Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla, İstanbul’un nakliyat sektörünün yoğun olduğu ilçelerden biridir. İlçede organize sanayi bölgesinin olması, tersanecilik sektörü ve buna bağlı olarak yan sektörlerin gelişmesi, iş yoğunluğu, devlet ve özel kurumlardan nakil olması, nakliyat faaliyetlerini ön plana çıkarmıştır. Bu nedenle onlarca nakliyat firması bölgede faaliyet göstermektedir. Tuzla evden eve nakliyat firması olarak Pro Ev Taşıma sizlere uygun fiyatlar ile ev taşıma hizmeti sunmaktadır.

Eşya taşıma, ambalajlama ve montaj işlemleri konusunda uzman ekibimiz ile ihtiyacınız olan nakliye işlemini sizlere en güvenli bir şekilde sağlıyoruz. Ayrıca Pro Ev Taşıma olarak Tuzla  bölgesindeki ev taşıma fiyatında kampanyalar oluşturarak vatandaşın bütçesine uygun taşıma yapıyoruz. Sizler de uygun fiyatlar ile kaliteli bir şekilde taşınmak istiyorsanız,  gerek internet sitemizden ve gerekse bizlerle iletişime geçerek hizmet detaylarımızı öğrenebilirsiniz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Tuzla evden eve nakliyat hizmetini sizlere alanında uzman ekibimiz ve  modern araçlarımızla sunuyoruz. Eşya ambalajlama, montaj, demontaj, eşya yükleme ve boşaltma işlemlerini ile ilgili sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Nakliyat sektöründeki yılların verdiği deneyim ile A’dan Z’ye bütün ev taşıma işlemlerini kurumsal bir firma olarak gerçekleştiriyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tuzla evden eve nakliyat fiyatları;

 • Şehir içi evden eve nakliyat,
 • Şehirlerarası nakliyat,
 • Parça eşya taşıma şekline göre değişmektedir.

Bunların yanında nakliyat fiyatını belirleyen pek çok neden bulunmaktadır. Bunların arasında genel olarak olarak; kat ve oda sayınız ve nereden nereye taşınmak istediğiniz yer almaktadır. Ancak fiyat unsurları değişken olduğundan dolayı teklif alırken dikkat etmeniz gerekir. Eğer güncel teklifler almak istiyorsanız, firmamız gibi uzman incelemesi hizmeti veren firmalardan bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Tuzla evden eve nakliyat fiyatları belirlenirken birçok değişkenin göz önünde bulundurulması gerekir. En önemli etkenlerden biri akaryakıt fiyatlarının sürekli artış göstermesi ve buna bağlı olarak nakliyat maliyetlerinin artmasıdır. Bu olay ev taşıma fiyatlarını direkt olarak etkilemektedir.  Müşterilerimizin en çok merak ettiği “nakliye fiyatı nasıl belirlenir” sorusunun cevabı olarak, firmamız aşağıdaki değişkenleri göz önüne alarak ücret belirlemektedir.

Tuzla evden eve nakliyat fiyatlarını belirleyen temel unsurlar;

 • Taşınacak oda sayısı,
 • Taşımanın nereden nereye yapılacağı,
 • Taşınacak binanın kat sayısı ve dış cephe asansör kullanılıp kullanılmayacağı,
 • Taşınacak eşyalarınızın fazlalığı veya azlığı, buna bağlı olarak kullanılacak araç tipi,
 • Montaj ve demontaj işlemi gerektiren eşyaların sayısı,
 • Taşınacak eşyalar arasında özel eşyanın olup olmaması, nakliye fiyatı belirlerken göz önüne aldığımız unsurlardır.
İstanbul evden eve nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat Firmaları

                Tuzla evden eve nakliyat firmaları arasında seçim yaparken seçeceğiniz firmayı tanımak için araştırma yapmak son derece önemlidir. Hatta  nakliye sektöründe çok fazla korsan faaliyet gösteren firma bulunmaktadır. Bu firmalardan birisine eşyalarınızı taşıtmanız durumunda başınız ciddi olarak ağrıyabilir. Bu nedenle nakliyat firması seçmek için öncelikli olarak fiyat teklifi aldığınız firmaları Google üzerinde araştırmanız yararınıza olacaktır. Ayrıca firma ile ilgili yapılan yorumlara bakmak, size firma hakkında fikir verebilir. Bunun yanında firmanın web sitesinde verdiği bilgiler sizlerin fazladan bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.  Fiyat araştırması yaparken tercih edeceğiniz firmanın şu özelliklere sahip olmasına dikkat etmeniz gerekir:

 • Firma sigortalı ve sözleşmeli nakliyat hizmeti veriyor mu?
 • Firmanın vergi levhası ve K-1, K-2, K-3 belgesi var mı?
 • Kurumsal ve onaylı bir firma mı?
 • Garantili ve sorunsuz taşıma yapıyor mu?
 • Taşımacılıkta deneyimli personelleri var mı? Sorularının cevabının verilmesi gerekir.

Firmamız tüm bu özelliklere sahip ve sektörde köklü bir firmadır.

Pro Ev Taşıma

Tuzla evden eve nakliyat için bize hemen ulaşabilirsiniz. 7/24
Adalar

 

·         Eşya Boşaltma Aşaması 

Eşyalarınızı boşaltma aşamasında ise, özenle araçlara yüklediğimiz eşyalarınızı yeni adresinize dikkatlice boşaltıyoruz. Eşyalarınızı yeni evinize boşaltırken bina merdiveni veya asansör tercih ediyoruz. Yüksek katlı binalarda asansörlü taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

·         Eşya Kurma Aşaması 

Eşyalarınızı yeni yerinizde kurma aşamasında, daha önce nasıl sökme işlemini yaptıysak aynı titizlikle eşyalarınızı kuruyoruz. Uzman marangoz ve personellerimizle ihtiyacınız olan tüm taşıma hizmetlerinizi karşılıyoruz.

·         Eşya Yerleştirme Aşaması 

Bu aşamada yeni evinizde eşyalarınızı istediğiniz yerlere yerleştiriyoruz. Bu işlemi yaparken müşterilerimizin yönlendirmeleri personellerimiz için yeteli olacaktır.

·         Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tuzla evden eve nakliyat firması Pro Nakliyat olarak tecrübe ve modern araçlarımızla sizlere taşımacılık hizmetini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bütçenize uygun fiyatlı ev taşıma hizmetini kaliteli bir şekilde almak istiyorsanız hemen müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlerle irtibata geçebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz yazımızın sonunda sizlere sunulmuştur.

Adalar evden eve nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır? 

Tuzla evden eve nakliyat hizmeti verirken eski evinizdeki kurulu düzeninizi yeni evinize aynen taşıyoruz. Taşıma sürecinde eski evinizdeki eşyalarınız ambalajlıyor, sökülmesi gereken eşyaları söküyor ve daha sonra yeni adresinize sorunsuz olarak taşıyoruz. Daha sonra, yeni evinizde eşyalarınız kurarak istediğiniz yerlere yerleştiriyoruz. Pro Ev Taşıma olarak  taşıma işlemini aşağıda belirttiğimiz aşamalarda gerçekleştiriyoruz

·         Ekspertiz Aşaması

Tuzla evden eve nakliyat hizmetinde   uzman incelemesi aşamasında eviniz, uzman personellerimiz tarafından ziyaret edilir. Eksperler eşyalarınızı yerinde inceleyerek sizlere net bir evden eve nakliyat fiyatı verir. Bu hizmetimiz sayesinde eksperler; eşyalarınızın kaplayacağı alanı, hangi tip araca ihtiyaç olduğunu, taşımacılık için kaç personel gerektiğini ve gerekli ambalajlama malzemelerini belirler.

·         Ambalajlama Aşaması

Ambalajlama aşamasında evinizdeki taşınacak tüm eşyalar tecrübeli ekiplerimiz tarafından ambalajlanır. Ambalajlama malzemesi olarak patpat, battaniye, karton koli ve koli bandı gibi malzemeler kullanılır.

·         Eşya Sökme Aşaması

Tuzla evden eve nakliyat hizmetinin eşyaları sökme aşamasında usta marangozlarımız ile taşıyacağımız eşyalarınız dikkatlice sökülür. Eğer bir eşyanın taşınması için sökülmesine gerek yoksa zarar görmemesi için eşyaya herhangi bir işlem yapılmaz. Çünkü her yapılan sökme takma işleminde eşyalar zarar görebilmektedir.

·         Eşya Yükleme Aşaması 

Eşya yükleme aşamasında ambalajladığımız ve söktüğümüz eşyalarınızı dikkatli bir şekilde uygun araçlara yüklüyoruz. Eşyaları yüklerken zarar görmemesine özellikle dikkat ediyoruz. Yükleme işleminde yüksek katlarda evden eve nakliyat asansörü kullanmayı tercih ediyoruz.

Neden Tuzla’da Pro Ev Taşıma Firmasını Tercih Etmeliyim?

Çünkü Pro Ev Taşıma,  sizlere hızlı, güvenli ve sorunsuz bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Taşınma sırasında sizleri rahatsız etmeden işimizi güvenli bir şekilde yapıyoruz. Taşıma işlemini en kısa zamanda gerçekleştiriyoruz ve eşyalarınızı sizlere sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Ayrıca taşınma öncesi ücretsiz uzman incelemesi ve sigortalı ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetler sayesinde eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni evinize taşıyoruz. Yaşadığımız tecrübe ile eşya depolama, ambalajlama ve montaj işlerini profesyonel bir şekilde yapıyoruz. Bu şekilde bizi tercih etmemeniz için herhangi bir sebep kalmıyor.

Tuzla Evden Eve Nakliyat Hakkında Sık Sorulan Sorular

                Bölge halkının nakliyat işlemleri ile ilgili firmamıza en sık sormuş olduğu sorular ve cevapları şu şekildedir:

·         Tuzla Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadardır?

Taşınacak eşyalarınız ile ilgili tam bir fiyat verebilmek için firmamızdan uzman incelemesi hizmeti almanız menfaatinize olacaktır. Çünkü taşıma fiyatları alınacak hizmetin türüne ve eşyanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Tuzla ev taşıma fiyatı ortalama olarak 1300₺ civarındadır.

·         Tuzla Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Sürüyor?

Firmamız eşyalarınızı ortalama olarak 3-6 saat arasında taşımaktadır. Bu süre eşyalarınızın fazlalığına veya azlığına göre değişmektedir.

·         Bütün Eşyaları Paketliyor musunuz?

Nakliyat firmamız tarafından evinizde bulunan bütün eşyaları paketliyoruz. Hiçbir eşyanız paketlenmeden taşınmamaktadır.

·         Tuzla Evden Eve Nakliyat Sigortalı mı?

Tuzla evden eve nakliyat  işlemleri sırasında eşyalarınızı, zarar görme ihtimaline karşı sigortalatıyoruz. Temel hedefimiz hatasız bir şekilde ev taşımak olsa da, olası bir olumsuzluğa karşı önlem almaktayız.

·         Pazar Günü Tuzla Evden Eve Nakliyat Hizmeti Var mı?

Firmamız, 7 gün 24 saat bölgede hizmet vermektedir. Ancak taşıma planı yapabilmemiz için bizlere önceden haber vermeniz gerekir.  Çünkü buna göre rezervasyon oluşturmaktayız. Rezervasyon için firma bilgilerimiz aşağıda sunulmuştur.

İletişim Bilgileri
 Müşteri Hizmetleri: 0216 622 16 26

E-Posta: proevtasima34@gmail.com

 Mobil: 0532 158 80 14

              0535 258 81 81

Pro Ev Taşıma

Tüm İstanbul ve Tuzla için profesyonel nakliyat hizmeti

Tuzla evden eve

Profesyonel nakliyat hizmeti
İletişim

İstanbul evden eve nakliyat firması Pro Ev Taşıma Tuzla mevkiinde profesyonel evden eve nakliyat hizmeti verir.