Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik,  İstanbul’un Anadolu yakasında yer alan ve Marmara Denizi’ne kıyısı olan bir ilçesidir. Bu bölgede yaşayan insanlar her dönemde olduğu gibi günümüzde de değişik nedenlerle bir yerden başka bir yere taşınma ihtiyacı duymuşlardır. Bu nedenle insan hayatında nakliyat hizmetleri önemli bir yere sahiptir. Hele Pendik gibi İstanbul’un yoğun nüfuslu yerleşim yerlerinde bu daha da önem kazanmaktadır.

Pendik evden eve nakliyat firması olarak bizler,   sektörde kurumsal ve profesyonel firma özelliğine sahibiz. Teknolojiyi yakından takip eden ve yeniliklere açık olan firmamız, teknolojinin tüm imkânlarını taşımacılıkta uygular. Bu yenilikleri nakliyat hizmet sektörüne uyarlayarak müşterilerimize problemsiz nakliyat hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Firmamızın misyonu, öncelikle müşteri memnuniyetini sağlamaktır.  Bunu gerçekleştirirken de yeniliklere açık bir şekilde hizmet etmektedir. Yıllardır hizmet verdiği sektörde adını müşterilerinin memnuniyet referanslarıyla ispatlamıştır. Pendik evden eve nakliyat hizmetleri konusunda firmamız müşterilerine güvenilir ve makul çözümler sunar.

Etiler evden eve nakliyat

Etiler evden eve nakliyat Etiler Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Etiler, İstanbul’un en lüks semtlerinden biridir. Bu nedenle, Etiler’de evden eve nakliyat hizmetleri almak, özenle seçilmiş ve eğitilmiş bir nakliyat şirketiyle çalışmakla ilgilidir. Etiler evden eve nakliyat hizmetleri sunan şirketler arasında

Devamını Oku

Kurtköy evden eve nakliyat

Kurtköy evden eve nakliyat Kurtköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri. Taşınma süreci, pek çok kişi için stresli bir deneyim olabilir. Eşyaların paketlenmesi, taşınması ve yerleştirilmesi gibi zorlu görevlerin üstesinden gelmek, birçok kişi için zorlu bir görev olabilir. Bu nedenle, birçok kişi

Devamını Oku

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Pendik evden eve nakliyat şirketi ararken çok para harcayacağınız aklınızdan geçiyor olabilir. Ancak durum hiç de böyle değildir. Çünkü şirketimiz kurulmuş olduğu günden bu yana ekonomik fiyat teklifleri sunarak müşterileri memnun etmeye çalışır. Sayemizde taşınmak için artık geniş bütçe ayırmaya gerek yoktur. Fiyatlarımızın son derece ekonomik olması sizi yanıltmasın. Çünkü müşterilere uygun fiyat sunmamız kesinlikle kaliteden ödün vermemiz anlamına gelmez. Bunların aksine bütün hizmetlerimizde üstün kalite ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.  

Firmamızın sunmuş olduğu sigortalı nakliyat hizmetinden faydalanırken uzman personel kadrosundan memnun kalacaksınız. Personelimizin işinin ehli ve güler yüzlü olmasına bayılacaksınız. Herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde bütün sorunlarınız bu personellerimiz tarafından çözüme kavuşturulacaktır. Taşınma fiyatlarımız ekonomik olmanın yanında aynı zamanda sunulan hizmetler de son derece hızlıdır. Bizimle sigortalı evden eve nakliyat yapmanın keyfini çıkarabileceksiniz.

Evden Eve Nakliyat Şirketi

Pendik evden eve nakliyat firması olarak Pro Nakliyat, yılların vermiş olduğu tecrübe ile sektörün daima önde gelen profesyonel ekipleri ile çalışır. Nakliyat alanında uzman personelimiz tüm eşyalarınızın paketlenme, yükleme ve taşıma süreçlerini titizlikle yürütür. Taşımacılık ekipmanımız ve modern ve donanımlı araçlarımız, eşyalarınızın güvenliği için son derece kapasiteli ve yeterlidir.  Evden eve nakliyatta tam güvenliğinizin sağlanabilmesi adına sigortalı evden eve nakliyat işlemi uyguluyoruz.

Pendik evden eve nakliyat sırasında en önemli konulardan biri olan sigortalı taşımacılık işlemlerinin ücrete dâhil olup olmadığını öğrenmenizde fayda vardır. Böylelikle ek ücret ödemek zorunda kalmadan eşyalarınızın hasarsız olarak taşınmasını tam güvence altına almış olursunuz. Sigortalı evden eve nakliyat işlemi, bir adresten diğer adrese ulaşana kadar olan süreci içine alır. Sigorta yaptırarak herhangi bir maddi kayıp yaşamayacağınızı garantilemiş olursunuz.

Pendik Evden Eve Nakliyat
İstanbul evden eve nakliyat

Pendik Ucuz Nakliye Firması

                Pendik evden eve nakliyat sektöründe nakliye firması arayan kişilerin dikkat etmesi gereken hususların başında merdiven altı nakliye firmalarını seçmemeleri gelir. Bu nedenle kişilerin, firmamız gibi alanında kurumsal ve yasal olarak hizmet veren nakliyat şirketleri ile taşınmaları yaşanabilecek mağduriyetleri önleme adına çok önemlidir.  Firmamız taşınacak eşyaların özelliklerine uygun araç ve uygun fiyatlarla müşterilerimize bölgede taşınma hizmeti vermektedir. Taşınma sırasında siz de paranızla mağdur olmak istemiyorsanız nakliye şirketimiz ile taşının. Pendik’te size en yakın nakliyat firması olarak bizleri aramanız halinde hemen harekete geçiyoruz. Pendik başta olmak üzere Anadolu ve Avrupa yakası ilçelerinin tamamında şube ve temsilciliklerimiz ile aynı gün eşyalarınızı istediğiniz adrese taşıyoruz.

Pro Ev Taşıma

Pendik evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

Fendik Ofis taşımacılığı Hizmetleri

                Ofis taşımacılığı işlemlerine işyeri veya özel kurumların bir yerden başka bir yere taşınma işleri girmektedir. Pendik evden eve nakliyat şirketi olarak sadece evden eve taşıma hizmeti verdiğimizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü firmamız bundan çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de ofis taşımacılığıdır.  Çalışma ofisinizi dilediğiniz yerden istediğiniz yere dilediğiniz zamanda taşıyoruz.  Ofis taşımacılığı diğer evden eve nakliyat ve parça eşya taşımacılığına göre biraz daha farklıdır.  Yapılacak taşıma işleminin inceliklerinin bilinmesi ve konu hakkında gerekli olan eğitimlerin alınması şarttır. Eğitimli personellerimiz ofis taşıması sırasında sorun olması halinde bu sorunlara hemen müdahale ederek çözüme kavuşturur. Gözünüz arkada kalmadan bizimle ofisinizi güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Hem de beklediğinizden oldukça kısa süre içinde!

                Ofis taşımacılığı sırasında yeri yerinize götürmek istemediğiniz eşyalarınızı uygun koşullarda depolama hizmeti de sunarak, sizlere ihtiyacınız olabilecek işlerde yardımcı oluyoruz. Bunun yanında güvenlikten ve ekonomik fiyat tekliflerinden asla taviz vermiyoruz. Ofis taşımacılığı işlemini sanki bir sanat icra eder gibi yerine getiriyoruz. Firmamız yetki belgesine sahip yasal ve kurumsal bir firmadır. Hizmet sunan personellerin hepsinde sertifika belgeli ve kendi elemanlarımızdır.

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

                Sektörde faaliyet gösteren pek çok firma vardır. Fiyat noktasında bu firmalardan hangisine güveneceksiniz? Aynı mesafeye aynı eşya firmalar tarafından farklı fiyatlarla taşınabilmektedir.  Bu nedenle mağdur olmamak için iyi bir fiyat araştırması yapmanız gerekir.

Pendik evden eve nakliyat firmamız, nakliye fiyatlarını belirlerken yapılan inceleme sonucunda yalnızca tek bir fiyat çıkarır. Nakliyat süreci boyunca müşteriden başka hiçbir ilave ücret talep etmez. Böylelikle oluşabilecek tüm aksaklıkların ve olası mağduriyetlerin önüne geçmiş oluruz. Firmamız nakliyat konusunda kurumsal ve profesyonel hizmet sağlayarak, müşterileri daima memnun etmeye çalışmaktadır.

Firmamızın hizmet kapması içerisinde; ambalajlama, demontaj, montaj hizmeti ve nakliyeye uygun araçlarla taşımacılık yer alır. Sizlere sunmuş olduğumuz fiyatların içine nakliye öncesinde yapılan ekspertiz incelemesi ve sigortalı taşıma hizmeti de dahildir. Ayrıca işlemlerimize başlamadan önce hazırladığımız taşıma sözleşmesi ile müşterilerimizin gerek paralarını ve gerekse de eşyalarını güvence altına alırız.

Kısacası teklif verdiğimiz nakliye fiyatları kapsamı içerisinde tüm taşınma sürecindeki masraflar yer alır. Sizin de Pendik bölgesinde evde eve nakliyat hizmetine ihtiyacınız varsa, firmamıza aşağıda sunmuş olduğumuz telefon numaralarımız üzerinden 7 gün 24 saat ulaşmanız mümkündür.

Güvenli Pendik Nakliyat Hizmetleri

Pendik evden eve nakliyat alanında faaliyet gösteren firmalarda olması gereken birtakım temel özellikler ve gereklilikler vardır. Verilecek hizmetin kaliteli olması bakımından bu önemlidir. Firmamız bu özellikleri bünyesinde barındırmaktadır. Bütün bunlara ek olarak firmamız müşterilerimizi memnun edecek ve kendilerini özel hissettirecek hizmetleri de sunmaktan gurur duymaktadır. Pro Evden Eve Taşıma firmamız güvenli nakliyat hizmetleri sunarken şu hususlara dikkat etmektedir:
• Taşınma sürecinde müşterilerimiz için en yorucu ve zaman alıcı bir iş olan eşya paketleme ve ambalajlama işleri personellerimiz tarafından özel paketler kullanılarak yapılır.

  • Eşyalarınızın hasarsız taşınması için firmamız sizlere sigortalı nakliyat hizmeti sunar ve bu şekilde eşyalarınızı güvence altına alır.
  • Geniş araç filomuzla her türlü eşya kapasitesine uygun olan kamyon ve kamyonetlerimizle eşyalarınız istediğiniz adrese tek seferde taşınır.
  • Kullanmadığınız ama atmaya da kıyamadığınız eşyalarınızı eşya depolama hizmetlerimiz sayesinde saklama koşullarına uygun depolarımızda istediğiniz kadar muhafaza etmeniz mümkündür.
    • Güler yüzlü ve nakliyat alanında uzman olan personel kadromuzla her türlü montaj ve demontaj hizmetleri fiyata dâhil olarak sizlere sunmaktadır.
  • Önceliği müşteri memnuniyeti olan Pendik evden eve nakliyatfirmamız, müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyduğu ev, ofis, villa ve parça eşya taşıma gibi farklı hizmetleri de sunar. Taşıma sırasında beklentilerini yüksek tutmak isteyenlerin tercih edeceği firmaların başında “Pro Evden Eve Nakliyat” firmamız gelmektedir.

Pendik Evden Eve Nakliyat ile İlgili Sık Sorulan Sorular

                Pendik evden eve nakliyat sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için tüm tereddütlerin firma yetkilileri tarafından açıklığa kavuşturulması gerekir. Ayrıntılar taşımacılık sektöründe çok önem arz etmektedir. Bu nedenle müşterilerin kafasındaki belirsizliklerin giderilmesinde yarar vardır.  Nakliyat ile ilgili sorulan sorulardan birkaçı ve kısaca cevapları aşağıda sunulmuştur.

  • Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi Yaptırmam Gerekir mi?

Taşıma fiyatında anlaştıktan sonra sizinle nakliyat sözleşmesi imzalıyoruz. Nakliyat sözleşmesi her iki taraf için taşıma işleminde bir güvence sağlamaktadır. Bu sözleşme müşteri ve firma arasında yapılan işleme resmiyet kazandırmaktadır. Bu sözleşme ile herhangi bir aksilik durumunda kişiye hakkını arama noktasında hukuki hak tanır. Bu nedenle taşınma sırasında nakliyat sözleşmesinin mutlaka yapılması gerekir.

·         Evden Eve Nakliyat Sigortası Yaptırmalı mıyım?

Taşınma sırasında eşyaların zarar görmesi halinde hak talep edebilmek için mutlaka sigorta kapsamında taşınması gerekir. Nakliyat sigortanız firmamız tarafından yapılmaktadır. Tüm taşıma hizmetlerimizde eşyalarınız mutlaka firmamız tarafından sigortalanarak taşınmaktadır. Taşınma sırasında en büyük güvenceniz olan sigortalı taşıma hizmetini mutlaka firmamızdan talep edin.

  • Sigorta Kapsamında Olmayan Eşyalar Nelerdir?

Pendik evden eve nakliyat firmamız tarafından; silah, para ve ziynet eşyaları sözleşme ve sigorta kapsamına alınmamaktadır. Tüm müşterilerimiz bu gruba giren eşyalarını nakliyat işlemi öncesinde bireysel olarak güvence altına almaları gerekir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra evden eve nakliyat firmamız tarafından eşyanızın durumuna göre en kısa sürede taşıma işlemi yapılmaktadır.

 

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Adres:

Tosunlar İş Merkezi Meclis Ankara Caddesi

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Pendik için profesyonel nakliyat hizmeti

Pendik evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Pendik semtinde güvenle evden eve eşyalarınızı taşır.