın

[/singleheading]

[/vc_column][/vc_row]

Asansör ve sigorta uygulamalarını da içeren çalışmaları sayesinde eşyalara zarar gelmesini, olası bir zararda da müşterinin mağduriyetini giderme anlamında destek sunan Proevtaşıma Nakliyat, başarısını her geçen arttırmaktadır. Taşınma sırasında tüm eşyaları, eşyaların türüne göre özel malzemeler kullanarak ambalajlayan ve usta kadrosu sayesinde yüklemeleri büyük bir titizlik içinde yapan Proevtaşıma Nakliyat, İstanbul nakliyat konusunda size en iyi desteği sunan tek firmadır. Firma aynı zamanda olabilecek tüm aksiliklere karşı eşyaları sigortalamaktadır. Bu özelliği sayesinde birçok kişinin güvenini kazanan Proevtaşıma Nakliyat, İstanbul’da adından başarı ile söz ettirmekte ve müşteriler tarafından en çok tercih edilen nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

Evden Eve Nakliyat Konusunda İlk Sırada

Kurulduğumuz  günden bu zamana kadar evden eve nakliyat ve şehirler arası taşımacılık konusunda yürüttüğü faaliyetlerli büyük bir titizlikle devam ettiren Proevtaşıma Nakliyat, Türkiye’nin en önemli firmalarından birisi konumunda bulunmaktadır. İstanbulda verdiği evden eve nakliyat hizmetini, alanında uzman, usta ve güvenilir kadrosu ve teknolojik araçlarıyla gerçekleştiren firma, evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık, parça eşya taşıma, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık gibi alanlarda sigortalı hizmet vermektedir.

Tüm çalışmaları sayesinde müşterilerinin beğenisini kazanan firma, eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi anlamında da güven sağlamaktadır. Yaptığı tüm çalışmalar sayesinde, bir yerden bir yere eşya taşımayı daha hızlı ve daha güvenilir hale getiren firma, evden eve nakliyat konusunda bir numara olarak kabul edilmektedir.

İstanbul Nakliyat, kullandığı kaliteli ambalajlama malzemeleri sayesinde de diğer tüm taşımacılık hizmetlerinde eşyaya zarar gelmemesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yine de her türlü riske karşı eşyaları sigortalamayı ihmal etmeyen firma, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Bize Yazın