Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri evden eve nakliyat firmamız, 2015 yılından günümüze kadar sektörde büyük başarılara imza atmıştır. Bu başarısını siz müşterilerimizin memnuniyetine borçludur. Sektörde pek fazla nakliyat firması arasında müşterilimizin bizlere göstermiş olduğu teveccüh, bizleri daha da cesaretlendirmiş ve bizlere güç vermişidir. Sizlerin bu teveccühüne karşılık olarak sürekli kendimizi geliştirmekte ve yenilemekteyiz.

Hizmet sunduğumuz araç portföyü ter türlü taşımacılık hizmetlerine uygun özelikte ve teknik donanıma sahiptir. Hizmet kalitemizle ve kurumsal yapımızla Silivri bölgesinde önde gelen firmalar arasında bulunmaktayız. Sizlere güvenli evden eve taşımacılık hizmeti sunan personelimiz, alanında tecrübeli ve eğitimli olup, ayrıca insan ilişkilerinde son derece başarılı ve güler yüzlüdür. Firmamızın vitrini olan bu personellerimizle sizlere sorunsuz bir taşınma hizmeti sunmanın gayreti içerisindeyiz.

feet standing on street with road markings. question mark between arrows pointing left or right

Silivri Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firmasıyız

                Pro Ev Taşıma firması olarak müşterilerimizin yüzünü güldüren hizmetlerimizden biri de asansörlü evden eve taşımacılık hizmetidir. Asansörlü ev taşıma hizmetimiz özellikle inşaat sektörünün yaşanan gelişmelere bağlı olarak değişim ve gelişme göstermiştir. Özellikle yüksek katlı binalarda ikamet eden vatandaşlarımızın taşınma kâbusunu mutlu sonla tamamlamalarına firmamız yardımcı olmaktadır. Sunmuş olduğumuz asansörlü evden eve nakliyat hizmetinin avantajları şunlardır:

 • Eşyalarınız daha güvenli ve en kısa sürede taşınmaktadır.
 • Ekonomik olarak diğer taşıma yöntemlerine göre daha fazla tercih edilmektedir.
 • Klasik taşınma yöntemlerine göre eşyalarınızın hasarsız veya daha az hasarlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.
 • Bu taşıma sistemi ile çevreye herhangi bir rahatsızlık verilmemektedir.
 • Zor bir süreç olan taşınma işlemini en kısa zamanda gerçekleştirerek, müşterilere zamandan tasarruf sağlamakta ve en kısa zamanda onların iş hayatına dönmesine yardımcı olmaktadır.
 • Taşınma işleminin sıkıntılı olduğu mekânlarda alternatif seçenekler sunmaktadır.
Adalar Evden eve nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Silivri evden eve nakliyat hizmetimiz, temel olarak müşterilerimizin eşyalarının bir yerden başka bir yere taşınma sürecini kapsamaktadır. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu taşınma işlemi temel olarak şu aşamalardan oluşmaktadır:

1.       Ekspertiz ve Keşif Aşaması

Silivri evden eve nakliyat hizmetinde keşif aşaması, evden eve nakliyat hizmetimizin planlama ve hazırlık aşaması olarak düşünülebilir. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren taşınma işleminiz için keşif sürecini başlatıyoruz. Bu aşamada sizden, taşınacak evin büyüklüğü ve evinizde bulunan eşyaların çeşitliliği ve özellikleri ile ilgili bilgiler talep edilmektedir. Uzman incelemesinde ise eksperler tarafından eşyalarınız yerinde incelenir. Fiyat konusunda siz müşterilerimize taşınma ile ilgili uygun fiyat teklifleri sunulur. Ayrıca eksperler; eşyalarınız için hangi tip araca ihtiyaç olduğunu, taşımacılık için kaç personel gerektiğini ve gerekli ambalajlama malzemelerini bu süreçte belirlemektedir.

2.       Ambalajlama ve Eşyaların Taşınmaya Hazırlanması Aşaması

 Bu aşama, taşımacılıkta en fazla dikkat edilmesi gereken bir husustur. Bu aşamada evinizdeki taşınacak tüm eşyalar tecrübeli ekiplerimiz tarafından itina ile ambalajlanır. Ambalajlama malzemesi olarak her eşyanın özelliğine uygun olarak patpat, battaniye, karton koli ve koli bandı gibi malzemeler kullanılır. Ambalajlanan eşyaların üzerine içerikleri ile ilgili tanımlayıcı bilgiler yazılır ve bu şekilde eşyaların daha düzenli taşınması sağlanır.

Keşif aşamasında sökülmesi gereken büyük boyutlu eşyalar personelimiz tarafından daha rahat bir şekilde taşınabilmeleri için uygun bir şekilde parçalara ayrılır. Eşyalar usta marangozlarımız tarafından dikkatlice sökülür. Eğer bir eşyanın taşınması için sökülmesine gerek yoksa eşyaya herhangi bir işlem yapılmaz.

Silivri evden eve nakliyat

3. Eşyaların Araca Yükleme Aşaması 

Ambalajlanan ve hazırlanan eşyalarınız keşif aşamasında belirlenen şekilde araçlarımıza tecrübeli personellerimiz tarafın taşınır. Eğer binada eşya taşıma asansörü mevcut ise asansörün boyutuna göre eşyaların nasıl taşınacağı planlanır. Bu planlama, eşyalarınızın taşınacağınız evinize yerleştirilme sırası dikkate alınarak gerçekleştirilir. Eğer evinizde asansör mevcut değilse eşyalarınız ekiplerimiz tarafından yine aynı sıra ile araca taşınır. Eşyalarınız araçlara yerleştirilirken düzenli ve sağlam bir şekilde olmasına dikkat edilir. Araçlarımızın içinde, hareket ederken eşyalarınızın zarar görmemesi için ayrıca bölmeler bulunmaktadır. Yükleme ve boşaltma işleminde yüksek katlarda evden eve nakliyat asansörü kullanmayı tercih ediyoruz.

4. Eşya İstenilen Adrese Taşınması Aşaması 

Eşyalarınızın yeni adrese taşınma ve boşaltma aşamasında ise, özenle araçlara yüklediğimiz eşyalarınızı yeni adresinize dikkatli bir şekilde tahliyesini yapıyoruz. Eşyalarınızı yeni evinize boşaltırken bina merdiveni veya yük taşıma asansörü tercih ediyoruz. Yüksek katlı binalarda asansörlü taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

5.  Yeni Mekânda Eşyaların Kurulumu Aşaması 

Eşyalarınızın yeni yerinizde kurulumu aşamasında, daha önce nasıl sökme işlemini yaptıysak aynı titizlikle eşyalarınızı kuruyoruz. Uzman marangoz ve personellerimizle ihtiyacınız olan tüm taşıma hizmetlerinizi karşılıyoruz. Marangoz ekibimiz tarafından parçalanmış eşyalarınız ambalajlarından çıkartıp onları tekrardan birleştirir. Eşyalarınızın bulunduğu ambalajların üzerinde yazılan notlar sayesinde kutu içerikleri karıştırılmaz ve düzenli bir şekilde yeni mekânda ilgili yerlere yerleştirilir. Bu süreçte yapmanız gereken müşterilerimizin yönlendirmeleri personellerimiz için yeteli olacaktır.

Pro Ev Taşıma

Silivri evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Silivri Şehir İçi ve Şehirlerarası Nakliyat Faaliyetlerimiz

                Silivri evden eve nakliyat sektörünün önde gelen firmalarından olan “Pro Ev Taşıma” firmamız sadece evden eve nakliyat hizmeti ile yetinmemektedir. Nakliye hizmetleri ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her türlü alanda faaliyet göstermektedir. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmet alanlarının belli başlı olanları aşağıda belirtilmiştir.

 • Silivri parça eşya taşımacılığı,
 • Ofis ve büro taşımacılığı,
 • Eşya depolama hizmeti,
 • Kurumsal taşımacılık hizmeti,
 • Silivri şehirlerarası nakliye hizmeti,
 • Asansörlü ev taşıma hizmeti,
 • Kiralık asansör hizmetidir.

Bu hizmetlerin haricinde de firmamız, ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda siz müşterilerimize hizmetinize amadedir.

Silivri evden eve nakliyat

Ev Taşımada Müşteri Memnuniyetini Nasıl Sağlıyoruz?

                Silivri evden eve nakliyat sektörünün ayakta kalabilmesinin ön şartlarından biri de müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulmamsıdır. Ticaret ile meşgul olanlar boşuna “ müşteri velinimetimizdir”  dememişlerdir. Çünkü müşteri memnuniyeti firma için hem en ucuz reklam, hem de daha sonra hizmet verilecek müşterilerin tercihleri için en önemli etkenlerden biridir. Evden eve nakliyat hizmet almak isteyen müşteriler ilk önce firmaların sitelerindeki müşteri yorumlarına bakmaktadır. Çoğu müşteri için bu yorumlar firma tercihinde önemli bir yere sahiptir.

Pro Ev Taşıma  firması olarak hizmette sürdürülebilir başarının ve kurumsal bir taşımacılığın ancak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak sağlanabileceğine inanmış bir yönetim kadrosuna sahibiz. Bu nedenle, taşımacılık hizmetlerinde tüm müşterilerimizin ilk tercihi olmayı sağlamak amacıyla kendimizi sürekli yenileyip geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti vazgeçilmez önceliğimizdir. Sektörde her zaman en iyi hizmeti sunmak en önemli prensiplerimizden biri haline gelmiştir.

Pro Ev Taşıma firması olarak bizimle iletişime geçmek ve taşınma hizmeti almak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzu belirtir, bizimle iletişime geçmek için sizlerle iletişim bilgilerimizi paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Silivri Evden Eve Nakliyat ile ilgili Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

Silivri evden eve nakliyat hizmetimiz ile ilgili bölge halkının sık olarak sormuş olduğu sorular ve cevapları şu şekildedir:

·         Silivri Dışına Taşımacılık Yapıyor musunuz?

Pro Ev Taşıma olarak tüm ülke genelinde taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız gerek internet sayfamızı ziyaret edebilir ve gerekse de aşağıda sunmuş olduğumuz iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

·         Ekspertiz Hizmeti Almasam Olur mu?

Silivri evden eve nakliyat işlemlerinde uzman incelemesi hizmeti, taşıma sürecinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için sunulan bir hizmettir. Bu hizmet firmamız tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. Firma olarak ilk aşamada mutlaka eşyalarınızı gözden geçirmemiz gerekir. Dilerseniz gelip kendimiz yerinde eşyalarınızı inceliyoruz, dilerseniz sizden eşyalarınızın görüntüsünü talep ediyoruz. Bu sayede sizlere özel fiyat seçenekleri sunuyoruz.

 • Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Yaptırmam Gerekir mi?

Taşıma fiyatında anlaştıktan sonra müşteri ile nakliyat sözleşmesi imzalanmaktadır. Nakliyat sözleşmesi her iki taraf için bir güvence sağlamaktadır. Bu sözleşme müşteri ve firma arasında yapılan işleme resmiyet kazandırmaktadır. Bu sözleşme ile herhangi bir aksilik durumunda kişiye hakkını arama noktasında hukuki hak vermektedir. Bu nedenle taşınma sırasında nakliyat sözleşmesinin mutlaka yapılması gerekir.

·         Nakliyat Sektöründe Fiyatlar Nasıl belirlenir?

Silivri evden eve nakliyat hizmetimiz için fiyat hesaplaması yapılırken fiyatı etkileyen çok fazla faktör bulunmaktadır. Evinizin büyükleri, evinizde bulunan eşyanın özelliği ve sayısı, taşınma işlemi esnasında kullanılacak olan personel sayısı ve ekipmanlar fiyatlandırmayı etkileyen en önemli etkenlerden birkaçıdır. Aynı zamanda eşyalarınızın taşınma mesafesi de fiyat belirlenmesinde oldukça önemli bir etkendir.

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Silivri evden eve nakliyat

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Silivri için profesyonel nakliyat hizmeti

Silivri evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma