Table of Contents

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

                Kadıköy evden eve nakliyat firmamız, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda uzman ve güler yüzlü ekimiz ile taşıma yapıyoruz. Taşımacılıkta yılların verdiği tecrübe ile taşınma sürecini mutluluğa dönüştürüyoruz. Siz de bu mutluluğu yaşamak istiyorsanız aşağıda sunduğumuz iletişim bilgilerinden bizleri arayarak Kadıköy evden eve nakliyat hizmetinden hemen faydalanabilirsiniz.

 Firmamız, Kadıköy evden eve nakliyat firmaları arasında rakipsiz ve profesyonel iş anlayışı ile daime güvenli bir taşımacılık hizmeti vermektedir. Eşyalarınızı kendi eşyalarımız gibi taşıyoruz. Çünkü bir aile taşımacılığı yapar gibi hassas davranıyoruz. Firma olarak “bir müşteri bin müşteridir” felsefesi ile hareket ediyoruz. En büyük referansımız daha önce hizmet verdiğimiz müşterilerimizdir. Referans üzerine çalışan Kadıköy evden eve nakliyat firmamız size bir telefon kadar yakındır.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

                Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti vermek her firmanın yapacağı bir iş değildir. Kadıköy, bölge olarak nakliyat sektörünün gelişmiş olduğu bir ilçedir. Bölgede nakliyat hizmeti verirken müşterilerimizin şu hususlara dikkat etmesini tavsiye ederiz.

·         Taşıma Planı Hazırlayın

Kadıköy evden eve nakliyat işleminin ilk adımı planlamadır. Taşınmaya başlamadan önce hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm işler belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli hususlar cevapsız bırakılmamalıdır. Doğru ve amacına uygun olarak hazırlanan taşınma planı, sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak maliyetlerden kurtaracaktır.  Bu nedenle taşınmaya karar verdikten sonra evden eve taşınma planı hazırlanmalı ve sonraki taşıma işlemi bu plana göre yürütülmelidir.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

·         Taşınacak Eşya Listesi Hazırlayın

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi karar vermeniz gerekir. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız için eşya listeleri oluşturma yararlı olur. Hazırladığınız kolileri numaralandırıp eşya listesine eklemek gerekir. Bu şekilde yapılan taşıma işlemi bittikten sonra, eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit etmeniz mümkündür.  Taşınacak eşyaların listelenmesi, olası bir olumsuzluk durumunda eksik eşyalarınızı taşıyıcı firmadan istemeniz açısından size kolaylık sağlayacaktır.

·         Evden Eve Nakliyat Firmasını Doğru Seçin

Kadıköy evden eve nakliyat işleminin en önemli aşaması nakliye firmasına karar verme sürecidir. Taşınacak firmaya karar verme sürecinde tek referansınız evden eve nakliyat ücreti olmaması gerekir. Çünkü bazı firmalar sadece komisyonluk işlemi yapmaktadır.  Bu nedenle evden eve nakliyat firması seçerken şunlara dikkat etmeniz gerekir:

  • Seçeceğiniz firmanın internet sitesinde araç resimlerinin olmasına özen gösterin.
  • Araç üzerindeki yazıların gerçek olup olmadığını araştırın.
  • Firma iletişim sayfasındaki firma ile ilgili bilgilerin sizin için yeterli olmasına özen gösterin.
  • Firmanın, ikamet ettiğiniz şehrin firması olmasına dikkat edin.
  • Firma yetki belgelerini inceleyin ve firmanın kurumsal hizmet verdiğinden emin olun.
İstanbul evden eve nakliyat

·         Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi

Kadıköy evden eve nakliyat için eşyalarınızı taşıyacak firmaya karar verdikten sonra, nakliyat firması ile mutlaka sözleşme yapın. Sözleşme maddelerini dikkatlice okuyarak sözleşmede hoşunuza gitmeyen maddeler varsa bunları değiştirin. Tüm eşyalarınızın sözleşme kapsamında taşındığını unutmayın. Bu nedenle sözleşme imzalamayı kesinlikle ihmal etmeyin

·         Evden Eve Nakliyat Sigortası

Kadıköy evden eve nakliyat sırasında müşterilerin taşıma firmasından en büyük beklentisi eşyalarının zarar görmemesidir. Bu nedenle taşıma sırasında eşyaların değerine göre sigortalanması gerekir. Evden eve nakliyat firmalarının sigortalı nakliyat dedikleri sigorta tam zayi sigortasıdır. Bu sigortanın özelliği, kaza sonucu tüm eşyalarınızın araç ile beraber karşılanmasını kapsar. Nakliye sigortaları ile ilgili daha fazla bilgi için sahibi olmak istiyorsanız https://www.proevtasima.com/kadikoy-evden-eve-nakliyat/ linkini tıklayabilirsiniz

·         Eşyaların Paketlenmesi

Kadıköy evden eve nakliyat sırasında taşınacak eşyaların hasar görmemesi için yapılacak en iyi uygulama, eşyaları uygun ve kaliteli ambalajlama malzemeleri ile paketlemektir. Eğer paketlemeyi siz yaptıysanız ve sizin yaptığınız eşyaların paketleme hatası sonucu hasar alması halinde firma sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu nedenle firmamızı tercih ettiğinizde eşyalarınızı en uygun malzemelerle paketleyerek hasar görmesini önlemekteyiz. Özellikle buzdolabı ve çamaşır makinesinin, kırılabilecek eşyaların, mobilyaların ve özel eşyalarınızın firma tarafından paketlenmesi daha uygun olacaktır. Eşyaların paketlenmesi ile ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

·         Eşyaların Etiketlenmesi

Kadıköy evden eve nakliyat sırasında paketlemenin önemli adımlarından bir tanesi de paketlenen eşyaların ve kolilerin uygun bir şekilde etiketlenmesidir. Etiketleme işlemini kendiniz yapabileceğiniz gibi, taşınacağınız firma yetkilileri de yaptırabilirsiniz. Etiketleme işlemi, taşınacağınız yeni ev veya ofisinizde eşyaları yerleştirme konusunda sizlere zaman kazandıracaktır. Ayrıca eşyaların yüklenmesi ve boşaltılmasında uyarı etiketleri önemli bir rol oynamaktadır.

Adalar Evden Eve Nakliyat

Pro Ev Taşıma

Kadıköy'e ve Kadıköy'den evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Kadıköy

Eşya Depolama Hizmetleri

                Kadıköy, İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biridir. Kalabalık ilçelerin sıkıntıları da büyük olmaktadır. Bu dertlerden biri de taşınma sırasında veya evinizi tamir ettirirken eşyalarının muhafazasını sağlayacağınız güvenli bir yer bulmadır. Bölgede eşyalarınızı taşıtabileceğiniz onlarca taşımacılık yapan firması bulunmaktadır. Buna rağmen, herhangi bir durumda eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz, gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz kurumsal ve profesyonel düzeyde eşya depolama hizmeti veren firma sayısı oldukça azdır.

                Firmamız, insanlar için bir çileye dönüşen ve büyük bir sorun arz eden eşya depolama ile ilgili hizmet vererek müşterilerin en büyük sorunlarından birini çözüme kavuşturmuştur. Eşya depolama konusunda firmamızı tercih ettiğiniz takdirde eşyalarınız saklama koşullarına uygun depolarda dilediğiniz kadar muhafaza edilmektedir. Ayrıca eşyalarınızı dilediğiniz zamanlarda önceden haberdar etmek koşuluyla görme imkânınız vardır. Depolama süresince eşyalarınız; rutubet, koku, havasızlık gibi sağlıksız koşullardan uzak tutulmaktadır. Bu şekilde Pro Evden Eve Nakliyat firmamız, taşımacılık hizmetlerindeki başarısını eşya depolama hizmetlerinde de devam ettirmenin gururunu yaşamaktadır.

Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri

Kurumsal taşıma deyince,  genel olarak kamunun ya da özel kurumların şahsi ve özel eşyalarının bir yerden başka bir yere taşınması hizmeti akla gelmektedir. Kurumsal taşıma işlemlerinin kesinlikle uzman bir firma ile yapılması en doğru hareket olacaktır Her alanda olduğu gibi kurumsal taşımacılık  hizmeti de veren firmamız, bu işi kaliteli ile uzman ekibi ile yapmaktadır. Firmamız kurumsal taşımacılık alanında sizlere son derece güvenli ve hızlı hizmetler sunmaktadır.

Eşyalarınız firmamız tarafından çok güvenli ellerde taşındığı için kesinlikle gözünüz arkada kalmayacaktır. Yapmanız gereken kurumsal bir taşıma firması olan bizleri tercih etmenizdir. Amacımız sizlere, memnun kalacağınız ve pişmanlık duymayacağınız huzurlu bir taşınma süreci yaşatarak nakliye hizmeti sunmaktır. Aradığınız her türlü güven ve kaliteyi firmamızdan almanız mümkündür.

Adalar evden eve nakliyat

Kurumsal Taşımacılık Hizmetleri Fiyatları

                Her sektörde olduğu gibi kurumsal taşımacılık hizmetleri fiyatları da verilen hizmet türüne göre çeşitlilik göstermektedir. Kurumsal taşımacılık sadece fiyatlara göre değerlendirilebilecek bir durum değildir.  Çünkü bu taşımacılıkta değerli yüksek olan malzemeler ve araç gereçler taşınmaktadır. Bu nedenle eşya taşıma hizmetlerinin kaliteli bir şekilde yapılması gerekir. Bunun yanında güven, her şeyden çok daha önemli bir yere sahiptir. Kurumsal taşıma hizmetlerini firmamız tarafından en uygun şekilde almanız mümkündür.

Kurumsal taşıma fiyatları; taşımada uygulanacak işlemler ve eşyaların çok olması gibi durumlara göre değişmektedir. Firmamız,  sizler için en uygun fiyata, en kaliteli ve en güvenli hizmetleri çok hızlı bir şekilde sunmaktadır. Bizi tercih ettiğinizde taşıma hizmetimizden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Kadıköy için profesyonel nakliyat hizmeti

Kadıköy evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim