Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz.  Pro Ev Taşıma firması olarak, şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık yapmaktayız. Bunun yanında asansörlü eşya taşıma ve sigortalı nakliye fırsatlarımızdan yaralanmayı da unutmayın.

Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi özenle paketleyerek ve ambalajlayarak taşıyoruz.  Küçükçekmece evden eve nakliyat alanında her türlü talebi karşılamaktayız. Eşyalarınız şirketimiz kapsamında garanti altındadır. Taşınacak eşyalarınıza uygun her türde nakliye araçlarımız mevcuttur. Küçükçekmece evden eve nakliyat firması olarak sizlere vermiş olduğumuz sözün ve hizmetin arkasındayız. Evden eve taşımacılık hizmeti verirken her türlü sorumluluğu üstlenmekteyiz. Nakliyat sürecini sıkıntısız atlatmak ve yeni evinize rahat taşınmanızı sağlamak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.

Pro Ev Taşıma olarak Küçükçekmece evden eve nakliyat fiyatları arasında en uygun ücret teklifi veriyoruz. Farklı gelir düzeyine sahip olan herkesin bütçesine göre fiyat seçenekleri sunuyoruz. Profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri konusunda tecrübe ve birikime sahibiz. Yeni nesil eşya taşıma teknikleri ve teknolojik imkânları bir arada kullanarak siz müşterilerimizin eşyalarını en uygun fiyata taşıyoruz. Küçükçekmece evden eve nakliyat kapsamında marangozluk, taşıma, paketleme ve kurulum ile ilgili tüm işlemleri biz yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken sadece bizden hizmet talep etmek ve taşıma sonrasında rahat bir şekilde ev taşımanın keyfini çıkarmaktır.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Sunduğumuz Hizmetler

Siz bizden hizmet talep edin biz en güzeli ile sizlere karşılık verelim. Her firmada bulamayacağınız hizmet anlayışı ve çeşitliği ile sizleri memnun etmenin mutluluğunu biz de yaşayalım. Kurumsal bir firma olmanın ve sektörde deneyim ve tecrübe ile hizmet etmenin avantajlarından sizler de faydalanın. Taşıma süreci zorlu bir süreç olduğu için bu süreci sorunsuz atlatmanın en kolay yolu taşıma işlemini planlı ve programlı yapmaktır. Bunun yanında yapılacak tüm iş ve işlemleri aynı firmanın yapması taşıma işlemini daha da kolaylaştırmaktadır. Özellikle yasal olmayan yollardan faaliyet gösteren firmalar başı ve sonu belli olmayan bir nakliyat hizmeti sunarak müşterilerin mağdur olmasına neden olmaktadır. Firmamız taşınma işleminin her aşamasını kadrolu personeli ve kendine ait araçlarla yapmaktadır. Pro Ev Taşıma firmamızın evden eve nakliyat sürecinde sizlere sunmuş olduğu hizmetler şu şekildedir:

 • 7/ 24 Destek Hattı: Firmamız taşınma sürecinin her aşamasında müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimiz her türlü taşımacılık işleriniz için sizlerin aramasını beklemektedir.
 • Profesyonel Ekip: Taşınma süreci ancak profesyonel ekipler sayesinde daha hızlı ve güvenli yapılır. Gerek taşıma işlemini yapan şoför olsun, gerekse de marangoz ve taşıma, boşaltma ve yükleme personelimiz olsun, hepsi alanında uzman ve deneyimli çalışanlarımızdır. Aynı zamanda insan ilişkilerinde de başarılı olan bu ekip sayesinde taşıma işlemlerinizi firmamız daha rahat ve hızlı yapmaktadır.
 • Özel Dizayn Nakliye Araçları: Taşıma işini kolaylaştıracak güvenli taşımacılık yapan modern ve teknik donanımlı araçlara sahibiz. Araç portföyümüz her türlü taşımacılığa uygun sayıda ve özelliklere sahiptir. Nakliye araçlarımız firmamıza ait araçlar olup her türlü yasal prosedürlere uygun ve bakımlı araçlardır.
Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat
 • En Uygun Fiyatlar: Müşterilerin taşınma hususunda en fazla zorlandıkları husus fiyat konusudur. Sektörde farklı fiyatlarla taşımacılık yapılması ve sürekli fiyatların değişmesi müşteriyi karar vermede bir hayli zorlamaktadır. Pro Ev Taşıma, en uygun fiyatlarla taşımacılık yapmaktadır. Müşterilerimizin eşyalarının en uygun fiyata taşıyabilmek için taşıma öncesi uzman incelenme hizmeti vererek makul fiyat seçenekleri ile müşteriyi mağdur etmemektedir.
 • Kaliteli İşçilik: Müşteri memnuniyetini sağlayacak en önemli hususlardan biri de taşmacılıkta sunulan hizmetin kalitesidir. Sunulan hizmetin müşterilerin takdirini kazanması gerekir. “Pro Ev Taşıma” olarak sunmuş olduğumuz işçilik hizmeti 1 numaradır. Personelimizi modern taşıma yöntemlerine göre eğitimden geçirdikten sonra taşıma işleminde görev veriyoruz. Aynı zamanda eşya paketleme ve ambalajlama hizmetlerinde de kaliteden asla taviz vermiyoruz.
 • Paketleme ve Montaj Hizmetleri: Eşyaların zarar görmesini engellemek için eşyalarınız uzman personellerimiz tarafından kaliteli malzemelerle koruma altına alınmaktadır. Eşyalarınız, zarar görmesi halinde sigortalı taşımacılık kapsamında taşınmaktadır. Taşınma sırasında paketleme ve montaj hizmetleri sunarken eşyalarınıza asla zarar verilmemektedir.
İstanbul evden eve nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat İşleminden Önce Neler Yapılmalıdır?

                Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmeti almak isteyen vatandaşların öncelikle yapması gereken bazı hususlar vardır. Sürecin belli evrelere ayrılarak yapılması hem karışıklığı önleyecek hem de sağlıklı bir hizmet verilmesini sağlayacaktır.Öncelikle nakliyat işleminin ne zaman yapılacağı net bir şekilde belirlenmelidir. Nakliyat firmasının taşınmadan önce mutlaka ayarlanması gerekir. Sürecin hasarsız ve güvenli bir şekilde atlatılabilmesi için firma tercihinde dikkatli olunmalıdır. Taşınma ile ilgili uygun fiyat seçenekleri sunan firmalar araştırılmalı ve fiyat konusu net bir şekilde konuşulmalıdır. Çünkü taşınma sırasında ve sonrasında ek fiyat talep eden firmaların sayısı sektörde oldukça fazladır. Taşıma sözleşmesi imzalanmalıdır. Bu sözleşmede firmanın yapacağı işlere nelerin dâhil olacağı sözleşmede ayrıntılı bir şekilde belirtilmelidir.

Pro Ev Taşıma

Küçükçekmece evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Ataşehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat falanında faaliyet gösteren firmamız Pro Nakliyat, bölgede asansörlü evden eve nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Ataşehir ilçesinde asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinde Pro Nakliyat firmamız, evden eve taşımacılık sektöründe birçok nakliye şirketinin sunmadığı imkânlar bulunmaktadır. Bu olanakların başında taşınma öncesi ücretsiz keşif gelmektedir. Buna bağlı olarak güvenli taşınma için müşteri ile taşıma sözleşmesi yapmaktadır.

.

Adalar evden eve nakliyat

İyi Bir Evden Eve Nakliyat Firması Nasıl Olmalıdır?

                 Pro Ev Taşıma gibi iyi bir firma şu özelliklere sahip olmalıdır: İyi bir firma yasal olarak faaliyet göstermelidir.  Kurumsal bir taşımacılık hizmeti sunmalıdır. İlkeli ve planlı çalışma sistemine sahip olmalıdır. Taşımacılık için gerekli yasal belgelere uygun olarak taşımacılık yapmalıdır.  Nakliyat sektörünün gerekli kıldığı etik kurallara göre hareket etmelidir. Müşteri memnuniyetini temel prensip kabul etmelidir. Modern araç ve ekipmanlarla çalışmalıdır. İyi bir firma müşterilerle olan ilişkilerinde daima pozitif bir yaklaşımla hareket etmelidir. Taşımacılıkta kişi ayırımı yapmamalı, hizmette tüm insanlara aynı mesafede olmalıdır. Hizmet verdiği müşterin özel bilgilerini izni olmadıkça diğer müşterilerle paylaşmamalıdır.  İyi bir firma sözüne sadık ve üzerine almış olduğu görevi hakkıyla ifa etmelidir.

                Pro Ev Taşıma firmamız tüm özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Müşteri memnuniyeti firmamızın temel prensiplerinden biridir. Daha önce hizmet verdiği kişi ve kurumlarla irtibatını kesmeden diyaloglarını sürdürmektedir.  Müşterilerimizden gelen şikâyet, öneri ve teklifleri dikkate almakta ve bu talepler doğrultusunda sürekli kendini yenileyip geliştirmektedir. Sizler bizi tercih ettiğinizde taşımacılık sürecinde tüm güzellikleri yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Her türlü evden eve nakliyat, ofis ve işyeri taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, eşya depolama gibi hizmetlerde firmamız sizlere  bir telefon kadar yakındır. Her daim yanınızda olan firmamıza aşağıda sunmuş olduğumuz iletişim adreslerinden 7/24 ulaşmanız mümkündür.

Ofis ve Büro Taşımacılığı Hizmetimiz

Ofis ve büro taşımacılığı hizmetimiz, alanında uzman ekibimiz ile ve modern araçlarımız ile hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Sorun çözmede ve taşımacılıkta usta ve tecrübeli kadromuz her şartta ve şekilde size en kaliteli hizmeti vermeye hazır beklemektedir. Ofis ve büro taşımacılığı ile ilgili ücretsiz uzman incelemesi hizmetimiz vardır. İster telefonla arayın, isterseniz büromuza gelin. Hemen tarif ettiğiniz yere gelelim ve eşyanızı görerek sizlere en uygun fiyatlar sunalım.  Fiyatlar noktasında siz değerli müşterilerimize ekonomik ve kaliteli taşımacılık hizmetini vermeyi hedef alan nakliyat firmamız, sizlere huzurlu bir taşımacılık süreci yaşatmaktadır.  Yönetici ve çalışan kadrosuyla ve müşteri memnuniyetini esas alan taşıma anlayışıyla sektörde göz dolduran firmalar arasındadır.

Pro Ev Taşıma firmamız diğer taşıma alanlarında olduğu gibi ofis ve büro nakliyesinde de siz müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde sağlamaya dikkat etmektedir. Nakliyat sektöründe yaşanan gelişmeler ve modern taşıma yöntemlerini en kısa zamanda hizmetlerinde kullanmaktadır.  Modern yöntem ve araçlarla yaptığı taşımacılık sayesinde sektörden kaliteli ve güvenli hizmet veren firmalar arasında yerini sağlamlaştırmış ve parmakla gösterilen bir firma olmuştur.

Küçükçekmece Eşya Depolama Hizmetleriniz

Depolama hizmeti;  özellikle şehirleşmenin yoğun olduğu büyük şehirlerde son dönemlerde popüler hale gelmiştir. Firmamız, her türlü ürünü özelliklerine göre çağdaş koşullarda depolama olanağına sahip alanlarda bu hizmeti vermektedir. Depo taşımacılığı diğer nakliyat hizmetlerine göre daha fazla profesyonellik ve özen gerektiren işlemlerden biridir. Pro Ev Taşıma,  profesyonel  anlamda bu sorununuza çözümler üretmektedir.

Firmamızın sunmuş olduğu depolama hizmeti, eşyalarınızın belirli bir süre kalmasına olanak sağladığımız özel odalı bölümlerde verilmektedir. Depoya eşyalarınızın aktarma ve boşaltması işlemi firma personelimiz tarafından yapılmaktadır. Depolanacak eşyaların ücretlendirmesi eşyanın depoda kaldığı süre göz önünde tutularak hesaplanmaktadır. Depolarımız;

 • Betonarmeden yapılmış olup üstü kapalı ve sterildir.
 • Uzun süre kalacak eşyaların alt kısmına hava alması için palet konmaktadır.
 • Depolarımız 7/24 kameralı sistem ve güvenlik görevlisi tarafından korunmaktadır.
 • Depolarımız klimalı olup sağlık şartlarına uygun olarak düzenlenmiştir.
 • Modern depolama standartlarına uygun olarak eşyalarınız depolanmaktadır.

Eşya Depolamada Sıkça Sorulan Sorular

                Eşya depolama ile ilgili İstanbul halkının merak ettiği sorular ve cevapları kısaca şu şekildedir:

 • Eşya Depolamak Nedir?

Eşya depolama hizmeti var olan ve kullanmadığınız eşyalarınızın güvenli depolama alanlarında muhafaza edip saklanmasıdır. Evinizi veya ofisinizi bir yere taşımadan önce fazlalık eşyalarınızı firmamızın sunduğu depolama hizmetlerinden yararlanarak koruma altına alabilirsiniz.

 • İstediğimiz Zaman Depodaki Eşyalarımı Gelip Görebilir miyim?

Depoda bulunan eşyalarınızı dilediğiniz zaman görmeniz mümkündür. Fakat eşyalarınızı görmeye gelmeden önce firmamızı arayarak bilgi vermeniz gerekir. Randevu almak için bizlere ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimiz aşağıda sunulmuştur.

 

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

            0535 258 81 81

Adres:

Tosunlar İş Merkezi Meclis Ankara Caddesi

34785 Sancaktepe İstanbul

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Küçükçekmece için profesyonel nakliyat hizmeti

Küçükçekmece evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Küçükçekmece bölgesinde evden eve nakliyatınızı yapmaktadır.