Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Evden Eve Nakliyat

                Fatih ilçesi deyinde ilk akla Fatih Sultan Mehmet gelir. Fatih Sultan Mehmet deyince de ilk akla İstanbul’un fethi gelmektedir. Fatih’in İstanbul’u fethederken ve fethettikten sonra halkın huzuru ve mutluluğu için göstermiş olduğu hassasiyetler herkes tarafından bilinmektedir.

                Fatih evden eve nakliyat firması olarak bizler de, Sultan Fatih’in bıraktığı mirasa uygun olarak taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Evden eve nakliyat işleminde personellerimiz, alanında uzman, eğitimli ve tecrübelidir. Yeni nesil araçlarımız ve modern ekipmanlarımız ile her zaman ve her yerde hizmetinizdeyiz.  Firmamızı tanımak isterseniz,

 • 2015 yılından itibaren evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.
 • Kurumsal ve yasal bir taşımacılık hizmeti yapıyoruz.
 • Yasal gerekliliklere ve taşımacılık standartlarına uygun taşımacılık yapıyoruz.
 • İlkeli, dürüst ve planlı bir taşımacılık faaliyeti yürütüyoruz.
 • Modern araçlarımız, tecrübeli ve kadrolu personellerle sizlere en güzel hizmeti vermeye çalışıyoruz.
 • Garantili ve sigortalı taşımacılık yapıyoruz.
 • Müşteri ile olan ilişkilerimize azami önem veriyor, müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.
 • Müşterilerimizden gelen her türlü şikâyet, öneri ve isteklere açığız.
 • Her geçen gün kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.
 • Taşıma hizmetlerinde modern yöntemleri kullanıyoruz.
Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih Şehir içi Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Fatih evden eve nakliyat firması olarak İstanbul’un en iyi firmalarından birisiyiz. Şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Gerek Fatih İstanbul ve gerekse ülke genelinde yapılan nakliyat faaliyetlerimiz, kalite standartlarına uygun ve güvenli olarak yapılmaktadır.

Pro Ev Taşıma firması olarak her zaman sektörde bir numara olmak ve her vakit müşteri kitlemizi daha da genişletmek için büyük çaba sarf ediyoruz. Temel prensiplerimiz arasında müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunmak vardır. Bu prensiplerimizi gerçekleştirmek için nakliyat destek hizmeti ve şehir içi uygun nakliyat fiyatları ile sektörde önemli bir konuma sahibiz. Fatih evden eve nakliyat hizmetini asansörlü, sigortalı ve garantili olarak sunuyoruz.

Fatih Evden Eve Nakliyat

Fatih  Evden Eve Nakliyat  Şirketi

Fatih evden eve nakliyat firması olarak taşınma işlemlerinin tüm aşamalarını en ayrıntısına kadar planlıyoruz. Yapılan bu planlama sırasında şu işlemleri sırasıyla gerçekleştiriyoruz.

 • Taşınma talebinizi bizlere ilettikten sonra hemen size ücretsiz uzman incelenesi hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetle; taşınacak olan eşyalarınızın miktarını öğrenip ona göre araç ayarlıyoruz.  Ayrıca taşıma fiyatları ile ilgili sizlere uygun fiyat ve ödeme seçenekleri sunuyoruz.
 • Ücretsiz uzman incelemesinden sonra taşıma yapılacak gün ve saati siz müşterilerimizin çalışma saatlerine uygun olarak ayarlıyoruz.
 • Taşınmadan önce tüm eşyalarınızı uygun ve kaliteli malzemeler ile paketliyoruz. Ayrıca montaj ve demontaj işlemlerinizi de uzman marangoz ekibimizle yapıyoruz.
 • Taşıma gün ve saati geldiğinde söz verdiğimiz gibi eşyalarınızı taşımada kullanılacak uygun araçlarımıza özenli ve dikkatli bir şekilde yüklüyoruz. Eşyalarınızın yükleme, taşınma ve boşaltma sürecinde zarar görmemesi için anlaşmış olduğumuz sigorta şirketi vasıtasıyla sigortalıyoruz.
 • Belirttiğiniz yeni adresinize eşyaların boşaltılmasını, yerleştirilmesini ve gerekli eşyaların montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
 • Taşınma işlemi bittikten sonra tüm eşyalarınızın, siz müşterilerimiz ile beraber kontrolünü yapıyoruz.
 • Taşıma işleminden memnun kalıp kalmadığınızı, taşınma ile ilgili istek, öneri ve şikâyetlerinizi dinleyerek ilgili birimlere iletiyoruz.
 • Taşıma işlemini bu şekilde sizleri strese sokmadan ve yormadan en hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
İstanbul evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Süreci ile İlgili Bilmeniz Gereken Hususlar

                Nakliye süreci birçok işin bir arada yapıldığı karmaşık bir süreçtir. Taşınmadan önce yapılması gerekenler ile taşınma sonrasına kadar bir takım işlemlerin bir arada yürütüldüğü bir takım aşamalardan oluşur. Bu aşamalarla ilgili müşterilerin de bilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususların bilinmesi taşınma işlemini daha da kolaylaştıracaktır. Müşterilerin alacağı taşınma hizmeti ile ilgili bilmesi gereken ek bilgilerden bazıları aşağıda belirtilmiştir.

Pro Ev Taşıma

Fatih evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

1)     Personel Kalitesi Nakliyat Sürecimi Nasıl Etkiler?

Her işte olduğu gibi Fatih evden eve nakliyat alanında da taşıma işini yapan personelin kalitesi ve donanımı son derece önemlidir. Uzun yıllar çalıştığımız, taşımacılık konusunda eğitim sertifikasına sahip olan personellerimiz hem çalışma ahlakı ile, hem de kazandıkları tecrübe ile tüm taşıma işlemlerine hâkim kişilerdir. Deneyimi olmayan ve ilkesiz çalışan bir personel hem firmaya hem de müşteriye pahalıya mal olmaktadır. Tecrübeli bir personel taşınma işlerinizi kolaylaştırarak sizlere stressiz bir taşınma süreci yaşamanızı sağlar.

2)     Taşıma Aracı Sertifikası Neden Önemlidir?

Fatih evden eve nakliyat işlemelerinin yasal olarak yapılması ve taşıma işleminde kullanılacak araçların gerekli izin belgelerine sahip olması gerekir. Pro Ev Taşıma olarak, tüm araçlarımızda Ulaştırma Bakanlığı tarafından onaylanmış olan K1 ve K3 belgeleri bulunmaktadır.
Araç sertifikası daha çok taşıyıcı firma ile ilgili bir iştir. Ancak eviniz taşınırken herhangi bir rutin kontrol sırasında aracınız sertifikalı değilse taşınma süreci uzayabilir ve siz müşteriler bu durumdan olumsuz etkilenebilirsiniz. Firmaların bu sertifikalara sahip olması, sorunsuz bir taşınma süreci için gereklidir.

Adalar evden eve nakliyat

1)     Evden Eve Nakliyat Fiyatlarını Hangi Kriterlere Göre Belirlenmektedir?

Müşterilerin bir kısmı  Fatih evden eve nakliyat fiyatlarının farklılığından şikâyet etmektedir.  Bu farklılığın birçok sebebi vardır. En önemli sebepleri arasında, piyasada yasal olmayan yollardan faaliyet gösteren firmaların sayısının fazla olması gelmektedir. Bu firmalar sadece fiyata odaklanmakta ve taşıma hizmetinin diğer alanları ile pek fazla ilgilenmemektedir.  Sadece fiyata göre tercihte bulunan müşteriler herhangi bir mağduriyet karşısında kendisine muhatap bulamamakta ve hukuki yollardan hakkını arayamamaktadır.

Pro Ev Taşıma firmamız yasal,  sigortalı ve kurumsal bir firmadır. Çalıştırdığımız personellerimiz de kadrolu elemanlarımızdır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda muhatap alacağınız bir yönetim kadrosu ve gelip yüz yüze görüşeceğiniz bir ofisimiz bulunmaktadır. Tüm bu detaylar ek bir maliyet oluşturmaktadır. Herhangi bir resmiyeti bulunmayan firmalar tüm bu giderlerden muaf oldukları için daha uygun fiyat ile taşıma yapabilmektedir. Uygun fiyata taşıma yaptırmak müşteri için ilk etapta cazip gelse de, herhangi bir aksilik durumunda büyük sıkıntılara neden olmaktadır. Herhangi bir eşyanızın zarar görmesi durumunda siz müşteriler mağdur olmakta ve herhangi bir sözleşme yapılmadığı için  hukuki yollardan hakkınızı arama imkânı da mümkün olamamaktadır.

Sık Sorulan Sorular

                Fatih evden eve nakliyat sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için tüm tereddütlerin firma yetkilileri tarafından açıklığa kavuşturulması gerekir. Ayrıntılar taşımacılık sektöründe çok önemlidir. Bu nedenle müşterilerin kafasındaki belirsizliklerin giderilmesinde yarar vardır.  Nakliyat ile ilgili sorulan sorulardan birkaçı ve kısaca cevapları aşağıda sunulmuştur.

·         Ekspertiz Hizmeti Nedir, Ne İşime Yarar?

Fatih evden eve nakliyat işlemlerinde ekspertiz hizmeti, taşıma sürecinin güvenli bir şekilde yapılabilmesi için sunulan bir hizmettir. Uzman incelesi hizmeti de denir. Firmamız tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. Firma olarak ilk aşamada ister şehir içi ister şehirlerarası olsun, nakliyat işlemi öncesinde mutlaka eşyalarınızı gözden geçirmemiz gerekir. Dilerseniz gelip kendimiz yerinde eşyalarınızı inceliyoruz, dilerseniz sizden eşyalarınızın görüntüsünü talep ediyoruz. Bu sayede sizlere özel fiyat seçenekleri sunuyoruz. Ekspertiz hizmeti sayesinde hem firmamız hem de siz müşteriler sürpriz bir sonuç ile karşılaşmamış oluyorsunuz.

 • Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Nedir, Yaptırmak Gerekli midir?

Taşıma fiyatında anlaştıktan sonra sizinle nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz. Nakliyat sözleşmesi her iki taraf için taşıma işleminde bir güvence sağlamaktadır. Bu sözleşme müşteri ve firma arasında yapılan işleme resmiyet kazandırmaktadır. Bu sözleşme ile herhangi bir aksilik durumunda kişiye hakkını arama noktasında hukuki hak tanır. Bu nedenle taşınma sırasında nakliyat sözleşmesinin mutlaka yapılması gerekir.

·         Evden Eve Nakliyat Sigortası Yaptırmalı mıyım?

Taşınma sırasında eşyaların zarar görmesi halinde hak talep edebilmek için mutlaka sigorta kapsamında taşınması gerekir. Nakliyat sigortanız firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm taşıma hizmetlerimizde eşyalarınız mutlaka firmamız tarafından sigortalanarak taşınmaktadır. Taşınma sırasında en büyük güvenceniz olan sigortalı taşıma hizmetini mutlaka firmamızdan talep edin.

 • Hangi Eşyalar Sigorta Kapsamında Değildir?

Fatih evden eve nakliyat firmamız tarafından; silah, para ve ziynet eşyaları sözleşme ve sigorta kapsamına alınmamaktadır. Tüm müşterilerimiz bu gruba giren eşyalarını nakliyat işlemi öncesinde bireysel olarak güvence altına almaları gerekir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra evden eve nakliyat firmamız tarafından eşyanızın durumuna göre en kısa sürede taşıma işlemi yapılmaktadır.

·         Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Evden eve nakliyat fiyatlarının belirlenmesinde dikkate alınan pek çok kıstas vardır. Bu kıstaslardan bazıları şunlardır:  taşınacak iki yer arasındaki mesafenin uzunluğu, taşınacak eşyanın miktarı, evin kaç oda ve salondan ibaret olduğu, asansörlü taşımacılık yapılıp yapılmayacağı ve müşterinin talep etmiş olduğu ek hizmetlerdir. Taşıma fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız 7/24 müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

 

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Fatih için profesyonel nakliyat hizmeti

Fatih evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Fatih civarında evden evde nakliyat işlerinizi sorunsuz yapmaktadır.