Üsküdar Evden Eve Nakliyat

Üsküdar Evden Eve Nakliyat

                Üsküdar evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren en önemli önceliği müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Uzman ve güler yüzlü ekimiz ile enden eve taşıma yapıyoruz. Taşımacılıkta tecrübemiz hareket ederek taşınma sürecinde yaşadığınız sıkıntılarınızı mutluluğa dönüştürüyoruz. Taşınma sıkıntısını mutluluğu dönüştürmek istiyorsanız firmamızın iletişim bilgilerinden arayarak sunmuş olduğumuz  hizmetinden hemen istifade edebilirsiniz.

 Firmamız, Üsküdar evden eve nakliyat firmaları arasında profesyonel iş anlayışı ile güvenli bir taşımacılık hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi kabul edip bu hassasiyetle taşıyoruz. Firma olarak “her müşteri değerlidir” prensibi ile hareket ederek hizmet alanımızı genişletmeye çalışıyoruz. En büyük referansımızın daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerimiz olduğunun bilincinde olarak hareket ediyoruz.

Üsküdar evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyatta Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

                Nakliyat hizmeti insanların temel ihtiyaçlarından biridir. Bu nedenle Üsküdar evden eve nakliyat hizmeti vermek her firmanın işi değildir. Üsküdar ilçesi, bölge olarak nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmaların sayısının çok olduğu bir ilçedir. Bölgede kurumsal hizmet veren firmalar olduğu gibi müşterilerin nakliyat ihtiyacını ranta dönüştürmek isteyen firmalar da vardır. Kişiler firma tercihi yaparken bu hususu gözden kaçırmamaları gerekir. Taşınmadan önce kişilerin süreci daha kolay hale getirmek için şu hususlara dikkat etmesi gerekir.

·         Taşıma Planının Hazırlanması

Bir işi doğru ve kısa yıldan yapmanın yolu planlamadır. Bu nedenle Üsküdar evden eve nakliyat işleminin de planlı yapılması gerekir. Taşınmaya başlamadan önce iyi bir hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar yapılacak tüm işler sıralanmalıdır. Taşıma işleminin doğru ve amacına uygun olarak hazırlanması gerekir. İyi bir planlama sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak olan sıkıntı ve maliyetlerden kurtaracaktır.  Taşınma sürecine giren kişiler, evden eve taşınma planı hazırlamayı ihmal etmemeli ve planda belirtilen hususlara göre hareket etmelidir.

Adalar Evden eve nakliyat

·         Taşınacak Eşya Listesi Eksiksiz Hazırlayın

Her eşyanızı yeni taşınacak evinize götürmek istemeyebilirsiniz. Bu nedenle taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi karar vermeniz gerekir.  Oluşturulacak listeler taşınacak evin bölümlerine göre listelenirse daha yararlı olur. Oluşturulan listeye göre hazırladığınız kolileri numaralandırıp eşya listesine eklemekte fayda vardır. Yapılan bu listeleme ve paketleme sonrasında, eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit etmeniz mümkündür.  Taşınacak eşyaların listelenmesi, taşınma sırasında olası bir olumsuzluk durumunda sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

·         Evden Eve Nakliyat Firmasını Seçerken Dikkatli Davranın

Üsküdar evden eve nakliyat işleminin en önemli aşamalarından biri de nakliye firmasının seçimi konusudur. Nakliye sürecinde yaşanan sıkıntıların büyük bir kısmı bundan kaynaklanmaktadır. Bazı firmalar bu işi yasal yollardan yaparken bazı firmalar ise yasal olmayan yollardan yapmaktadır. Bu durum da taşınma sırasında mağduriyetlere neden olmaktadır. Bu nedenle evden eve nakliyat firması seçerken;

  • Firmanın yasal olarak faaliyet gösterip göstermediğine,
  • Taşımacılıkla ilgili yeterli izin ve belgelere sahip olup olmadığına,
  • Firma iletişim bilgilerinin gerçek olup olmadığına,
  • Firmanın taşınan bölge firmalarından olmasına,
  • Araç üzerindeki bilgilerin gerçek olup olmadığına dikkat edilmesi gerekir.
Üsküdar

· Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi İmzalayın

Üsküdar evden eve nakliyat hizmetinde yapmış olduğunuz sözleşme, taşıma işleminin yazıya dökülmüş halidir. Atalarımız “söz gider yazı kalır” demişlerdir. Mağduriyet yaşamamak için bu konunun ihmal edilmemesi gerekir. Sözleşme ihmal edilen konulardan biri, sözleşmenin okunmadan imzalanmasıdır. Bu nedenle sözleşmeyi dikkatlice okuyarak, sizi ve taşınma sürecini sıkıntıya sokacak maddelerin değiştirilmesi yerinde olacaktır. Tüm eşyalarınızın sözleşme kapsamında taşındığını dikkate alarak sözleşme imzalamayı kesinlikle ihmal etmeyin.

· Evden Eve Nakliyat Sigortası Yaptırın

Nakliyat sektörü riskli bir iştir. Eşyalarınız tabiri caizse dört teker üzerinde yürümektedir. Akla gelmeyecek sıkıntılar taşınma sırasında kişinin başına gelebilir. Üsküdar evden eve nakliyat hizmetinde hiç kimsenin istemediği şey, taşınma sırasında eşyalarının zarar görmemesidir. Taşınma işlemi sürekli yapılan bir iş değildir. Bu nedenle taşınacak eşyaların değerine göre sigortalanması taşımacılığın güvenli ve hasarsız bir şekilde yapılması açısından önem taşır. Bu nedenle taşınırken eşyaların değerine göre sigortalanması gerekir. Bazı firmalar sigorta işlemi için ek fiyat çıkarabilmektedir. Bu hususa fiyat konuşurken dikkat edilmesi gerekir.

Pro Ev Taşıma

Üsküdar evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Eşya Depolama Hizmetleri

                Kalabalık şehirlerde yaşayan kişilerin en büyük sıkıntılarından biri taşınma veya tamirat sırasında eşyaların muhafazası için güvenli bir yer bulmadır. Eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz, gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz kurumsal ve profesyonel düzeyde eşya depolama hizmeti veren firma bulmak oldukça zordur.

                Pro Nakliyat firmamız, insanlar için bir çileye dönüşen ve büyük bir sorun olan eşya depolama sorununu çözüme kavuşturmuştur. Eşya depolama konusunda firmamızı ederseniz, eşyalarınız saklama koşullarına uygun depolarda dilediğiniz kadar muhafaza edilecektir. Bunun yanında, eşyalarınızı dilediğiniz zamanlarda görme imkânınız vardır. Pro Evden Eve Nakliyat firmamız, taşımacılık hizmetlerindeki başarısını eşya depolama hizmetlerinde de devam ettirerek büyük bir açığı kapatmıştır.

Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri

Kurumsal taşıma işlemleri uzmanlık gerektiren bir iştir. Bunun için kurumsal taşıma işleminin kesinlikle uzman bir firmaya yaptırılması gerekir. Firmamız, her alanda olduğu gibi kurumsal taşımacılık alanında da hizmet vermektedir.

Kurumsal taşımacılık işini kaliteli ve uzman ekibi ile yapmaktadır. Kurumsal taşımacılık ihtiyacınızı son derece güvenli ve hızlı bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Gözünüzün arkada kalmaması için eşyalarınızı firmamıza taşıtmanız menfaatinize olacaktır.  Bu noktada yapmanız gereken iş, kurumsal bir taşıma firması olan bizleri aramanızdır. Firmamızın amacı sizlere, memnun kalacağınız ve pişmanlık duymayacağınız bir taşınma süreci yaşatarak nakliye hizmeti sunmaktır. Kurumsal taşımacılık ile ilgili her türlü bilgiyi firmamızdan almanız mümkündür.

Adalar Evden Eve Nakliyat

·  Eşyaları Kaliteli Malzeme ile Paketleyin

Taşınacak eşyaların hasar görmemesi için Üsküdar evden eve nakliyat sırasında yapılacak en önemli işlemlerden birisi eşyaları uygun ve kaliteli ambalajlama malzemeleri ile paketlemektir.  Paketlemenin eşyanın özelliklerine uygun ve kaliteli malzemelerle yapılması gerekir. Eğer paketlemeyi kendiniz, eşyaların taşıma sırasında hasar görmesi durumunda firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Pro Nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz takdirde eşyalarınızı en uygun malzemelerle paketleyip taşıma yapmaktayız. Özellikle kırılabilecek eşyaların, mobilyaların ve buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi hasar görebilecek eşyalarınızın firmanız tarafından paketlenmesi daha uygun olacaktır.

· Paketlenen Eşyaları Etiketlemeyi Unutmayın

Üsküdar evden eve nakliyat işlemlerinde paketlemenin en önemli adımlarından bir tanesi de paketlenen eşyaların uygun bir şekilde etiketlenmesidir. Etiketleme işlemini isterseniz kendiniz yapabilir isterseniz taşınacağınız firma yetkililerine de yaptırabilirsiniz. Yapılan etiketleme işlemi, taşınacağınız yeni adresinizde eşyaları yerleştirirken sizlere zaman kazandıracaktır. Ayrıca eşyaların yüklenmesi ve boşaltılması sırasında taşıma işlemi yapan personelin de işini kolaylaştıracaktır. Bu nedenle uyarı etiketleri taşıma işleminde önemli bir rol oynamaktadır.

Kurumsal Taşımacılık Hizmeti Fiyatları

                Kurumsal taşımacılık hizmeti fiyatları, verilecek taşıma hizmetine göre çeşitlilik göstermektedir. Kurumsal taşımacılıkta kişilerin sadece fiyatlara göre hareket etmesi yanıltıcı olabilir. Bunun yanında eşya taşıma hizmetlerinin kaliteli bir şekilde yapılması da büyük önem taşır. Kaliteli ve kurumsal taşıma hizmetleri firmamız tarafından müşterilerin beklentilerine uygun olarak yapılmaktadır.

Kurumsal taşıma fiyatları ayrıca; taşıma sırasında uygulanacak işlemler, taşıma yapacak personel sayısı, gidilecek mesafe ve eşyaların çok olması gibi durumlara göre değişiklik göstermektedir. Pro Evden Eve Taşıma, kurumsal taşımacılık alanında sizler için en uygun fiyata, kaliteli ve en güvenli hizmetleri sunmaktadır. Bizi tercih ettiğinizde taşıma hizmetimizden memnun kalacağınıza garanti verebiliriz.

Üsküdar Evden Eve Nakliyat ile İlgili Sık Sorulan Sorular

                Üsküdar nakliyat sektörünün her türlüsünü yapıldığı bir ilçedir. Bölgede taşınmak isteyenlerin nakliyat sektörü ile ilgili en çok merak ettiği sorular ve cevapları…

·         Nakliye İşlemi Ortalama Kaç Saat Sürer?

Nakliyat işleminde süre değişiklik göstermektedir. Uzun süreli taşımalarda genelde evin büyüklüğüne, taşınacak eşyanın mesafesine ve eşyanın toplu olup olmamasına bağlı olarak değişmektedir. Evden eve nakliyat işlemi ortalama olarak 6-8 saat sürmektedir.

·         Taşıma Sırasında Eşyaların Paketlenmesini Siz mi yapıyorsunuz?

Taşınacak eşyaların tüm paketleme işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Dilediğiniz takdirde paketleme işlemini kendiniz de yapabilirsiniz. Bu durumda eşyanız zarar görürse firmamız herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

·         Ev ve Ofis Taşımacılığı Sırasında Eşyalarım Zarar Görürse Ne Yapmalıyım?

Eşyalarınızı olası hasarlardan korumak için uygun ve kaliteli paketleme malzemeleri ile ambalajlayıp paketliyoruz. Bu şekilde taşıma işlemlerini en az zararla tamamlamaya çalışıyoruz. Ayrıca taşıma sırasında eşyalarınızı sigortalıyoruz. Gerek taşıma sırasında ve gerekse yükleme ve boşaltma sırasında eşyalarınızın hasar görmesi halinde eşyalarınızın bedelleri sigorta şirketi tarafından ödenmektedir.

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

            0535 258 81 81

 

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Adalar için profesyonel nakliyat hizmeti

Adalar evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Üsküdar ilçesinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyor.