Şile Evden Eve Nakliyat

Şile Evden Eve Nakliyat

Şile, İstanbul iline bağlı bir ilçedir. Marmara Bölgesi’nin kuzey doğusunda, Karadeniz kıyısında yer almaktadır. Doğuda Kandıra, güneydoğuda Derince ve Körfez, güneyde Pendik ve Gebze, güneybatıda Çekmeköy, batıda ise Beykoz ilçeleriyle çevrilidir.

Şile evden eve nakliyat faaliyeti yapan firmamız, uzun süre aralıksız olarak ev eşyası, büro, askılı tekstil malzemesi, mobilya, elektronik eşya, tıbbi cihaz,  piyano gibi değerli eşya nakliyat işi yapmaktır. Şile evden eve nakliyat firmamızın temel hedefi, müşteri memnuniyetidir. Geniş kapsamlı servis ağımızla eşyalarınızı  dikkatli ve güvenli bir şekilde yeni adresinize taşıyoruz.

               

Şile evden eve nakliyat

Taşımacılığın farklı biçim ve amaçları olmasına rağmen beklentilerde pek bir değişiklik olmamaktadır. Herkes malının doğru zamanda, doğru olarak taşınmasını talep etmektedir. Müşterinin bu talepleri makul taleplerdir. Ayrıca müşterilerin beklentileri de taşımacılık sektörünün büyümesiyle doğru orantılı olarak artmaktadır. Firmamız bu beklentiyi karşılamak için tüm gayretlerini sarf etmektedir. Müşteri, taşıma işleminde bizleri tercih ettiğinde sadece eşya değil, bir eşyadan daha fazlasının taşındığının farkında olacaktır.

Firmamız Proev taşıma Nakliyat, insanların beklentilerini görmekte ve doğru adımları atmak için kendini sürekli gelişmektedir. Bu sebepledir ki, araç filomuzu daima güçlendiriyor ve işimizi eğitimli ekipmanlarla destekleyerek hizmete devam ediyoruz. Taşıma sırasında meydana gelebilecek aksilikleri önlemek için, öncelikle planlar yaparak işe başlıyoruz.

Şile

Şile Evden Eve Nakliyat Firmaları

Şile evden eve nakliyat firmamız, uzman kadrosuyla hızlı ve güvenli, taşıma stresi olmadan, keyifli bir evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Evden eve nakliyat hizmeti aldığınızda taşıma işlemleri baştan sona kadar firmamızın garantisi altındadır.

                Taşıma sırasında mobilya, beyaz eşya avize gibi eşyaların tek tek sökümü ekiplerimizle dikkatlice yapılır ve özenle paketlendikten sonra araca yüklenir. Yükleme işlemi bittikten sonra, söktüğümüz tüm eşyaların aynı şekilde montajı yeni adreste yapılır. Şile evden eve nakliyat hizmetini firmamız şu şekilde yapmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat
  • Hızlı Ekspertiz Hizmeti

Pro Ev Taşıma,  evden eve nakliyat için öncelikle talep oluşturmaktadır. Talep oluşturduktan sonra, firmamız tarafından ücretsiz keşif hizmeti sunulmaktadır. Ekspertiz ile taşıma yapılacak binanın konumu incelenmektedir.

Evden eve nakliyat işlemlerinizin kusursuz gerçekleştirmek için taşıma işini yapacak araç boyutu, taşıma işini kaç elemanın yapacağı, ne kadar malzeme kullanılacağı ile ilgili detaylı rapor düzenlenmektedir. Rapora göre eşya miktarı ve kat durumu ve fiyat belirlenmesi yapılmaktadır.

  • Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemelerinin Toplanması

Evinizdeki kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefek araç gereçler sağlıklı koşullar altında toplanarak paketlenip numaralandırılmaktadır. Ambalaj işlemi kaliteli ambalaj malzemeleri ile yapılmaktadır. Özellikle kırılacak eşya ve mutfak gereçleri toparlanırken tek seferlik özel karton kutu ve graft kâğıtlar kullanılmaktadır.

Pro Ev Taşıma

Şile evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Şile Evden Eve Nakliyat Sektörünün En İyi Firması

Şile evden eve nakliyat sektöründe en büyük sıkıntılardan biri de büyük binalara taşınma sırasında yaşanan olumsuzluklardır. Bu durumlarda taşınacak kişilerin imdadına asansörlü taşımacılık hizmeti yetişmektedir. Firmamızın vermiş olduğu asansörlü evden eve nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı kaçıncı kat olursa olsun, sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Şile evden eve nakliyat sektörünün yıldızı olan firmamız, müşterilerimizin teveccühü ile büyümeye devam etmektedir. Taşıma, marangozluk ve ambalajlama işlerinde uzman elemanlarıyla taşıma işinizi büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Tek kullanımlık malzemeler ve geniş araç filosu ile aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacak şekilde ekiplerimiz işlerinizi yapmaktadır. Taşımada kullanılacak malzemeler sizin eşyalarınızın durumuna göre özel olarak paketlenip araçlarımıza yerleştirilmektedir.

                Şile evden eve nakliyat sırasında kullandığımız araçlarımız yeni model olup, ev taşımasına uygun olarak tasarlanmıştır. Eşyalarınız bu araçlara düzgün bir şekilde istiflenerek, araç hareket halindeyken hasar almayacak şekilde taşınmaktadır. Firmamız taşıma sırasında asla ilkel yöntemler kullanmamakta ve yaptığı yeniliklerle müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır.

 Taşınma sırasında firmamızdan kaynaklanan her türlü sorunu çözerek taşıma sürecinden müşterilerimizin memnun kalması için özel gayret sarf ediyoruz. Taşıma işlemi bittikten sonra arkamızda firmamızın hizmetlerinden memnun olan mutlu insanlar bırakmak istiyoruz. Yaptığımız kaliteli işler ve müşteri memnuniyeti ile yasal olarak faaliyet yaptığımız belge ve evraklarımızla her daim sektörde adından söz ettiren firmalar arasındayız.

.

Adalar evden eve nakliyat
  • Özel Mobilyalar

Sertifikalı ekiplerimiz tarafından demonte edilen bütün mobilyalar, koruyucu malzeme ile paketlenir ve özel pıt-pıtlarla ambalajlanarak numaralandırılır. Mobilyalarınız özel ambalaj malzemeleri ve mukavva kartonlarla ambalajlanmaktadır. Yeni adrese taşınan bütün mobilyalarınız, tekrar istediğiniz yerlere monte edilmektedir.

·         Özel Askılık Gerektiren Giysiler 

Özel askılık gerektiren giysiler özel portatif gardıroplarla kırışmadan taşınmaktadır. Ekiplerimiz giysilerinizin taşınmasına özel önem vermektedir.

·         Dijital Elektronik Eşyalar

Müşterilerimizin özellikle, taşınması sırasında dikkat ettiği malzemelerin başında dijital ve elektronik eşyalar gelmektedir. Çünkü bu malzemeler hassas malzemelerdir. Bu malzemelerde, yapılan yanlış ambalajlamadan kaynaklanan hasarlar olabilmektedir. Firmamız bu tür eşyaları ambalajlarken hafif ve yumuşak malzemeler kullanmaktadır.

·         Koltuklar ve Diğer Eşyalar

Şile evden eve nakliyat sırasında özellikle deri koltuklar taşınırken çok titiz davranırız. Çünkü bu malzemelerin zarar görmesi halinde geri dönüşü mümkün olmayan hasarlar meydana gelebilir.  Bu nedenle taşıma yapacak personelin ve ekipmanların modern ve tecrübeli olması gerekir.

·         Uzman Personellerimiz ile Taşıma

Taşıma sürecinin en önemli kişileri taşıma personelidir. Çünkü bu personelin yapacağı hatalar aynı zamanda taşınma sürecini de içinden çıkılmaz bir hale getirecektir. Firmamız  iş, ev ve ofis taşıması yapan personelimiz eğitimli, sertifikalı ve alanında tecrübeli kişilerdir

Şile Evden Eve Nakliyat Fiyatları

                Şile evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllar ayakta kalmamızın nedenleri arasında, uyguladığız fiyat politikaları önemli bir yere sahiptir. Taşıma işleminizi en uygun fiyatlara en kaliteli bir şekilde yapmaya çalışıyoruz. Müşterilerimize taşınacak eşyanın durumuna göre fiyat alternatifleri sunarak onları mağdur etmiyoruz. Bu hizmetimizle daima müşterilerimizi yanında yer almakla büyük bir gurur duyuyoruz. Düzenlediğimiz kampanyalarla taşıma işini daha uygun fiyatlarla geçekleştiriyoruz.

                Şile evden eve nakliyat alanında uygun fiyatlarla taşıma hizmeti sunarken kalite ve güvenliği elden bırakmıyoruz. Sektördeki diğer firmalarla değerlendirdiğinizde farkımızı daha iyi anlama imkânınız olacaktır. Başta İstanbul Şile olmak üzere Türkiye’nin her köşesine hizmet vermekte olan firmamız, tüm illerimizde aynı çalışma prensipleri ile hareket etmektedir. Taşıma işleminin tüm gereklerini yerine getirmeye dikkat eden firmamız, müşterilerimizin sıkıntılarını en kısa zamanda giderme çabası içindedir. Her daim müşterilerimizin yanında olan firmamız onları mağdur etmemek için 7 gün 24 saat kaliteli hizmetimizi sunmaktadır.

Sigortalı Nakliye Hizmetleri Nedir?

                Müşterilerimizin Şile evden eve nakliyat sırasında firmalardan talep ettiği en önemli hizmetlerin başında sigortalı taşımacılık gelmektedir. Müşterilerin taşınmadan önce bu durumu ayrıntılı olarak firma yetkilileri ile konuşması gerekir. Bazı firmalar sigorta bedelini fiyata dâhil ederken bazıları ise ayrıca ücret talep etmektedir. Taşıma işinin en ayrıntısına kadar konuşulmaması müşterinin mağduriyetine neden olmaktadır. Eşyalarınızın taşınma sırasında değerine göre sigortalanmasının faydası, taşıma hizmeti sırasında eşyalarınıza zarar geldiği takdirde zararın karşılanması için yapılan bir güvence olmasıdır. Böylelikle müşteri mağdur olmamakta ve olası zarara karşı ödeme yapılmaktadır.

Siz de Şile evden eve nakliyat ile ilgili sigortalı hizmet almak istiyorsanız size “siz kadar yakın olan” firmamızı aşağıda sunduğumuz iletişim bilgilerinden arayabilirsiniz.

Şile Evden Eve Nakliyat İle İlgili Sık Sorulan Sorular

                Bölgeden taşınmak isteyenlerin nakliyat sektörü ile ilgili merak ettikleri konular ve cevapları kısaca şöyledir.

  • Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Evden eve nakliyat fiyatlarının belirlenmesinde birçok ölçüt vardır. Bu ölçütlerden bazıları; taşınacak iki yer arasındaki mesafe, taşınacak eşyanın miktarı, evin kaç oda ve salondan oluştuğu, binada asansör olup olmadığı, müşterinin talep ettiği ek hizmetlerdir. Ayrıntılı fiyat bilgisi hakkında bizleri arayabilirsiniz.

  • Eşyaların Paketlenmesini Yapıyor musunuz?

Taşınacak eşyaların tüm paketleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Dilediğiniz takdirde paketleme işlemini kendiniz de yapabilirsiniz. Bu durumda eşyanız zarar görürse firmamız herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

  • Eşya Taşırken Eşyalarım Zarar Görür mü?

Eşyalarınızı olası hasarlardan korumak için uygun ve kaliteli paketleme malzemeleri ile ambalajlayıp paketliyoruz. Bu şekilde taşıma işlemlerini en az zararla tamamlamaya çalışıyoruz. Ayrıca taşıma sırasında eşyalarınızı sigortalıyoruz. Gerek taşıma sırasında ve gerekse yükleme ve boşaltma sırasında eşyalarınızın hasar görmesi halinde eşyalarınızın bedelleri sigorta şirketi tarafından ödenmektedir.

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Şile için profesyonel nakliyat hizmeti

Şile evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma siz değerli Şile halkına hizmet vermekten büyük mutluluk duymakta.