Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu evden eve nakliyat sektöründe 2015 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize kaliteli nakliyat hizmetleri sunmaktayız. İstanbul ve ilçelerindeki şubeleri ile eşyalarınız büyük bir özenle firmamız tarafından ambalajlanıp (paketleme) hasarsız veya asgari hasarla taşıma hizmeti sunulmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmet kalitesi ve güler yüzlü personelimiz ile yapmış olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinde firmamıza şükranlarınızı sunacaksınız.

Zeytinburnu evden eve nakliyat işinde önemli olan eşyalarınızın hasar görmeden taşınması gerektiğinin bilincinde olarak hareket etmekteyiz. Pro Ev Taşıma firması olarak sizden gelen taleplere anında karşılık vererek nakliye işlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmaktayız. Nakliye personelimiz uzman ekip ve ekipmanları ile 24 saat siz müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Zeytinburnu bölgesindeki tüm taşıma işlerinizde size bir telefon kadar yakınız. Alo, Zeytinburnu ev taşıma firması ile mi görüşüyorum?  demeniz yeterlidir. Ayrıca aşağıda sunacağımız diğer iletişim bilgilerinden bizleri arayarak firmamız ve faaliyetlerimiz hakkında daha sağlıklı bilgi almanız mümkündür.

Zeytinburnu evden eve nakliyat firmamız, sizlere uygun fiyatlar ile ev ve büro/ofis taşımacılığı, eşya depolama, asansörlü ev taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Taşımacılıkta bizleri tercih ettiğiniz zaman eşyalarınızın durumuna göre ücretsiz ekspertiz elemanımız hemen size gelmektedir. Eşyalarınıza göre hangi büyüklükte araç ve eleman sayısı gerekiyorsa hemen belirlemektedir. Belirlenen gün ve saatte gelelim ve evinizi en güzel şekilde taşıyalım.  Ücretsiz olarak sunduğumuz uzman incelemesi sonucunda taşımada kullanılacak en uygun ekip ve ekipmanları belirlenir.  Uzman incelemesinin yapılmasından sonra tüm hazırlıklar tamamlanarak taşınma işlemi sorunsuz olarak gerçekleştirilir.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Hususlar Nelerdir?

Zeytinburnu evden eve nakliyat sırasında ev eşyalarınızı taşıma işlemi nasıl gerçekleşir? Taşıma sırasında neler yapılır ve dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir. Müşterilerimizin en fazla merak ettiği konulardan biri olan ev taşıma işlemini firmamız şu şekilde gerçekleştirmektedir.

 • Öncelikle paketleme işleminde kullanılacak bol miktarda koli ve kabaran naylon ve diğer paketleme malzemeleri firmamız tarafından temin edilir.
 • Yatak ve mutfak dolapları gibi büyük hacimli eşyaların parçaları, kurulumda kolaylık sağlanması için farklı kolilere konularak üzeri etiketlenir.
 • Bütün elektronik eşyalarınız hava kabarcıklı naylonlara sarılır. İsteğinize göre eşyaları parçalara da ayırmamız mümkündür. Bu eşyalar paketlenirken kullanma kılavuzuna dikkat edilerek paketleme işlemi yapılır.
 • Mutfak eşyaları gibi kırılma olasılığı yüksek olan eşyalar elemanlarımız tarafından aynı torba ve kolilerde toplanır.
 • Taşınma ve yeni adrese yerleştirme işleminin daha rahat gerçekleştirilmesi için kolilerinizin üzerlerine eşyanın durumu ile ilgili işaretler ve uyarıcı yazılar yazılarak taşıma işlemi yapılır.
 • Yeni adreste eşyalar aynı hassasiyetle yerlerine yerleştirilir ve gerekli montaj işlemleri yapılır.
 • Paketleme işlemini taşınmadan önceki son güne bırakmıyoruz. Paketleme işlemi için müşterilerimizin en uygun zaman diliminde bu işlemi gerçekleştiriyoruz.

Eğer paketleme işlemini siz yapacaksanız;

 • Evinizi taşımadan birkaç hafta önceden paketleme işine başlamanız nakliye sürecini sizin için çok keyifli hale getirecektir.
 • Paketleme yaparken küçük koliler kullanırsanız hem eşyalarınız zarar görmeyecek hem de kolilerinizi açarken zorlanmayacaksınız.
 • Mutfak malzemeleri gibi kırılma olasılığı olan eşyalarınıza çok fazla özen göstermeniz gerekir.
 • Bu eşyaları paketlerken koruyucu malzemeler ile sarıp kırılmalarını engelleyebilirsiniz
 • Taşınacak eşyaları paketlerken sınıflandırma yapmayı unutmamalısınız. Bu şekilde yapılan paketleme işlemi sayesinde eşyalarınızın hem kaybolmaması, hem de eşyalarınızı rahat bir şekilde yeni adreste yerleştirmenizi sağlanacaktır.

Taşınma Sırasında Bilinmesi Gerekenler

Zeytinburnu evden eve nakliyat sırasında taşınma fiyatları hakkında bilinmesi gerekenler, taşınma sürecinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesinde büyük önem taşımaktadır. Müşterilerin firma tercihi genellikle taşınma ayrıntıları etrafında şekillenmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti almadan önce şirketimize danışarak vermiş olduğunuz bilgilerin doğru ve sağlam olması halinde, taşıma maliyetleri ve diğer işlemler ile ilgili daha sonra hiçbir sorun yaşama olasılığınız düşüktür.

Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmeti almak için fiyat tekliflinin gerçek verileri yansıtması, taşınmaya yakın zaman diliminde firmalardan fiyat teklifleri almanız gerekir. Güncel olmayan fiyat teklifleri ile yapılan taşıma işlemleri müşterilerin mağduriyetine neden olacaktır.  Fiyatların belirlenmesi konusunda genellikle firmalar ücretsiz uzman incelemesi hizmeti vermektedir.  Verilen bu hizmet çerçevesinde;

 • Taşınacak eşyalarınıza ait uygun fiyat teklifleri,
 • Taşıma sürecinin ayrıntıları,
 • Eşyanın taşınacağı gün ve saat,
 • Taşıma sırasında kullanılacak araçlar ve ekipmanlar gibi hususlar aydınlığa kavuşturulmaktadır.

Bu nedenle müşterilerin taşınma öncesi bu hizmetten faydalanması fiyat konusunda mağdur olmaması için önem taşımaktadır. Pro Ev Taşıma firmamız, müşterilerin mağdur olmaması için ücretsiz uzman incelemesi hizmeti vermektedir.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat
İstanbul evden eve nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Zeytinburnu evden eve nakliyat işini uzman ve dalında profesyonelleşmiş kaliteli elemanların yardımı ile yapıyoruz. Firmamız, uzun zamandır şehir içi ve şehirlerarası nakliyat olmak üzere hizmetlerini devam ettirmektedir. Ayrıca sektörde lider firma olmamız nedeni ile taşıma fiyatlarının belirlenmesi konusunda ağırlığımız bulunmaktadır. Sektörde diğer firmalarla tatlı bir rekabet içindeyiz. Bu rekabetimiz asla müşterilerimize zarar vermemektedir. Yaşanan bu tatlı rekabetle yapmış olduğumuz hizmetlerimiz de buna paralel olarak gelişim göstermiştir.

Hizmetlerimizin kalitesini siz değerli müşterilerimiz için daha da geliştirmeye devam ediyoruz. Bu nedenle siz vatandaşlarımız için daha da ekonomik fiyata evden eve nakliyat işlemi gerçekleştiriyoruz. Pro Ev Taşıma olarak; taşıyacağımız eşyalarınızı en güzel bir şekilde taşınmaya hazır hale getirip araçlarımıza yerleştiriyoruz. Eşyanızın hacmine göre ve kaliteli malzemeler kullanarak paketleme yapıyoruz. Taşınma sürecinizi sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Pro Ev Taşıma

İstanbul'dan Zeytinburnu'na evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Zeytinburnu Ofis Taşımacılığı Hizmetimiz

Zeytinburnu evden eve nakliyat firması olarak faaliyet gösterdiğimiz alanlardan biri de ofis taşımacılığı hizmetidir. Bu hizmet alanında da profesyonel bir taşımacılığın nasıl yapılacağını firmamız, örnekleri ile diğer firmalara göstermiştir.  Diğer nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi ofis taşımacılığında da, müşterilerimizin işini kolaylaştırmak için ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Vermiş olduğumuz bu hizmet ile de taşınmadan  önce evinizin eşyalarının durumunu  görmüş oluyor ve buna göre taşıma planı hazırlayarak bu plana göre taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ofis taşımacılığı, diğer taşıma alanlarına göre daha dikkat edilmesi gereken bir taşıma türü olduğunun farkındayız. Bu nedenle taşıma personelimizi ve araçlarımızı buna göre seçiyoruz. Çünkü ofis taşımacılığında taşınacak eşyaların büyük bir kısmının yasal evrak, sözleşme veya çok önemli dosyaların oluşturduğunu, bu eşyalara gelebilecek bir zararın telafisinin zor olacağının bilincinde olarak hareket ediyoruz. Dilerseniz eşyalarınızın paketlenmesini biz de firma olarak sağlıyoruz.

Pro Ev Taşıma olarak vermiş olduğunuz adrese ulaştığımız vakit, ofisinizdeki eşyalarınızı nasıl aldıysak o şekilde yeni yerinize bırakıyoruz. Nakliye işlemi tamamlandıktan sonra herhangi bir eşyanıza zarar verilip verilmediği hususunda tespit yapıldıktan sonra vermiş olduğumuz bu hizmeti tamamlıyoruz. Dilerseniz siz yerinizde olmadan ve hafta sonları da taşıma hizmeti veriyoruz. Hafta sonu yapacağımız taşıma işlemi ile ilgili rezervasyon yapabilmek için önceden bizlere bilgi vermeniz gerekmektedir.

Adalar evden eve nakliyat

En Güvenli Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Şirketi

Zeytinburnu evden eve nakliyat sırasında,  eşyalarıma ne olacak, acaba eşyalarımın başına bir zarar mı gelecek? gibi asla olumsuz düşüncelere kapılmayın. Şirketimiz eşyalarınızı kendine has özel yöntemlerle taşıyacak ve bu doğru taşıma yöntemi doğrultusunda  eşyalarınız herhangi bir hasar bile görmeyecektir. Olası bir hasar karşısında eşyalarınızın zararı firmamız tarafından karşılanacaktır.Bu noktada siz sadece firmamıza güvenin. Çükü firmamız  İstanbul ve tüm Türkiye’ye hizmet götüren güvenilir ve lider bir firmadır.

Zeytinburnu evden eve nakliyat firması olarak taşıyacağımız evin eşyalarını son derece titiz bir şekilde taşırız. Tıpkı kendi eşyalarımıza değer verdiğimiz gibi eşyalarınıza değer veriyoruz. Bu nedenle kalbinizi ferah tutun. Vermiş olduğumuz taşıma hizmetinin fiyatları ve diğer hizmet detayları hakkında bilgi sahibi olmak için tatmin edici cevaplar almak istiyorsanız internet sitemizden veya aşağıda belirtmiş olduğumuz telefon numaralarımızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Biz Kimiz?

                Bu sorununuzun cevabını vermek için hiç zorlanmayacağız, Çünkü biz;

 • Evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren kurumsal bir firmayız.
 • Teknolojinin gerisinde kalmamak için sürekli kendimizi ve araçlarımızı yeniliyoruz.
 • Müşteri memnuniyeti sağlamanın en önemli yolunun personelimizin sunmuş olduğu hizmetin kalitesi ve güler yüzlü olması ile mümkün olabileceği bilinci ile hareket ediyoruz.
 • Tüm taşımacılık işlemlerini yasal çerçevede ve sektörü etik kurallarına göre hareket ediyoruz.
 • Vergi levhası ve belgeli olarak faaliyet gösteriyoruz.

Yetki Belgeli Taşımacılık Hizmetleri

Zeytinburnu evden eve nakliyat sektöründe faaliyet gösteren firmalar, eğer kaliteli ve güvenli hizmet yapmak istiyorlarsa yetki belgeli olarak nakliye hizmeti sunmaları gerekir. Yapılan nakliye işleminin ayrıca yasalara uygun olması gerekmektedir.  Bunlar için çok çeşitli yetki belgeleri bulunmaktadır.

Pro Ev Taşıma firmamız yasaların ön gördüğü ve  taşımacılık alanında faaliyet gösteren nakliyat firmalarının alması gereken tüm yetki belgelerini bünyesinde barındırmaktadır. Firmamızın sahip olduğu belgeler K1 belgesi ve  K3 belgesidir. Sahip olduğumuz bu belgeler ile birlikte ülkemizin herhangi bir noktasına gidecek olan tüm ürün, eşya ve ekipmanları belli bir ücret karşılığı taşımaktayız.

                Bu belgeleri alabilmek için firmamız gerek görülen  tüm teknik donanım ve araçlara sahiptir. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için araçlarımızı günden güne değiştirip geliştirerek yenilemekteyiz. Modern teknolojiyle çağımızın gereksinimlerine yatırım yapan Pro Ev Taşıma firmamız, marka olarak da tescillenmiştir. Firmamız, taklitlerinden korunmak için gerekli adımları önceden atarak önlemlerini almış bulunmaktadır.  Evden eve nakliyat sektöründe büyüyen araç filomuzla çok kısa zamanda hak etmiş olduğumuz lider seviyeye ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Zeytinburnu için profesyonel nakliyat hizmeti

Zeytinburnu evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Zeytinburnu mevkiinde evden eve nakliyat hizmetli sunmaktayız.