Table of Contents

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat sektöründe önde gelen firmamız, siz değerli müşterilerimize sorunsuz, kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimizi müşterilerimizin istek ve önerilerine göre yapmaktayız. Kafanızdaki sorulara uygun taşıma hizmetleri ile cevap veriyoruz. Maltepe bölgesinde her türlü taşınma ihtiyacınızda yanınızda en büyük yardımcınız firmamızdır. Sizlere düşen sadece firmamızla iletişim kurup ne yapmamız gerektiği hakkında firmamızı bilgilendirmenizdir. En kısa zamanda sizlere dönüş sağlanarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

I agree 100

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nelerdir?

                Maltepe’de nakliyat alanında hizmet veren köklü firmaların başında gelen Pro Evden Eve Nakliyat, taşıma sektöründe tüm alanlarda hizmet vermektedir.  Vermiş olduğumuz hizmet türleri şunladır:

  • Ücretsiz uzman incelemesi hizmeti,
  • Paketleme ve ambalajlama hizmeti,
  • Asansörlü  evden eve nakliyat,
  • Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat,
  • Sigortalı ve sözleşmeli taşımacılık,
  • Eşya depolama hizmetleri,
  • Ofis ve parça eşya taşımacılığıdır.

Bölge halkına sunmuş olduğumuz hizmetlerin belli başlı olanları bunlardır. Bu hizmetler haricinde müşterilerin ihtiyaç duyduğu diğer taşıma hizmetlerinde de Pro Ev Taşıma firmamız hizmetinizdedir.

Maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Evden eve nakliyat işlemlerinin belli bir aşamaya göre yapılması gerekir.  Güvenli, hızlı ve hasarsız bir taşımacılık için bu gereklidir. Maltepe evden eve nakliyat hizmeti firmamızın güvenilir elemanları tarafından kısacası şu şekilde gerçekleştirilir: Taşıma işlemi kararlaştırıldıktan sonra  taşınma günü elemanlarımız bütün eşyalarınızı ambalajlayıp paketler ve kolilere yerleştirir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra özel kapalı kasalı son model araçlarımıza yükleme işlemi yapılır.

 Maltepe evden eve nakliyat işleminde tecrübeli elemanlarımız görev almaktadır.  Yükleme işlemi yapılırken avize, perde ve aksesuar malzemelerinizin taşınması ve yüklenmesine özellikle dikkat edilir. Yeni taşınacağınız yerde bütün eşyalarınız ekibimizle büyük bir titizlikle tekrar yerli yerine yerleştirilir, monte edilir ve eşyaların kurulumları yapılır.  Siz de her zaman güler yüzlü ekiplerimizle taşınmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizleri arayabilirsiniz.

Couple move to new house

Güvenli Nakliyat Şirketi

Siz de kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini esas alan nakliyat hizmetimizden yararlanmak istemez misiniz? “Pro Evden Eve Nakliyat” firmamız ile sizleri taşınma sıkıntılarınızdan kurtarmayı ve kaliteli taşımacılık anlayışımızla sizin en büyük yardımcınız olmayı hedefliyoruz. Firmamızdan taşınma talebinde bulunduğunuz anda sizin için özel yolladığımız ekibimiz ile eşyalarınızı en uygun taşıma yöntemi ile taşınması için inceleme yapıyoruz. Taşınacak eşyaları listeleyerek fiyat ve araç seçme işlemlerini eşyaların bulunduğu ortamda gerçekleştiriyoruz. Sunmuş olduğumuz bu hizmet sayesinde kolay bir taşınma işlemi için aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırıyoruz. Sunmuş olduğumuz bu hizmet tamamen ücretsizdir. Firmamızın hedefi, sizin beklentilerinizi karşılamak ve sorunsuz bir taşınma işlemi gerçekleştirmektir.

                Maltepe evden eve nakliyat işlemi için Pro Evden Eve Nakliyat’ı seçtiğinizde, taşınma işleminin ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Bizim çalışma sistemimizde en önemli nokta, müşterilerimize verdiğimiz sözü sorunsuz yerine getirmektir. Dürüst, kaliteli ve çözüm odaklı şirket kimliğimiz ile sektörde daha da önemli bir yere gelmekteyiz. Firma olarak en önemli yatırımımız hizmet verdiğimiz kişiler ve kurumlardır. Referans ile nakliyat hizmeti veren firmamız, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Taşımacılıkta kullandığımız ekipmanlar ve sistemler, müşterilerimize verdiğimiz taahhütlü ve sigortalı hizmet ile sorunsuz ve kaliteli servis imkânı sunmaktayız. Firma olarak sizin güveninizi kazanmak, bizim için en önemli yatırımlardan biridir.

 

Pro Ev Taşıma

Maltepe'den Maltepe'ye evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Maltepe
Kurtköy evden eve nakliyat

Parça Eşya Taşıma Hizmeti

                Maltepe evden eve nakliyat sektörünün önde gelen firmalarından olan “Pro Evden Eve Nakliyat” firmamız, ihtiyaç duyduklarında müşterilerine parça eşya taşımacılık hizmeti de vermektedir. Bu hizmet verilirken ekibimiz şu şekilde hareket etmektedir. Diğer hizmetlerde olduğu gibi parça eşya taşıma işleminde de hızlı ve etkili hizmet vermektedir. Müşterilerimiz güvenli ve hasarsız taşıma sunmaktadır.  Diğer eşyalara göre parça eşya taşımacılığı daha hasarsız ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Eşyalar taşınırken profesyonel paketleme ekiplerimiz tarafından paketlenmektedir. Ayrıca eşyalarınızın hasar görmemesi için gerekli özen gösterilir.

Maltepe evden eve nakliyat sektöründe en önemli husus, müşterilere sigortalı hizmet vermektir. Firmamız tarafından taşınan parça eşyalarınız sigortalanmaktadır. Taşınma sırasında eşyalarınızın herhangi bir hasar görmesi durumunda oluşan zarar karşılanmaktadır. Firmamız müşterilerine taşınmada alternatif saat seçenekleri sunmaktadır. Müşterilerimiz hangi saat ve günde taşınmak istiyorsa firmamız ona göre hizmet vermektedir. Taşınacak eşyaların zarar görmemesi için uygun araç ve malzemelerle taşınması gerekir. Parça eşyalarınız için uygun malzemeler kullanılarak eşyalarınızın hasar görmemesi sağlanır.

Maltepe Ucuz Evden Eve Nakliyat Firması

                Maltepe ‘de ucuz ve kaliteli evden eve nakliyat firması arıyorsanız, işinizi güvenle yapacak Pro Evden Eve Nakliyat firmamız her zaman sizin yanınızdadır.  Sizlere uygun fiyat tarifesi sunmak için eşyalarınızı yerinde görmek için ücretsiz uzman incelemesi yaptırarak bütçenize uygun hareket ediyoruz. Uygun ödeme imkânları ile müşterilerimizi mağdur etmiyoruz. Maltepe bölgesinde ucuz nakliye hizmeti isteyen vatandaşlarımız için, nakliyat işini mümkün olan uygun fiyat koşulları ile hizmet sunuyoruz. 

Adalar evden eve nakliyat

Maltepe Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Maltepe evden eve nakliyat firmamız, asansörlü nakliyat hizmeti sunan ender firmalardan biridir. Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile üst katlarda yaşayan kişilerin taşınma sorunlarına çözümler sunuyoruz. Son teknolojiye sahip asansörlerimiz ile eşyalarınız güvenli ve aynı zamanda konforlu bir şekilde üst katlar taşınır. Aynı zamanda bina önüne getirilen asansörün kurulumu da ekibimiz tarafından yapılır. Yapılan test aşamasından sonra eşyalar asansörler vasıtası ile evinizden alınarak tecrübeli personellerimizce araca yüklenir.

Taşınma sırasında eşyalarınızın zarar görmemesi ve güvende olması için mutlaka yapılması gereken işlemlerden biri paketleme ve ambalajlama işlemidir. Bu işlem firmamızın bu konuda eğitimli ekipleri tarafından kaliteli malzeme kullanılarak yapılır. Bu şekilde koruma altına alınan eşyalar güvenli ve bakımı yapılmış olan asansör tarafından araçlara alınır. Aracın içine özel istifleme yöntemleri ile yerleştirilen eşyalar yeni mekâna hasarsız ve hızlı bir şekilde taşınır.

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Maltepe için profesyonel nakliyat hizmeti

Maltepe evden eve

Profesyonel nakliyat himeti
İletişim

Sık Sorulan Sorular

                Maltepe evden eve nakliyat sektörü, pek çok taşımacılık faaliyetlerinin olduğu geniş bir hizmet alanıdır. İnsanların en çok ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarından biridir. Bu nedenle müşterilerin taşımacılık sektörü ile ilgili pek çok öğrenmek istedikleri bilgi vardır. Sektörle ilgili en fazla sorulan soruların bazıları şöyledir:

  • Nakliyat Hizmetiniz Sigortalı mıdır?

Pro Evden Eve Nakliyat, bütün taşımacılık hizmetlerini garantili ve sigortalı olarak sunmaktadır. Maltepe bölgesinde hizmet verirken garantili taşıma sözleşmesi imzalıyoruz. Bu sayede bütün eşyalarınızı güvenceli bir şekilde taşıyoruz. Taşınacak eşyalarınıza zarar gelmemesi için taşıma işini özenle yapıyoruz ve eşyalarınıza zarar gelmesi durumunda zararınızı karşılıyoruz.

  • Mobilya Montajı ve Demontajı Yapılıyor mu?

Taşınma sırasında ve yeni evinizdeki montaj ve demontaj işlemlerinizi deneyimi olan profesyonel ekiplerce yapıyoruz. Eşyalarınızı en az hasarla sökerek tekrar eskisi gibi yeni yerlerine yerleştiriyoruz. 

  • Firmanızın Telefon İletişim Numaraları Nelerdir?

Kaliteli, kurumsal ve güvenli bir taşıma hizmeti almak istiyorsanız aşağıda sunduğumuz telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.  Hizmet almak istediğiniz alanla ilgili 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hiz. 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81