Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

                Kartal, evden eve nakliyat alanında en avantajlı ilçelerden biridir. Bu ilçemizde hem karayolu hem de deniz yolu ile taşımacılık yapılmaktadır. Adalar’a yapılacak taşıma işlemleri için Kartal iskelesi kullanılmaktadır. Bu nedenle taşımacılık alanında faaliyet gösteren firmaların sayısı pek çoktur.  Ayrıca iş imkânları, resmi ve özel kurumların çok olması nedeniyle her dönem iş ve tayin nedeniyle nakliye işleri yapılmaktadır. Bölgedeki vatandaşlara hizmet vermek amacıyla Kartal evden eve nakliyat firmamız bu bölgede taşıma faaliyet yapmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz küçük büyük fark etmeksizin her türlü nakliyat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu alanda da müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz.

.

Kartal Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Kartal evden eve nakliyat firması olarak hizmet sunan Pro Ev Taşıma, güvenli ve sorunsuz bir nakliyat hizmeti vermek için taşıma işlemini şu hususlara dikkat ederek yapar. Temel prensibi profesyonel ve kusursuz bir şekilde hizmet sunmaktır. İlk önce müşteriler ile iletişime geçerek taşınacak eşyalar için inceleme sürecini başlatır. Taşınacak eşyalarla ilgili tespit yapmak için uzman kişiler tarafından inceleme yapılır. Titiz bir incelemeden sonra taşıma sırasında kullanılacak araç tipi belirlenir.

Müşterinin taleplerine göre ve taşınacak yeni mekânın özelliklerine göre asansörlü nakliyat yapılıp yapılmayacağına karar verilir. Bu işlemden sonra en önemli hususlardan biri olan taşınma tarihi belirlenir. Belirlenen tarihte taşınacak mekâna gelinerek profesyonel ekip tarafından gerekli paketleme işlemleri yapılır. Kartal evden eve nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için uygun ve kaliteli ambalaj malzemeleri ile eşyalar paketlenir. Eğer ihtiyaç varsa eşyaların montaj ve demontaj işlemeleri yapılır. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra belirlenen araçla taşıma işlemi gerçekleşir. Yeni mekâna ulaştıktan sonra tecrübeli ekibimizle eşyalar yeni yerine taşınır. Yeni mekânda tekrar montaj ve yerleştirme yapılarak nakliyat süreci sonlandırılır.

Kartal Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

                Kişide ev taşımak düşüncesi oluşmaya başladığı andan itibaren ilk akla evden eve nakliyat fiyatları gelmektedir.  Bazı kişiler fiyatlar konusunda bilgi sahibi olurken, özellikle ilk defa taşınacak olan kişiler rakamlar hakkında bilgi sahibi değildir.  Taşıma fiyatlarında en merak edilen konulardan biri evden eve nakliyat fiyatı detayıdır. Kartal evden eve nakliyat  firmaları arasında genelde birbirine yakın rakamlar olsa da her firma farklı fiyat talebinde bulunabilmektedir. Fiyatların değişmesinde; firmalar arasında kalite, hizmet niteliği ve personel farkı etken olmaktadır.  Bazı firmalar taşıma faaliyetini profesyonel ekiplerle yaparken bazı firmalar gelişi güzel yapmaktadır.  Evden eve nakliyat fiyatlarını birden fazla faktör belirlemektedir. Evden eve nakliyat fiyatlarını etkileyen başlıca faktörler şunlardır:

 • Eşyaların nereden nereye taşınacağı,
 • Sigortalı taşımacılık yapılıp yapılmayacağı,
 • Müşterilerin talep ettiği ek hizmetler,
 • Standart ev eşyaları dışında taşınacak özel eşyanın bulunup bulunmadığı,
 • Teslimatın tek adrese mi yoksa birden fazla adrese mi taşınacağı,
 • Eşyanın şehir içi veya şehir dışına taşınıp taşınmayacağı,
 • Taşıma işleminde görev alacak personel sayısı,
 • Eşya taşınacak binanın bulunduğu konum, taşınacak kat yüksekliği ve oda sayısıdır.

Yukarıda sayılan maddeler genel belirleyici unsurlardır. Bunların yanında fiyatları etkileyen bir takım unsurlar da vardır.

İstanbul evden eve nakliyat

En Uygun Evden Eve Nakliye Fiyatları

Kartal evden eve nakliyat fiyatları arasında müşteriler en uygun fiyata; kurumsal, hızlı ve güvenli taşımacılık yapan firmaları tercih etmektedir. Çünkü taşınma işlemi, özellikle maddi durumu iyi olmayan vatandaşlar için ek bir yük getirmektedir. Ayrıca herkes hayatında ya hiç taşınmamakta veya çok az taşınmaktadır. Bu nedenle müşteriler taşınma sürecinin sorunsuz geçmesini istemektedir. Firmamız sizlere en ekonomik fiyat seçenekleri ile yardımcı olmaktadır.

             Kartal evden eve nakliyat için tüm bölgelere fiyat farkı olmadan hizmet veren firmamız, son derece nitelikli ve titiz bir çalışma yapmaktadır. Firmamız bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hiç bir müşterisine mağduriyet yaşatmayacak kalitede hizmet vermeye devam edecektir. Evden eve nakliye fiyatları hakkında sizlere net bilgi verebilmemiz için bizlere taşınma detayları hakkında bilgi vermeniz gerekir.

Pro Ev Taşıma

Kartal evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Ev Taşıma İşlerinde Kalite ve Uygun Fiyat

Kartal evden eve nakliyat işlerinde hem kaliteli bir işçilik hem de uygun fiyat bulmak bazen müşteriler için zor bir süreçtir. Endişelenmeyin, Kartal gibi büyük bir ilçede firmamıza benzer işini severek yapan ve ciddiye alan evden eve nakliyat firmaları bulunmaktadır.  Müşterilerin firma tercihi konusunda seçici olması gerekir. Çünkü yanlış yapan ve müşterisine mağduriyet yaşatan bir firma sektördeki kurumsal firmalara da zarar vermektedir. Bizler “Pro Ev Taşıma” firması olarak tüm işlerimizde profesyonel elemanlarımızla kaliteli bir işçilik sunmaktayız. Bu hizmeti verirken aynı zamanda mümkün olduğu kadar fiyatları minimum seviyede tutmaktayız.  Dileyen müşterilerimize daha önce taşıma yaptığımız kişi ve kurumların firmamızla ilgili düşüncelerini paylaşabiliriz.

 Kartal Fabrika ve İşyeri Taşıma Hizmetleri

                Kartal, Anadolu yakasının en kalabalık ilçelerinden biridir. Bu bölgede irili ufaklı pek çok fabrika ve işyeri bulunmaktadır. Zaman zaman bu bölgeden başka bölgelere fabrika ve işyeri taşıması da yapılmaktadır. Pro Ev Taşıma şirketimiz, dileyen işadamları ve dükkân sahiplerine fabrika ve işyeri taşıma hizmeti de vermektedir

                Fabrika ve işyeri taşıma evden eve yapılan nakliyelerden çok daha zor ve zahmetli bir iştir. Çünkü fabrika taşıma işlemleri sırasında kullanılan malzemeler ve araçlar diğer taşıma araçlarına göre biraz farklılık göstermektedir. Bu nedenle fabrika ve işyeri taşıma işlemi ustalık ve tecrübe isteyen nakliye işlemlerindendir. Firmamız siz müşterilerimiz için bu alanında her zaman hizmet vermeye hazırdır. Fabrika ve işyeri taşıma işlemini şu şekilde gerçekleştiriyoruz:

Fabrika   ve işyeri taşımacılık işlemleri öncesinde, uzman ve deneyimli ekiplerimiz taşınacak fabrikaya giderek ürünlerin durumunu ve dayanıklılık durumunu incelemektedir. İnceleme sonucu hazırlanan rapora göre uygun nakliye araçlarımıza eşyalar büyük bir titizlik ile yerleştirilmektedir.  Taşıma işleminden önce eşyalar özel ambalajlama sistemi ile ambalajlanarak araçlara yüklenir. Bu şekilde son derece maliyeti yüksek olan fabrika eşyalarınız güvence altına alınarak yeni merkezinize taşınır.

Adalar evden eve nakliyat

Evinizi Güvendiğiniz Firmalara Taşıtın

                Kartal evden eve nakliyat sektöründe yaşanabilecek en büyük sıkıntılardan biri eşyanızın başına gelebilecek olumsuzluklardır. Bu nedenle taşıma noktasında her fiyat teklifi veren firmaya güvenmemek gerekir. Eşyanızı yasal olmayan ve kurumsal taşımacılık yapmayan ciddiyetsiz kişilere kesinlikle taşıtmayın. Keşke demeden önce vaktiniz varken firmaları iyice araştırın. Ev taşıma işi zor ve riskli bir iştir.  Müşterilerimizin her zaman yanında olan firmamız,  sektörde yaşanabilecek sorunlarla ilgili dikkat etmeniz gereken hususları şu şekilde belirtmektedir:

 • Eşyalar taşıma sırasında zarar görebilir: Eğer tercih ettiğiniz firmanın firma tecrübesi eksik ise, iş bilgisi zayıf bir nakliyat firması ise taşınacak eşyalarınızın zarar görme olasılığı yüksektir.
 • Montaj yapılması gereken eşyalarınız monte edilmeyebilir: Montaj işlemi meşakkatli bir işlem olduğu için bazı nakliyat firmaları görevleri olmasına rağmen montaj ihtiyacı olan işlemlerden kaçınmaktadır.  Bu durum müşteriye ek maliyetler getirmektedir.
 • Araç büyüklüğü eşyalarınıza yeterli gelmeyebilir: Taşınmadan önce gerekli incelemelerin yapılmamış olmasından kaynaklanan sıkıntıların başında araç büyüklüğü ile ilgili sıkıntılar gelmektedir. Bu konuda sıkıntı yaşamamak için firma tercihini iyi yapmanız gerekir.
 • Fiyatlarda sorun çıkabilir ve sizden fazla ücret talep edebilirler:  İster şehir içi nakliyat işiniz,  isterse şehirlerarası nakliyat işiniz olsun bazı firmalar baştan konuştukları fiyatlarda mutabık kalmaz fazla ücret isterler. Bu gibi sorumsuz ve ciddiyetsiz firmalardan da uzak durmak gerekir. Bu durum sizlere hem artı bir maliyet getirir hem de uzun süre eşyalarınızı kullanamadan beklemenize neden olur.

Kartal Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Kartal evden eve nakliyat sürecimiz müşterilerimizin yeni ev ve ofisine sorunsuz bir şekilde ve en kısa zamanda taşınma işlemini gerçekleştirmesi için planlanmıştır. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz evden eve nakliyat süreci şu şekilde işlemektedir: 

 • Ücretsiz Keşif ve Planlama Süreci

Taşınma sürecinin ilk aşaması keşif ve planlama aşamasıdır.  Bu aşamada müşterilerimize firmamız tarafından ücretsiz uzman incelemesi verilir. Bu aşamada taşıma işleminin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için en ayrıntısına kadar planlanır.

 • Ambalaj ve Paketleme Süreci

Kartal evden eve nakliyat sırasında müşterilere vermiş olduğumuz ücretsiz uzman incelemesine göre taşınacak eşyaların özelliklerine uygun olarak ambalajlama ve paketleme hizmeti firmamız tarafından verilmekledir. Bu işlem uzman elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

 • Yükleme ve İstifleme Süreci

Kartal evden eve nakliyat işleminde yükleme ve istifleme, alanında uzman ve eğitimli personellerimiz görev almaktadır. Bu sırada oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınız firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Olası zarar anlaşmalı sigorta şirketi tarafından eşyanızın bedeli ödenmektedir.

 • Boşaltma Ve Taşıma İşlemi

Boşaltma ve taşıma İşlemi ile süreç tamamlanmaktadır. Bu evrede eşyalarınız modern araçlarla yeni adresinize taşınmaktadır. Eşyalar modern teknikler kullanılarak boşaltılmaktadır. Boşaltma işlemi bittikten sonra eşyalarınızın tekrar kurulumu ve yerleştirilmesi yapılmaktadır.

 

 İletişim Bilgileri
 Müşteri Hizmeti: 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

            0535 258 81 81

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Kartal için profesyonel nakliyat hizmeti

Kartal evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Kartal civarında ihtiyaç duyduğunuz nakliyat hizmetlerinizi yapmaktadır.