Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat bulunduğu bölgede tüm ihtiyaçları karşılamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle ticari açıdan gelişmiş bir bölge olarak sıklıkla göç almakta ve taşınma işlemleri meydana gelmektedir. Bundan dolayı yoğun bir talep ile karşılaşmakta olan firmamız mevcut evden eve nakliyat sürecini titiz bir şekilde ilerletir.

Taşınma süreci ile birlikte öncelikle iletişim kurulur ve gerekli anlaşmalar meydana getirilir. Ardından ise ekspertiz hizmeti veren personelimiz mevcut eşyaların durumunu inceler. Böylece paketleme başta olmak üzere eşya sayısı, hangi araç kullanılmalı gibi sorulara cevap verilir. Ekspertiz incelemesi sonrasında oluşturulan rapor ile birlikte müşteri iletişimi sağlanır ve fiyat belirtilir. Gerekli eğitimleri almış ve tecrübeli ekibimiz tarafından bu alanda iddialı bir ilerleyiş sağlanmaktadır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir, evden eve nakliyat faaliyetlerinin yoğunluk olarak yapıldığı yerlerden biridir. Her dönem, bölgeden farklı nedenlerle gerek ev taşıması ve gerekse ofis taşıması yapılmaktadır. Müşteriler en kaliteli ve ekonomik hizmet alabilmek için, bölgede faaliyet gösteren firmalardan fiyat teklifleri alarak, uygun fiyata hizmet veren firma aramaktadır. Firmamız, Ataşehir evden eve nakliyat sektöründe bölgede yıllarca hizmet vermektedir. Taşımacılık alanında bölgenin en iyi firmalarındandır. Bölgede bulunan vatandaşların tüm her türlü taşıma ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle ticari açıdan gelişmiş bir bölge olan Ataşehir, çok göç alan ve buna bağlı olarak taşınma işlemlerinin her dönem var olduğu bir ilçedir. Firmamız bölgede yoğun bir talep ile karşılaşmakta ve bu talepleri yerine getirmek için evden eve nakliyat sürecini titiz bir şekilde yürütmektedir

Ataşehir evden eve nakliyat

Evden Eve Asansörlü Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Firmamız,  bölgede asansörlü nakliyat alanında da hizmet vermektedir Bu asansörlü nakliyat süreci firma yetkililerimiz tarafında şu şekilde gerçekleştirilir. Asansörlü nakliyat özellikle yüksek binalara taşınmak için tercih edilen bir taşıma şeklidir. Bunun yanında güvenli olması, hızlı bir taşıma sağlaması gibi pek çok avantajı vardır. Asansörlü nakliyat sistemi sayesinde buzdolabı, çamaşır makinesi, mobilyalar gibi ağır eşyalar pratik bir şekilde adrese taşınıp yerleştirilir. Günümüzde en çok talep edilen hizmetler arasında yer alır. Aynı zamanda sigortalı taşımacılık gibi özellikleri ile birlikte güvenilir bir seçenek haline gelir. Ataşehir evden eve nakliyat ve asansörlü nakliyat hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz, bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye ulaşabilir.

Verdiğimiz asansörlü nakliyat süreci hizmeti ile birlikte sizler için farklı bir fiyatlandırma sunarız. Taşıma işlemi için öncelikle müşteri ile iletişim kurulur ve gerekli anlaşmalar yapılır. Ardından ekspertiz hizmeti veren personelimiz tarafından mevcut eşyaların durumunu incelenir. Bu şekilde  paketleme başta olmak üzere eşyanın sayısı, hangi aracın kullanılacağı gibi sorulara cevap verilir. Ekspertiz incelemesi sonrasında oluşturulan rapor müşteri ile paylaşılarak fiyat belirtilir. Gerekli eğitimleri almış ve tecrübeli ekibimiz tarafından eşyalarınız özenle paketlenip ambalajlandıktan sonra yeni evinize taşınır. Evden eve asansörlü nakliyat işlemi sırasında son teknolojik aletler kullanılarak süreç tamamlanır.

İstanbul evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları 

Taşınma sürecinin en önemli konularından biri fiyatlandırmadır. Ekonomik olarak bir külfet olan taşınma işlemi, aileye ek bir yük getirmektedir. Bu nedenle müşterilerin en fazla araştırma yaptığı alanlardan biridir. Bunu için müşteriler, firmalardan uygun fiyat teklifleri almak için firmalar arasında mekik dokur.  Her firmanın vermiş olduğu fiyatlar da farklı farklıdır. Ataşehir evden eve nakliyat firması olarak vermiş olduğumuz kaliteli hizmetin yanı sıra sizlere cebinizden de tasarruf edeceğiniz şekilde nakliyat hizmeti sunmaktayız. Son teknoloji araçlarımız ve birinci sınıf malzemelerimiz ile sizlere uygun fiyatlı taşımacılık hizmetinde sınır tanımıyoruz. Taşıyacağınız eşyalarınızla ilgili gerek iletişim telefonumuzdan gerekse sosyal medya üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pro Ev Taşıma

İstanbul'dan Ataşehir'e ya da Ataşehir'den İstanbul'a evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Ataşehir Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Ataşehir evden eve nakliyat falanında faaliyet gösteren firmamız Pro Nakliyat, bölgede asansörlü evden eve nakliyat hizmeti de sunmaktadır. Ataşehir ilçesinde asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerinde Pro Nakliyat firmamız, evden eve taşımacılık sektöründe birçok nakliye şirketinin sunmadığı imkânlar bulunmaktadır. Bu olanakların başında taşınma öncesi ücretsiz keşif gelmektedir. Buna bağlı olarak güvenli taşınma için müşteri ile taşıma sözleşmesi yapmaktadır.

.

Adalar evden eve nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliye Fiyatları Ne Kadardır?

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatlarını, müşterilerimizin mağdur olmaması için dikkatli bir şekilde belirliyoruz. Öncelikle müşterilerimizden taşınma mesafesi ve eşya detaylarını alıyoruz. Daha sonra fiyat üzerinde müşteri ile anlaşma sağlıyoruz. Taşınacak eşyanın özelliğine göre uygun araç temin ediyoruz. Çünkü araç boyutu fiyatlandırmada en belirgin unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşterileri her konuda memnun etme hedefi olan firmamız, nakliyat fiyatları konusunda da, alanında en fazla tercih edilen firmadır. İhtiyaç duyduğunuz her türlü taşıma ile ilgili taşıma ücretleri hakkında firmamızdan bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmamız,  asansörlü evden eve nakliyat hizmetini şu şekilde vermektedir. Öncelikle taşınacak eşyaların bulunduğu binaya bir asansör aracı getirilir. Eşyalar asansör aracına tecrübeli personellerimiz tarafından yüklenir. Asansör aracı daha sonra eşyaların taşınacağı yeni adrese hızlı ve güvenli bir şekilde götürülür. Yeni adresine taşınan eşyalarınız, yine dikkatli ve hızlı bir şekilde yeni evinize yerleştirilir. Asansörlü evden eve nakliyat sayesinde, taşınma işlemi daha hızlı ve güvenli bir şekilde müşterinin isteği doğrultusunda gerçekleştirilir.  Taşıma işlemi bittikten sonra firmamız, taşıma sonrasında da müşterilerine talep etiği takdirde destek sağlamaktadır

Evden Eve Nakliye İşlemleri

  Ataşehir evden eve nakliyat işi hem çok zor, hem de zaman isteyen bir iştir. Müşteriler için ise ev ve eşya taşıma işlemi sıkıntılı bir süreçtir. Her müşteri bu sürecin sorunsuz atlatılmasını ister. Bu nedenle bu sektörde faaliyet gösteren deneyimli olan ve güvenli taşıma yapan firmaları tercih eder. Firmamız, modern araçları ve tecrübeli ekip ve ekipmanları ile tam da aradığınız bir nakliyat firmasıdır. Evden eve taşıma, ofis ve parça eşya taşıma işlemleri ile ilgili firmamızdan 7 gün 24 saat yardım alabilirsiniz. Bunun için firmamızın adres ve telefonlarına ulaşarak taleplerinizi bildirmeniz yeterli olacaktır. Talebiniz alınarak sizin için uygun güne randevu verilir. Daha sonra taşınacak eşyalarınız ile ilgili evinize ya da işyerinizde küçük bir keşif yapılır. Bu şekilde eşyalarınızın en doğru şekilde nasıl taşınacağı kararlaştırılır. Bu işlemlerin ardından, kaliteli malzeme ile eşyalarınız paketlenir ve ekibimiz tarafından gruplar halinde güvenli bir şekilde araca taşınır.  Eğer taşınacak eşya yüksek katlarda ise, eşyaların taşınması için asansörlü araçlar kullanılır. Tüm bu işlemler titizlikle uygulanarak taşıma işlemi tamamlanmış olur.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Ataşehir Evden eve nakliyat sürecimiz müşterilerimizin yeni ev ve ofisine sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Evden eve nakliyat sürecini firmamız şu aşamalaru uygulayarak tamamlamaktadır.

 • Ücretsiz Keşif ve Planlama Süreci

Evden eve taşınma sürecinin ilk aşaması keşif ve planlama sürecidir.  Bu aşamada müşterilerimize taşıma ile ilgili ücretsiz uzman incelemesi hizmeti verilmektedir. Bu süreçte taşma işleminin sorunsuz neticelenmesi için en ayrıntısına kadar plan yapılmaktadır.

 • Ambalaj ve Paketleme Süreci

Ataşehir Evden eve nakliyat sırasında eşyaların zarar görmemesi için özelliklerine göre uygun malzemelerle ambalajlama ve paketleme hizmeti vermekteyiz.  Paketleme yaparken kaliteli ve dayanıklı malzemeler kullanmaktayız

 • Yükleme ve İstifleme Süreci

Ataşehir Evden eve nakliyat işleminin bu evresinde yükleme ve istifleme işleminde alanında uzman ve eğitimli personellerimiz görev almaktadır. Bu sırada oluşabilecek hasarlara karşı eşyalarınız sigortalanmakta ve zara olması halinde anlaşmalı sigorta şirketi tarafından eşyanızın bedeli ödenmektedir.

 • Boşaltma ve Taşıma Süreci

Taşınma işleminin en son evresi olan bu etapta eşyalarınız modern araçlarla yeni adresinize taşınmaktadır. Eşyaların boşaltılması sırasında taşımaya uygun yöntemler kullanılmaktadır. Boşaltma işlemi tamamlandıktan sonra eşyalarınızın kurulumu ve yerleştirilmesi firma ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Sık Sorulan Sorular

                Bölgede evde eve nakliye ve ofis taşımacılığı hizmeti almak isteyenlerin en çok merak ettiği konular ve kısaca cevapları şöyledir:

 • Firmanızın Asansör Kiralama Hizmetleri Var mıdır?

Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, bunun yanında ilçe ve bütün mahalle ve semtlerine eşya taşımada asansörü kiralama hizmeti de sunmaktadır. Firmamız,  asansör kiralama işlemlerinde müşterinin isteği doğrultusunda hareket etmektedir. Yüksek katlara taşınmak isteyen müşterilere en uygun fiyatlarla kiralama usulü hizmet vermektedir.

 • Firmanız Tarafından Taşınma Öncesi Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Verilir mi?

Firmamız, evden eve taşıma öncesi ücretsiz ekspertiz ile keşif yapmaktadır. Yapılan bu keşfin amacı;

 • Nakliye ücretinin belirlenmesi,
 • Taşınma esnasında kullanılacak malzemenin miktarı,
 • Taşıma yapılacak aracın boyutu,
 • Eşya taşıyacak ekip sayısının belirlenmesi işlemidir.

Ataşehir evden eve nakliyat öncesi yapılan bu keşifler sayesinde müşterinin dilediği şekilde ve güvenli olarak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

 • Ataşehir Nakliyat Hizmeti Kaç Kişi ile Yapılır?

Ataşehir evden eve nakliyat için, kurumsal bir firma olan Pro Nakliyat gibi firmalar en az 4 kişi ile hizmet vermektedir. Fakat çalıştırılacak kişi sayısı, eşyanın miktarına göre değişmektedir. Bu sayı verilen hizmete göre bazen 7-8 kişiye kadar çıkabilmektedir.

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

            0535 258 81 81

 

Sık Sorulan Sorular

Bölgede evde eve nakliye ve ofis taşımacılığı hizmeti almak isteyenlerin en çok merak ettiği konular ve kısaca cevapları şöyledir:

 • Firmanızın Asansör Kiralama Hizmetleri Var mıdır?

Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti sunan firmamız, bunun yanında ilçe ve bütün mahalle ve semtlerine eşya taşımada asansörü kiralama hizmeti de sunmaktadır. Firmamız,  asansör kiralama işlemlerinde müşterinin isteği doğrultusunda hareket etmektedir. Yüksek katlara taşınmak isteyen müşterilere en uygun fiyatlarla kiralama usulü hizmet vermektedir.

 • Firmanız Tarafından Taşınma Öncesi Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti Verilir mi?

Firmamız, evden eve taşıma öncesi ücretsiz ekspertiz ile keşif yapmaktadır. Yapılan bu keşfin amacı;

 • Nakliye ücretinin belirlenmesi,
 • Taşınma esnasında kullanılacak malzemenin miktarı,
 • Taşıma yapılacak aracın boyutu,
 • Eşya taşıyacak ekip sayısının belirlenmesi işlemidir.

Ataşehir evden eve nakliyat öncesi yapılan bu keşifler sayesinde müşterinin dilediği şekilde ve güvenli olarak taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

 • Ataşehir Nakliyat Hizmeti Kaç Kişi ile Yapılır?

Ataşehir evden eve nakliyat için, kurumsal bir firma olan Pro Nakliyat gibi firmalar en az 4 kişi ile hizmet vermektedir. Fakat çalıştırılacak kişi sayısı, eşyanın miktarına göre değişmektedir. Bu sayı verilen hizmete göre bazen 7-8 kişiye kadar çıkabilmektedir. 

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hiz. 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

            0535 258 81 81

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Ataşehir için profesyonel nakliyat hizmeti

Ataşehir evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Ataşehir ve çevresindede hizmetinizde.